Navegació
Inici
Calendari
Cercar torneigs
Cercar jugadors
Cercar partides
Informació
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Iniciar sessió
Inici
I Torneo Escolar Concello de Covelo
Ronda6
Selecció del torneig
I Torneo Internacional de Xadrez Sub-2200 Concello de Covelo
I Torneo Escolar Concello de Covelo
I Torneo Escolar Concello de Covelo
COVELO, del
2021-10-30
al
2021-10-30
Sistema de puntuació 3-2-1
Lloc web oficial
xadrezponteareas@yahoo.es
Àrbitre Principal:
Juana María Martinez Fernández
Àrbitres adjunts: Natalia Outerelo Martínez
Ritme de joc:
15 minutes
Menú del torneig
Menú del torneig
Rànquing inicial
Emparellaments i resultats
Ronda1
Ronda2
Ronda3
Ronda4
Ronda5
Ronda6
Ronda7
Classificació
Taula creuada del torneig
Variació FIDE
Partides
Calendari
Jugadors no emparellats
Estadístiques i detalls
Emparellaments de la ronda 6 -
2021-10-30
- 17:30
Excel
PDF
T.
Blanques
Ran.
Pts.
ELO FIDE
Fed.
Res.
Negres
Ran.
Pts.
ELO FIDE
Fed.
1
Argudin Fernandez, Adrian
6
13,0
1114
ESP
1-3
Rocha, Miguel Feio Guimaraes
1
15,0
1437
POR
2
Valente, Sofia
2
13,0
1303
POR
3-1
Souto Corredoura, Hugo
5
13,0
1159
ESP
3
Lopez Freiria, Noa
4
13,0
1179
ESP
3-1
Castro Barciela, Mauro
3
13,0
1208
ESP
4
Lorenzo Mosquera, Anton
8
11,0
1005
ESP
1-3
Oliveira, Filipe
30
12,0
0
POR
5
Rocha, Madalena
41
11,0
0
POR
3-1
Frutuoso, Tiago
7
11,0
1014
POR
6
Alonso Moyano, Maria
13
11,0
0
ESP
3-1
Garcia Tanjala, Marko
24
11,0
0
ESP
7
Betancourt Souto, Isidro
15
11,0
0
ESP
3-1
Quiroga Snyder, Nicolas Paul
37
11,0
0
ESP
8
Fernandez Exposito, Anxo
22
11,0
0
ESP
1-3
Vidal Salgueiro, Dario Xose
46
11,0
0
ESP
9
Alfonso Presa, Anxo
11
10,0
0
ESP
1-3
Vidal Salgueiro, Breixo
45
11,0
0
ESP
10
Noya Mellado, Christian
29
10,0
0
ESP
3-1
Rama Hombreiro, Maria
10
10,0
0
ESP
11
Alfonso Presa, Martin
12
10,0
0
ESP
1-3
Campelo Mallo, Emma
16
10,0
0
ESP
12
Alvarez Gonzalez, David
14
9,0
0
ESP
3-1
Iglesias Baliño, Andres
26
9,0
0
ESP
13
Campelo Mallo, Zaira
17
9,0
0
ESP
1-3
Ramos Grana, Yaiza
39
9,0
0
ESP
14
Fernandez Exposito, Roi
23
9,0
0
ESP
3-1
Diaz Martínez, Antón
20
9,0
0
ESP
15
Casales Perez, Alejandro
19
8,0
0
ESP
3-1
Medal Perez, Jacobo
28
8,0
0
ESP
16
Reboreda Fernandez, Adam
40
8,0
0
ESP
1-3
Eireos Cabaleiro, Daniel
21
8,0
0
ESP
17
Rodriguez Gonzalez, Hugo
42
8,0
0
ESP
2-2
Guisado Lago, Xan
25
8,0
0
ESP
18
Sotelino Masciarelli, Hugo
43
8,0
0
ESP
1-3
Pintor Antomil, Xoel
36
8,0
0
ESP
19
Vidal Otero, Lucas
44
6,0
0
ESP
3-1
Otero Estevez, Anton
31
7,0
0
ESP
20
Pintor Antomil, Brais
35
7,0
0
ESP
1-3
Rama Hombreiro, Martiño
38
7,0
0
ESP
21
Paz Cornlouer, Izan
32
7,0
0
ESP
0
22
Perez Yanez, Leo
34
7,0
0
ESP
0
23
Lorenzo Da Silva, Iziar
27
5,0
0
ESP
0
24
Paz Cornlouer, Martina
33
5,0
0
ESP
0
25
Eireos Cabaleiro, Daniel
9
2,0
0
ESP
0
26
Carrera Fernandez, Morgana Olivi
18
1,0
0
ESP
0