Nabigazioa
Hasiera
Egutegia
Txapelketak bilatu
Jokalariak bilatu
Partidak bilatu
Informazioa
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Hizkuntza
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Hasiera
I Escolar Club de Ajedrez Ansoain - Sub10
Koadro gurutzatua
Txapelketa aukeratu
Sub12-14
Sub10
Sub8
I Escolar Club de Ajedrez Ansoain - Sub10
Civivox Jus La Rocha,
2015-11-20
-
2015-11-20
Webgune ofiziala
Epailea:
AN Aritz Idiazabal Troyas
Joko-erritmoa:
15 min
Txapelketaren menua
Txapelketaren menua
Hasierako rankinga
Emaitzak
1. txanda
2. txanda
3. txanda
4. txanda
5. txanda
6. txanda
Sailkapena
Koadro gurutzatua
FIDE elo aldaketa
Partidak
Egutegia
Bye zerrenda
Estatistikak
Koadro gurutzatua
Excel
PDF
Ran.
Pos.
Tit.
Name
Fed.
R. 1
R. 2
R. 3
R. 4
R. 5
R. 6
Pts.
FIDE
Nat
BDay.
Origin
1
1
--
Abrisqueta Zudaire, Leyre
ESP
12
Burgui Bueno, Maria
W
1
8
Abrisqueta Zudaire, Ines
B
1
4
Aramendia Ybarra, Carlota
W
1
2
Pedchenko, Alex
B
1
3
Sanz Irisarri, Nicolas
W
1
13
Galarza Arza, Ekain
B
0.5
5.5
1500
0
2005
Oberena
2
2
--
Pedchenko, Alex
ESP
13
Galarza Arza, Ekain
B
1
7
Arregui Gonzalez, Niobe
W
1
6
San Miguel Lopez de Zuribia Aroa
B
1
1
Abrisqueta Zudaire, Leyre
W
0
5
Gutierrez Cortes, Javier
B
1
4
Aramendia Ybarra, Carlota
W
1
5.0
1461
0
2005
Mikel Gurea
3
6
--
Sanz Irisarri, Nicolas
ESP
14
Gonzalez, Raquel
W
1
16
Habans Aguerrea, Elena
B
0
18
Lyubenov, Spas
W
1
9
Alfaro Reta, Aimar
B
1
1
Abrisqueta Zudaire, Leyre
B
0
22
Zdravcov Stoyanov, Andres
W
1
4.0
1315
0
2005
Peralta
4
9
--
Aramendia Ybarra, Carlota
ESP
15
Gutierrez Calizaya, Amaya
B
1
20
Sarasa Iroz, Josune
W
1
1
Abrisqueta Zudaire, Leyre
B
0
13
Galarza Arza, Ekain
W
0
23
Canedo Ayaviri, Leyre
W
1
2
Pedchenko, Alex
B
0
3.0
1290
0
2005
Mikel Gurea
5
7
--
Gutierrez Cortes, Javier
ESP
16
Habans Aguerrea, Elena
W
0
22
Zdravcov Stoyanov, Andres
B
1
19
Ochandorena Portua, Iñigo
W
1
12
Burgui Bueno, Maria
B
1
2
Pedchenko, Alex
W
0
6
San Miguel Lopez de Zuribia Aroa
B
1
4.0
1215
0
2005
Peralta
6
10
--
San Miguel Lopez de Zuribia Aroa
ESP
17
Irigoyen, Marta
B
1
21
Urrutia Balda, Sergio
W
1
2
Pedchenko, Alex
W
0
16
Habans Aguerrea, Elena
B
1
7
Arregui Gonzalez, Niobe
B
0
5
Gutierrez Cortes, Javier
W
0
3.0
1163
0
2005
Mikel Gurea
7
4
--
Arregui Gonzalez, Niobe
ESP
18
Lyubenov, Spas
W
1
2
Pedchenko, Alex
B
0
16
Habans Aguerrea, Elena
W
1
23
Canedo Ayaviri, Leyre
B
1
6
San Miguel Lopez de Zuribia Aroa
W
1
8
Abrisqueta Zudaire, Ines
B
0.5
4.5
1134
0
2006
Oberena
8
8
--
Abrisqueta Zudaire, Ines
ESP
19
Ochandorena Portua, Iñigo
B
1
1
Abrisqueta Zudaire, Leyre
W
0
13
Galarza Arza, Ekain
B
0
21
Urrutia Balda, Sergio
W
1
20
Sarasa Iroz, Josune
B
1
7
Arregui Gonzalez, Niobe
W
0.5
3.5
0
0
2006
Oberena
9
13
Alfaro Reta, Aimar
ESP
20
Sarasa Iroz, Josune
W
0
14
Gonzalez, Raquel
B
1
22
Zdravcov Stoyanov, Andres
W
1
3
Sanz Irisarri, Nicolas
W
0
13
Galarza Arza, Ekain
B
0
23
Canedo Ayaviri, Leyre
B
1
3.0
0
0
2005
Amaiur
10
23
Azcona Nieva, Iñaki
ESP
21
Urrutia Balda, Sergio
B
0
13
Galarza Arza, Ekain
W
0
15
Gutierrez Calizaya, Amaya
B
0
20
Sarasa Iroz, Josune
W
0
+
19
Ochandorena Portua, Iñigo
B
0
1.0
0
0
2005
Elorri
11
15
--
Berrueta Ciriza, Miguel
ESP
22
Zdravcov Stoyanov, Andres
W
0
18
Lyubenov, Spas
B
0
14
Gonzalez, Raquel
W
1
19
Ochandorena Portua, Iñigo
B
1
16
Habans Aguerrea, Elena
W
0
20
Sarasa Iroz, Josune
B
1
3.0
0
0
2005
Oberena
12
12
--
Burgui Bueno, Maria
ESP
1
Abrisqueta Zudaire, Leyre
B
0
15
Gutierrez Calizaya, Amaya
W
1
20
Sarasa Iroz, Josune
B
1
5
Gutierrez Cortes, Javier
W
0
18
Lyubenov, Spas
B
0
17
Irigoyen, Marta
W
1
3.0
0
0
2006
Peralta
13
3
--
Galarza Arza, Ekain
ESP
2
Pedchenko, Alex
W
0
10
Azcona Nieva, Iñaki
B
1
8
Abrisqueta Zudaire, Ines
W
1
4
Aramendia Ybarra, Carlota
B
1
9
Alfaro Reta, Aimar
W
1
1
Abrisqueta Zudaire, Leyre
W
0.5
4.5
0
0
2006
Oberena
14
18
Gonzalez, Raquel
ESP
3
Sanz Irisarri, Nicolas
B
0
9
Alfaro Reta, Aimar
W
0
11
Berrueta Ciriza, Miguel
B
0
+
22
Zdravcov Stoyanov, Andres
W
0
15
Gutierrez Calizaya, Amaya
W
1
2.0
0
0
2006
Oberena
15
21
Gutierrez Calizaya, Amaya
ESP
4
Aramendia Ybarra, Carlota
W
0
12
Burgui Bueno, Maria
B
0
10
Azcona Nieva, Iñaki
W
1
18
Lyubenov, Spas
B
0
19
Ochandorena Portua, Iñigo
W
1
14
Gonzalez, Raquel
B
0
2.0
0
0
2006
Iturrama
16
5
--
Habans Aguerrea, Elena
ESP
5
Gutierrez Cortes, Javier
B
1
3
Sanz Irisarri, Nicolas
W
1
7
Arregui Gonzalez, Niobe
B
0
6
San Miguel Lopez de Zuribia Aroa
W
0
11
Berrueta Ciriza, Miguel
B
1
18
Lyubenov, Spas
W
1
4.0
0
0
2006
Oberena
17
20
Irigoyen, Marta
ESP
6
San Miguel Lopez de Zuribia Aroa
W
0
23
Canedo Ayaviri, Leyre
B
0
+
22
Zdravcov Stoyanov, Andres
B
0
21
Urrutia Balda, Sergio
W
1
12
Burgui Bueno, Maria
B
0
2.0
0
0
2006
Oberena
18
11
Lyubenov, Spas
ESP
7
Arregui Gonzalez, Niobe
B
0
11
Berrueta Ciriza, Miguel
W
1
3
Sanz Irisarri, Nicolas
B
0
15
Gutierrez Calizaya, Amaya
W
1
12
Burgui Bueno, Maria
W
1
16
Habans Aguerrea, Elena
B
0
3.0
0
0
2006
Oberena
19
19
Ochandorena Portua, Iñigo
ESP
8
Abrisqueta Zudaire, Ines
W
0
+
5
Gutierrez Cortes, Javier
B
0
11
Berrueta Ciriza, Miguel
W
0
15
Gutierrez Calizaya, Amaya
B
0
10
Azcona Nieva, Iñaki
W
1
2.0
0
0
2005
Maristas
20
17
Sarasa Iroz, Josune
ESP
9
Alfaro Reta, Aimar
B
1
4
Aramendia Ybarra, Carlota
B
0
12
Burgui Bueno, Maria
W
0
10
Azcona Nieva, Iñaki
B
1
8
Abrisqueta Zudaire, Ines
W
0
11
Berrueta Ciriza, Miguel
W
0
2.0
0
0
2005
Berriozar
21
22
Urrutia Balda, Sergio
ESP
10
Azcona Nieva, Iñaki
W
1
6
San Miguel Lopez de Zuribia Aroa
B
0
23
Canedo Ayaviri, Leyre
W
0
8
Abrisqueta Zudaire, Ines
B
0
17
Irigoyen, Marta
B
0
+
2.0
0
0
2006
Azpilagaña
22
14
Zdravcov Stoyanov, Andres
ESP
11
Berrueta Ciriza, Miguel
B
1
5
Gutierrez Cortes, Javier
W
0
9
Alfaro Reta, Aimar
B
0
17
Irigoyen, Marta
W
1
14
Gonzalez, Raquel
B
1
3
Sanz Irisarri, Nicolas
B
0
3.0
0
0
2005
Mendillorri
23
16
Canedo Ayaviri, Leyre
ESP
17
Irigoyen, Marta
W
1
21
Urrutia Balda, Sergio
B
1
7
Arregui Gonzalez, Niobe
W
0
4
Aramendia Ybarra, Carlota
B
0
9
Alfaro Reta, Aimar
W
0
2.0
0
0
2005
Iturrama