Navegació
Inici
Calendari
Cercar torneigs
Cercar jugadors
Cercar partides
Informació
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Iniciar sessió
Inici
CAMPEONATO DE ANDALUCIA ABSOLUTO-SUB18 2020
Ronda2
Selecció del torneig
CAMPEONATO DE ANDALUCIA ABSOLUTO-SUB18 2020
CAMPEONATO ANDALUZ B 2020
CAMPEONATO DE ANDALUCIA ABSOLUTO-SUB18 2020
Salobreña, del
2020-12-12
al
2020-12-20
Àrbitre Principal:
Sagrario, Rodriguez Aguilar AI 32012454
Àrbitres adjunts: Francisco Colomer de Luque AN 2285415
Ritme de joc:
90 Minutos + 30 Sg
Menú del torneig
Menú del torneig
Rànquing inicial
Emparellaments i resultats
Ronda1
Ronda2
Ronda3
Ronda4
Ronda5
Ronda6
Ronda7
Classificació
Taula creuada del torneig
Variació FIDE
Partides
Calendari
Jugadors no emparellats
Estadístiques i detalls
Emparellaments de la ronda 2 -
2020-12-12
- 16:30
Excel
PDF
T.
Blanques
Ran.
Pts.
ELO FIDE
Fed.
Res.
Negres
Ran.
Pts.
ELO FIDE
Fed.
1
Garcia Navarro, Jose Jesus
70
1,0
1781
ESP
½-½
Revaliente Montoya, Ciro
35
1,0
2034
ESP
2
Alvarez Morales, Miguel
44
1,0
1996
ESP
1-0
Portero Bravo, Aitana
82
1,0
1681
ESP
3
Gomez Ligero, Sergio
62
0,0
1848
ESP
½-½
Fernandez Salmeron, Ricardo
78
1,0
1721
ESP
4
Sicilia Laino, Juan Diego
57
0,0
1901
ESP
½-½
Moreno Lopez, Avelino
67
0,0
1811
ESP
5
Bermudez Ureba, Juan Diego
45
1,0
1995
ESP
0-1
Diaz Mino, Pablo
13
1,0
2213
ESP
6
Onate Mendez, Elias
14
0,0
2204
ESP
½-½
Diaz Mino, Daniel
31
0,0
2058
ESP
7
Arroyo Rodriguez, Jesus
28
1,0
2078
ESP
0-1
FM Bernabeu Lopez, Carlos Javier
1
1,0
2410
ESP
8
Jimenez Bernal, Francisco
15
1,0
2196
ESP
1-0
Gonzalez del Campo, Diego
75
1,0
1749
ESP
9
Cesar Maestre, Bernardo
19
0,5
2148
ESP
1-0
Ordonez Torres, Maria Del Carmen
36
1,0
2030
ESP
10
Jimenez De La Torre, Jose A.
41
0,0
2008
ESP
1-0
Ramirez Sanchez, Nicolas
71
0,0
1765
ESP
11
Maceira Moya, Nery
73
0,0
1758
ESP
½-½
Sanchez Lopez, Jesus
47
0,0
1988
ESP
12
Infantes Gonzalez, David
38
1,0
2021
ESP
½-½
Rodriguez Rodriguez, Alvaro
30
1,0
2058
ESP
13
Gonzalez Amate, Manuel
64
0,0
1832
ESP
½-½
Serrano Garcia, Luis
59
1,0
1883
ESP
14
Perdigones Gomez, Mercedes
94
0,0
1419
ESP
0-1
Infantes Gonzalez, Maria
83
0,0
1674
ESP
15
Vazquez Pino, Miguel A.
39
1,0
2010
ESP
0-1
IM Perez Garcia, Alejandro
5
1,0
2343
ESP
16
FM Guerra Rivera, Salvador
6
1,0
2309
ESP
1-0
Garrido Diaz, Jose Antonio
37
1,0
2030
ESP
17
Garcia Fernandez, Victor II
49
1,0
1972
ESP
0-1
FM Martin Carmona, Gaston Manuel
7
1,0
2293
ESP
18
Maldonado Mena, German
20
1,0
2144
ESP
1-0
Garrido Diaz, Ernesto
43
1,0
1999
ESP
19
Rubio Doblas, Ricardo
26
1,0
2083
ESP
1-0
Roman Lopez, Jesus
50
1,0
1966
ESP
20
Perea Fruet, Lorenzo
54
1,0
1913
ESP
1-0
Medina Romero, Jose
29
1,0
2068
ESP
21
FM Jaime Montalvan, Luis Felipe
32
1,0
2041
ESP
1-0
Perea Fruet, Federico
96
1,0
1298
ESP
22
Hernandez Tellez, Claudia
69
1,0
1782
ESP
1-0
Gomez Aguirre, Juan Alberto
61
0,0
1850
ESP
23
Arce Gonzalez, Dario
87
0,0
1630
ESP
0-1
Ledesma Claros, Daniel
25
0,0
2089
ESP
24
Alba Fernandez, Nicolas
56
0,0
1903
ESP
1-0
Munoz Romero, Pedro
86
0,0
1642
ESP
25
Jimenez Ruiz, Jose Carlos
63
0,0
1835
ESP
1-0
Gutierrez Lupion, Nuria
88
0,0
1610
ESP
26
Gomez Salva, Roberto
89
0,0
1582
ESP
0-1
Gutierrez Lupion, Daniel
68
0,0
1811
ESP
27
Rivas Villegas, Juan Carlos
93
0,0
1439
ESP
½-½
Gaspar Lopez, Rocio
84
0,0
1668
ESP
28
Millan Ortiz, Francisco Pablo
85
0,0
1648
ESP
1-0
Gaspar Lopez, Daniel
92
0,0
1550
ESP
29
Romero Romero, Sebastian
21
1,0
2133
ESP
0-1
IM Alshameary Puente, Ismael
4
1,0
2356
ESP
30
FM Esquivias Quintero, Luis Manuel
8
1,0
2278
ESP
½-½
Morales Araujo, Francisco Javier
22
1,0
2118
ESP
31
Salas Lerida, Jonathan
91
1,0
1556
ESP
0-1
FM Silva Lucena, Cristian
11
1,0
2244
ESP
32
Rodriguez Pereira, Enrique
65
0,5
1830
ESP
½-½
Briand, Clara Helena
48
1,0
1976
ESP
33
Garcia Jimenez, Santiago
17
0,0
2178
ESP
1-0
Fernandez Rodriguez, Jose A.
18
0,5
2169
ESP
34
Chacon Perez, Juan
23
0,0
2103
ESP
1-0
Barrera Garcia, Rocio
72
0,0
1761
ESP
35
Pozo Prior, Jose Antonio
46
0,0
1992
ESP
1-0
Rodriguez Del Cerro, Ricardo
33
0,0
2039
ESP
36
Pulido Esteban, Francisco Daniel
16
1,0
2185
ESP
0-1
IM Camacho Collados, Marcos
2
1,0
2405
ESP
37
IM Fernandez Garcia, Jose Miguel
3
1,0
2366
ESP
0-1
Ruiz Guirao, Jose Luis
34
1,0
2035
ESP
38
Crespo Ruiz, Manuel Maria
27
1,0
2082
ESP
0-1
FM Moral Garcia, Serafin
9
1,0
2268
ESP
39
FM Orantes Taboada, Francisco
10
1,0
2247
ESP
1-0
Lorente Serrano, Lara Eloisa
97
1,0
1231
ESP
40
Valenzuela Fernandez, Alejandro
77
1,0
1730
ESP
0-1
Fernandez Montoro, Jorge
12
1,0
2220
ESP
41
Gonzalez Vacas, Raul
66
0,0
1826
ESP
½-½
Sanchez Martinez, Andres
24
0,0
2090
ESP
42
Serrano Almendros, Alejandro
40
0,0
2009
ESP
½-½
Serrano Almendros, Angel
55
0,0
1907
ESP
43
Gonzalez Castillo, Jose Javier
90
0,0
1571
ESP
0-1
Lorente Serrano, Rosa Adela
42
0,0
2008
ESP
44
Jimenez Capilla, Jose Alfonso
51
0,0
1951
ESP
1-0
Gomez Fernandez, Alfredo
76
0,0
1749
ESP
45
Martinez Gomez, Jose Manuel
79
1,0
1709
ESP
0-1
Fernandez Checa, Manuel
81
1,0
1688
ESP
46
Fernandez Garcia, Francisco Jose
60
0,0
1856
ESP
1-0
Millan Urrutia, Juan Antonio
58
0,0
1900
ESP
47
Conde Chamizo, Pablo
74
0,0
1755
ESP
+
48
Redouane, Omri
80
0,0
1706
ESP
+
49
Rivas Villegas, Laura
95
0,0
1363
ESP
+
50
Llena Velarde, David
52
0,0
1941
ESP
0
51
Guerrero Romero, Antonio
53
0,5
1927
ESP
0