Nabigazioa
Hasiera
Egutegia
Txapelketak bilatu
Jokalariak bilatu
Partidak bilatu
Informazioa
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Hizkuntza
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Hasiera
Blitz Nocturno S2300 Torneo 1/2018 Gran Hotel Bali
7. txanda
Lotutako txapelketa gehiago ikusi
Aficionados A S-2300 (30N-8 Diciembre)
Aficionados B S-2000 (30N-8 Diciembre)
Copa Campeones Absoluto
Finales Provinciales de Alicante y Valencia (1-2 diciembre)
Copa Campeones Sub-16
Copa Campeones Sub-14
Copa Campeones Sub-12
Copa Campeones Sub-10
Copa Campeones Sub-08
NNGG Sub12
NNGG Sub10
NNGG Sub08
Nocturno S2300 1 (1 diciembre)
Nocturno S2000 1 (1 diciembre)
Blitz Internacional (5 diciembre)
Copa España Sub-18 (5-9 diciembre)
Copa España Sub-12 (5-9 diciembre)
Nocturno S2300 2 (7 diciembre)
Nocturno S2000 2 (7 diciembre)
Blitz Nocturno S2300 Torneo 1/2018 Gran Hotel Bali
Benidorm,
2018-12-01
-
2018-12-02
Epailea:
IA Eduardo López Rodríguez
Joko-erritmoa:
3 minutes + 2 seconds per move
Txapelketaren menua
Txapelketaren menua
Hasierako rankinga
Emaitzak
1. txanda
2. txanda
3. txanda
4. txanda
5. txanda
6. txanda
7. txanda
Sailkapena
Koadro gurutzatua
FIDE elo aldaketa
Partidak
Egutegia
Bye zerrenda
Estatistikak
7. txandako partidak
Excel
PDF
M
Zuriak
Ran.
Ptk.
FIDE
Fed.
Ema
Beltzak
Ran.
Ptk.
FIDE
Fed.
1
Pena Morales, Hugo
11
5,5
2193
PER
½-½
FM Gromovs, Sergejs
9
5,0
2202
ITA
2
FM Ortega Ruiz, Jose Miguel
2
5,0
2298
ESP
0-1
FM Hristodorescu, Daniel
5
4,0
2247
ROU
3
Romero Calduch, Sergio
12
4,0
2182
ESP
0-1
FM Lornye, Pylyp
7
4,0
2238
UKR
4
Abalia Patino, Aritz
14
4,0
2155
ESP
0-1
CM Bouzidi, Ahmed
13
4,0
2157
TUN
5
Chernikov, Vladimir
8
3,5
2231
UKR
1-0
Carbonell Sancho, Marc
15
4,0
2153
ESP
6
CM Julio, Joao Manuel dos Santos
19
3,5
2096
ANG
1-0
Davtyan, David Arm.
1
3,0
2299
ARM
7
FM Voiteanu, Gabriel
16
3,0
2135
ROU
1-0
FM Amdouni, Zoubaier
3
3,0
2267
TUN
8
Jemai, Akram
4
3,0
2265
TUN
1-0
FM Lopez Del Alamo, Antonio
6
3,0
2241
ESP
9
FM Roldan Marques, Daniel
10
3,0
2198
ESP
1-0
Lerendegui Lasa, Odei
17
3,0
2121
ESP
10
Perez Pastora, Evarist
23
3,0
2039
ESP
0-1
Morato Tent, Francisco
25
3,0
2023
ESP
11
Gonzalez Vericat, Sergio
18
2,0
2117
ESP
1-0
Garcia Fernandez, Jose A.
22
2,5
2051
ESP
12
Ladron De Guevara Galar, Fco J.
21
2,0
2055
ESP
0-1
Martinez Villena, David
27
2,5
1999
ESP
13
Ortiz Roman, Javier
29
2,0
1566
ESP
0-1
Vazquez Moreno, Josep M
28
1,5
1953
ESP
14
Hernandez Garcia, Maximo
26
1,0
2003
ESP
1-0
Espinosa Aparicio, Enrique
30
1,0
1129
ESP
15
Gonzalez Guedes, Iyan
20
2,0
2067
ESP
+
16
Perez Pastora, Evarist
24
0,0
2039
ESP
0