Navegación
Inicio
Calendario
Buscar torneos
Buscar xogadores
Buscar partidas
Información
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Inicio
I Open de Xadrez Abanca Semana Verde de Galicia
Rolda 7
I Open de Xadrez Abanca Semana Verde de Galicia
Silleda, del
2018-06-09
al
2018-06-09
Árbitro:
Francisco Ogando (ID:2258269)
Ritmo de xogo:
10 minutes + 5 seconds per move
Menú do torneo
Menú do torneo
Ranking inicial
Emparellamentos e resultados
Rolda 1
Rolda 2
Rolda 3
Rolda 4
Rolda 5
Rolda 6
Rolda 7
Clasificación
Cadro cruzado
Variación FIDE
Partidas
Calendario
Unpaired players
Estatísticas
Emparellamento da rolda 7 o
2018-06-09
ás 18:30
Excel
PDF
M.
Brancas
Ran.
Pts.
FIDE
Fed.
Res.
Negras
Ran.
Pts.
FIDE
Fed.
1
GM Larino Nieto, David
1
6,0
2593
ESP
1-0
Perez Dapoza, Cesar
11
5,0
1751
ESP
2
FM Sande Edreira, Jose
2
5,0
2316
ESP
0-1
Fernandez Lopez, Ruben
5
5,0
1954
ESP
3
Francisco Rodriguez, Jose Carlos
8
4,5
1788
ESP
0-1
Nunez Campos, Manuel Angel
4
4,5
1979
ESP
4
Carrero Casas , Carlos David
15
4,0
1684
ESP
0-1
Sanchez de Leon Menendez , Rafael
6
4,0
1867
ESP
5
Vazquez Fortes, Jose Miguel
7
4,0
1841
ESP
0-1
Mendez Rial, Jorge
20
4,0
1554
ESP
6
Gestido Martinez, Jose Carlos
26
4,0
1503
ESP
0-1
Susavila Muniz, Antonio
9
4,0
1772
ESP
7
Louzao Brea, Jose Luis
10
4,0
1759
ESP
1-0
Bouza Santiso, Roque
22
4,0
1524
ESP
8
Rodriguez Lamas , Manuel
13
4,0
1745
ESP
0-1
Vazquez Gomez, Marcos
27
4,0
1490
ESP
9
Enriquez Pardo, Manuel
17
4,0
1621
ESP
1-0
Martinez Martinez, Alejandro
14
4,0
1700
ESP
10
Rodriguez Ferreiro, Jose Camilo
16
3,5
1676
ESP
0-1
Santaclara Rodriguez, Ramon
3
3,5
2040
ESP
11
Nunez Garcia, Ramon
18
3,5
1608
ESP
½-½
Miguez Hermida , Manuel Otilio
19
3,5
1566
ESP
12
Varela Pena, Jose Luis
36
3,0
1323
ESP
0-1
Otero Ramirez, Angel Ramon
12
3,0
1746
ESP
13
Conde Riveiro, Xacobe
23
3,0
1508
ESP
1-0
Rocha Acuna , David
38
3,0
1282
ESP
14
Padilla Picuasi, Wuayra David
24
3,0
1508
ESP
1-0
Cabanas Lopez, Eduardo
47
3,0
1116
ESP
15
Garcia Camina, Belarmino
32
3,0
1370
ESP
1-0
Perez Ochandategui, Xabier
43
3,0
1155
ESP
16
Moldes Rios, Alberto
48
3,0
1066
ESP
0-1
Freire Boudon, Carlos
34
3,0
1350
ESP
17
Seijas Otero , Ana Belen
42
3,0
1191
ESP
0-1
Filgueiras Basanta, Alvaro
35
3,0
1328
ESP
18
Busto Fernandez, Antonio
52
3,0
0
ESP
0-1
Bello Ribadas, Antonio
25
2,5
1507
ESP
19
Perez Haz, Santiago
29
2,5
1469
ESP
1-0
Rosada Olivares, Jose Francisco
33
2,5
1365
ESP
20
Del Valle Crespo, Javier
50
2,5
1046
ESP
0-1
Alonso Rodriguez, Tristan
37
2,5
1311
ESP
21
Martinez Pazos, Laureano
30
2,0
1455
ESP
0-1
Quintas Otero, Anton
49
2,5
1055
ESP
22
Insua Louro, Juan Jose
40
2,0
1231
ESP
0-1
Otero Dios, Alberto
28
2,0
1487
ESP
23
Garcia Martinez, Belarmino
39
2,0
1273
ESP
1-0
Conde Cid, Jose Luis
46
2,0
1134
ESP
24
Tarrela Trillo, Jesus Alvaro
56
2,0
0
ESP
1-0
Alonso Moyano, Miguel
45
2,0
1141
ESP
25
Rodriguez Ferreiro, Damaso
44
1,5
1147
ESP
0-1
Lopez Louro, Marcos
31
2,0
1443
ESP
26
Moldes Juncal, David Alberto
54
1,0
0
ESP
0-1
Mendez Somoza, Jorge
41
1,0
1229
ESP
27
Mendez Rial, Clara
53
1,0
0
ESP
1-0
Rey Figueira, David
55
1,0
0
ESP
28
Alvite Moure, Kefren
51
0,5
0
ESP
+
29
Guitian Sanchez, Pedro
21
0,0
1547
ESP
0