Informació de jugador
Filtre per origen: Asociacion Cultural Deportiva Albatros Circulo Chantadino Circulo Ferrolano Circulo Xadrez Naron Clinica Deza Escuela Lali Club Ajedrez Macondo Club De Ajedrez Cafe Nemenzo Club De Ajedrez Grupo Bazan Club De Ajedrez Lucena Club De Ajedrez Padron Club De Xadrez Alexandre Boveda Club De Xadrez Laroca Club Deportivo Marquino Club Deportivo Xadrez Ourense Club Escola Xadrez Culleredo Club La Algalia Club Xadrez Arteixo Club Xadrez As Burgas Club Xadrez Fontecarmoa Club Xadrez Mos Club Xadrez Rianxo Club Xadrez Tui Clube Xadrez Breogan Clubexa Cultural Deportiva Portas Escola Ames Xadrez Escola De Xadrez Compostela Escola Ferrola De Xadrez Escola Luguesa De Xadrez Escola Xadrez Pontevedra Escuela Municipal De Ajedrez De Puenteareas Millarengo Cultura Seccion Deportiva Usc Seccion DeportivaUSC USC Xadrez A.C.D. Dorna Xadrez Benchoshey - Ceip Pereiro De Aguiar Xadrez Ourensan Universitario Xogador Independente Tots
Jugadors i classificacions per Club De Xadrez Laroca
Pos. | Ran. | Tít. | Nom | Fed. | Pts. | DirE | APRO | BH-C1 | BH | ELO FIDE | Nac. | FIDE ID | ID Nac. | Origen |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 | 13 | Alvarez Dominguez, Breixo Xesus | ESP | 6,0 | 0.0 | 1936 | 33.5 | 37.0 | 2054 | 0 | 22218386 | 0 | Club De Xadrez Laroca |
Emparellaments de jugador per Club De Xadrez Laroca
Emparellaments de la ronda 8 per Club De Xadrez Laroca (2024-03-31 - 16:00) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
T. | Blanques | Res. | Negres | ||||
7 | Alvarez Dominguez, Breixo Xesus | 2054 | ESP | 1-0 | Perez Estevez, Sergio | 1987 | ESP |
Emparellaments de la ronda 7 per Club De Xadrez Laroca (2024-03-31 - 9:30) |
|||||||
T. | Blanques | Res. | Negres | ||||
11 | Varela Peteira, David | 1911 | ESP | 0-1 | Alvarez Dominguez, Breixo Xesus | 2054 | ESP |
Emparellaments de la ronda 6 per Club De Xadrez Laroca (2024-03-30 - 17:00) |
|||||||
T. | Blanques | Res. | Negres | ||||
8 | Alvarez Dominguez, Breixo Xesus | 2054 | ESP | ½-½ | Cernadas Camean, David | 1947 | ESP |
Emparellaments de la ronda 5 per Club De Xadrez Laroca (2024-03-30 - 10:00) |
|||||||
T. | Blanques | Res. | Negres | ||||
12 | Berdullas Guerra, Juan Carlos | 1903 | ESP | 0-1 | Alvarez Dominguez, Breixo Xesus | 2054 | ESP |
Emparellaments de la ronda 4 per Club De Xadrez Laroca (2024-03-29 - 17:00) |
|||||||
T. | Blanques | Res. | Negres | ||||
8 | Alvarez Dominguez, Breixo Xesus | 2054 | ESP | 0-1 | Perez Sousa, Xabier | 1973 | ESP |
Emparellaments de la ronda 3 per Club De Xadrez Laroca (2024-03-29 - 10:00) |
|||||||
T. | Blanques | Res. | Negres | ||||
13 | Reza Salgado, Marcos | 1902 | ESP | 0-1 | Alvarez Dominguez, Breixo Xesus | 2054 | ESP |
Emparellaments de la ronda 2 per Club De Xadrez Laroca (2024-03-28 - 17:00) |
|||||||
T. | Blanques | Res. | Negres | ||||
23 | Alvarez Dominguez, Breixo Xesus | 2054 | ESP | 1-0 | Couselo Neira, Alejandro | 1521 | ESP |
Emparellaments de la ronda 1 per Club De Xadrez Laroca (2024-03-28 - 10:00) |
|||||||
T. | Blanques | Res. | Negres | ||||
13 | Padilla Picuasi, Sandro Cesar | 1727 | ESP | ½-½ | Alvarez Dominguez, Breixo Xesus | 2054 | ESP |