Nabigazioa
Hasiera
Egutegia
Txapelketak bilatu
Jokalariak bilatu
Partidak bilatu
Informazioa
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Hizkuntza
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Hasiera
Campeonato Absoluto de Alava Cat.3
3. txanda
Txapelketa aukeratu
CAMPEONATO ABSOLUTO DE ALAVA
Campeonato Absoluto de Alava Cat. 2
Campeonato Absoluto de Alava Cat.3
Campeonato de Alava Juvenil 2019
Campeonato Absoluto de Alava Cat.3
Vitoria,
2019-10-12
-
2019-11-30
Epailea:
Lukas Iruretagoiena (I.A. 2204916)
Joko-erritmoa:
90 minutes + 30 seconds per move
Txapelketaren menua
Txapelketaren menua
Hasierako rankinga
Emaitzak
1. txanda
2. txanda
3. txanda
4. txanda
5. txanda
6. txanda
7. txanda
Sailkapena
Koadro gurutzatua
FIDE elo aldaketa
Partidak
Egutegia
Bye zerrenda
Estatistikak
3. txandako partidak
2019-10-26
- 16:00
Excel
PDF
M
Zuriak
Ran.
Ptk.
FIDE
Fed.
Ema
Beltzak
Ran.
Ptk.
FIDE
Fed.
1
Bugallo Jarillo, Alexander
4
2,0
1649
ESP
1-0
Rivero Rivero, Jose Maria
13
2,0
1502
ESP
2
Salazar Gomez, Guzman
12
2,0
1506
ESP
½-½
Beltran De Guevara, Carmelo
7
2,0
1577
ESP
3
Tapia Santamaria, Jorge
1
1,5
1806
ESP
1-0
Martinez de Butron Alberdi, Luis
8
2,0
1568
ESP
4
Pomares Munoz, Ruben
2
1,5
1700
ESP
1-0
Almansa Ortega, Diego
11
1,5
1534
ESP
5
Garcia Hierro, Luis Antonio
16
1,5
1457
ESP
0-1
Llave Nevado, Ruslan
5
1,5
1638
ESP
6
Diaz De Cerio Aristimuno, Osvaldo
6
1,5
1635
ESP
--+
Dominguez Exposito, Ibon
14
1,5
1469
ESP
7
Fernandez Villanueva, Javier
10
1,0
1549
ESP
1-0
Diaz Beltran de Lubiano, Bruno
31
1,0
0
ESP
8
Lareo Unazaga, Gaizka
33
1,0
0
ESP
0-1
Cogollos Beamonte, Ruben
20
1,0
1323
ESP
9
Fragoso Benitez, Urko
37
1,0
0
ESP
0-1
Arenzana Garcia de Madinabeitia, Oier
23
1,0
1164
ESP
10
Moles Galan, David
25
1,0
1066
ESP
0-1
Fernandez De Retana Casasesa, Koldo
34
1,0
0
ESP
11
Junquera Ciaurriz, Maria Teresa
19
1,0
1361
ESP
0-1
Cid Armada, Antonio
3
0,5
1683
ESP
12
Diaz Foure, Jean Michel
9
0,5
1565
ESP
1-0
Palomo Tamayo, Jose Maria
21
0,5
1285
ESP
13
Indart Lafuente, Javier
22
0,5
1277
ESP
--+
Ruiz Andrade, David
15
0,5
1466
ESP
14
Tellaeche Coello, Marco
24
0,0
1109
ESP
--+
Recio Sanz, Jorge
29
0,5
0
ESP
15
Perez Cortabarria, Guillermo
35
0,0
0
ESP
+
16
Fernandez Ordinola, Eduardo
27
2,0
0
ESP
=
17
Guerra Ruiz, Martin
36
1,0
0
ESP
=
18
Vegas Simal, Guillermo
30
0,5
0
ESP
=
19
Al Hakim, Nazeer
32
0,5
0
ESP
=
20
Eguia Larrinaga, Itasne
26
0,0
1035
ESP
=
21
Llorente Munoz, Carlos
17
0,0
1454
ESP
0
22
Ruiz de Arcaute Jimenez, Josu
18
0,0
1367
ESP
0
23
Campos Polo, Yumah Emmanuel
28
0,0
0
ESP
0