Nabigazioa
Hasiera
Egutegia
Txapelketak bilatu
Jokalariak bilatu
Partidak bilatu
Informazioa
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Hizkuntza
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Hasiera
CAMPEONATO DE ESPAÑA SUB 16
2. txanda
Txapelketa aukeratu
S8
S10
S10 Rápido
S12
S12 Rápido
S14
S14 Rápido
S16
CAMPEONATO DE ESPAÑA SUB 16
Salobreña (Granada),
2014-07-21
-
2014-07-26
Epailea:
I.A. Alvaro Dominguez Coig (ID: 2203979)
Txapelketaren menua
Txapelketaren menua
Hasierako rankinga
Emaitzak
1. txanda
2. txanda
3. txanda
4. txanda
5. txanda
6. txanda
7. txanda
8. txanda
9. txanda
Sailkapena
Koadro gurutzatua
FIDE elo aldaketa
Partidak
Egutegia
Bye zerrenda
Estatistikak
2. txandako partidak
Excel
PDF
M
Zuriak
Ran.
Ptk.
FIDE
Fed.
Ema
Beltzak
Ran.
Ptk.
FIDE
Fed.
1
Palenciano Escolar,Adrian
44
1850
ESP
½-½
Santos Ruiz,Miguel
1
2343
ESP
2
Suarez Gomez,Julio
2
2307
ESP
1-0
Chao Vale,Fernando
45
1850
ESP
3
Ponce Cano,Adrian
4
2148
ESP
½-½
Marquez Marvizon,Alejandra
49
1834
ESP
4
Ortega Lopez,Mikel
8
2088
ESP
1-0
Panades Catarineu,Oriol
51
1828
ESP
5
Cervello Tost,Ferran
10
2065
ESP
1-0
Goni Navarro,Pablo
53
1817
ESP
6
Porlan Minarro,Antonio
46
1844
ESP
0-1
Portela Peleteiro,Alberto
11
2050
ESP
7
Domingo Nunez,Alejandro
12
2040
ESP
1-0
Represa Perez,Mireya
55
1812
ESP
8
Mari Copa,Adria
48
1837
ESP
1-0
Salagran Ferragut,Guillem
13
2034
ESP
9
Pruja Ramirez De Cartagena,Edua
50
1834
ESP
½-½
Balbuena Fuentes,Mario
17
2006
ESP
10
Alvarez Nistal,David
18
2005
ESP
1-0
Garcia Sobrino,David
57
1783
ESP
11
Roma Barge,Gabriel
52
1818
ESP
½-½
Fernandez Gil,Ruben Carlos
19
2004
ESP
12
Gonzalez Capacete,Jose Miguel
20
1996
ESP
0-1
Jarque Megias,Juan Jose
59
1760
ESP
13
Presa Villa,Andres
54
1812
ESP
1-0
Lopez Rivera,Jesus
21
1991
ESP
14
Orteu Capdevila,Max
56
1808
ESP
1-0
Guerra Arrocha,Daniel
23
1961
ESP
15
Ventura Bolet,Alexandre
24
1949
ESP
1-0
Yanes Crespo,Javier
61
1754
ESP
16
Cribilles Perez,Carlos
60
1756
ESP
0-1
Munoz Pelaez,Manuel
25
1946
ESP
17
Calvo Simon,Jorge
26
1945
ESP
1-0
Cortes Cabeza,Cameron
63
1740
ESP
18
Orantes Taboada,Francisco
28
1939
ESP
1-0
Salagran Ferragut,Eduard
65
1729
ESP
19
Aliane Diez,Aaron
62
1741
ESP
½-½
Perez Tores,Juan Miguel
29
1935
ESP
20
Laiz Ibanez,Hector
30
1934
ESP
½-½
Llamas Guevara,Francisco Jose
67
1727
ESP
21
Capote Robayna,Nayeli
64
1730
ESP
0-1
Redondo Benavente,Jose Carlos
31
1931
ESP
22
Fernandez Cano,Victor
32
1919
ESP
0-1
Antunez Munoz,Ines
69
1715
ESP
23
Moreno Iglesias,Joan
66
1727
ESP
0-1
Castellanos Gomez,Alejandro
33
1916
ESP
24
De La Calle Fuentes,Sergio
68
1722
ESP
0-1
Sebastian Cantarino,Adrian
35
1900
ESP
25
Chueca Lorente,Javier
38
1889
ESP
½-½
Tomas Romero,Francisco
85
1624
ESP
26
Rodrigo Bordetas,David
74
1685
ESP
0-1
Garcia Porlan,Beatriz
39
1882
ESP
27
Serra Canals,Oriol
40
1881
ESP
1-0
Samaniego Martinez,Patricia
139
0
ESP
28
Martinez Sanchez,Pablo
106
1538
ESP
0-1
Picos Maiztegui,Miguel
41
1874
ESP
29
Rodriguez Garcia,Miguel
116
1448
ESP
½-½
Centron Antuna,Daniel
43
1868
ESP
30
Lechuga Cabrero,Luis Miguel
76
1680
ESP
½-½
Garriga Cazorla,Pere
3
2222
ESP
31
Plazuelo Pascual,Juan
6
2140
ESP
1-0
Perez Hernandez,Juan S.
83
1633
ESP
32
Santamaria Fernandez,Guillermo
72
1696
ESP
0-1
Gomez Dieguez,Adrian
7
2098
ESP
33
Guerrero Mendez,Jesus
84
1632
ESP
½-½
Ribera Cebolla,Marc
9
2069
ESP
34
Ruperez Benito,Antonio
14
2026
ESP
1-0
Rodriguez Sanz,Ismael
75
1685
ESP
35
Gonzalez Lopez,Manuel
96
1590
ESP
1-0
Bayo Milagro,Alvaro
15
2024
ESP
36
Martin Carmona,Gaston Manuel
22
1982
ESP
1-0
Vinent Juanico,Marc
103
1546
ESP
37
Serrano Leiva,Ana
78
1678
ESP
0-1
Alfaya Marcelo,Roberto
27
1940
ESP
38
Dominguez Fernandez,Angel I
34
1914
ESP
0-1
Losa Ordonez,Juan Jose
91
1604
ESP
39
Buiza Prieto,Eihartze
36
1896
ESP
1-0
Perez Garcia,Saul
111
1479
ESP
40
Piqueras Guardiola,Francisco
42
1868
ESP
1-0
Alonso Perez,Andres
127
1359
ESP
41
Villavicencio Sanchez,Pedro
58
1776
ESP
1-0
Villasenor Rubio,Rosana
105
1541
ESP
42
Rodriguez Tobio,Coral
107
1533
ESP
0-1
Perez Garcia,Alejandro
5
2142
ESP
43
Domingo Nunez,Ruben
16
2024
ESP
1-0
Gomez Gonzalez,Raquel
109
1511
ESP
44
Leonor Velasco,David
108
1512
ESP
0-1
Villemur Tamarit,Juan
37
1892
ESP
45
Rubio Gonzalez,Dario Jesus
110
1480
ESP
½-½
Picazo Gonzalez,Ana
47
1839
ESP
46
Zuniga Arraras,Marina
70
1712
ESP
1-0
Dorronsoro Larbide,Ibai
113
1472
ESP
47
Vazquez Pino,Miguel A.
112
1477
ESP
0-1
Redondo Benavente,Ana
71
1706
ESP
48
Martinez Gomez,Sheila
114
1467
ESP
½-½
Garreta Nieto,Maria
73
1687
ESP
49
Perez Sudupe,Cecilia
118
1428
ESP
0-1
Perez Beltran,Jose Maria
77
1678
ESP
50
Alonso Perez,Arturo
120
1399
ESP
½-½
Rodriguez Redondo,Ethan
79
1666
ESP
51
Costa Grau,Adrian
80
1660
ESP
1-0
Arroyo Garcia,Andrea
115
1466
ESP
52
Perez Beltran,Salvador
122
1396
ESP
0-1
Lagos Lejarraga,Jon
81
1656
ESP
53
Gonzalez Ambros,Cristian
82
1637
ESP
0-1
Pozo Vinuesa,Ana
117
1447
ESP
54
De La Pena Garcia,Blanca
86
1619
ESP
½-½
Melado Barba,Victor
119
1405
ESP
55
Jimenez Blanco,Juan Carlos
124
1385
ESP
0-1
Tevar Becerra,Alvaro
87
1618
ESP
56
Guerrero Mendez,Luis
88
1613
ESP
½-½
Comellas Martos,Lidia
121
1398
ESP
57
Lopez Garralon,Jorge
126
1361
ESP
0-1
Lechuga Cabrero,Diego
89
1610
ESP
58
Carmona Villegas,Alvaro
90
1604
ESP
1-0
Ortiz Del Campo,David
123
1388
ESP
59
Rodriguez Sanz,Gabriel
92
1603
ESP
1-0
Cervigni Sebastian,Alejandro
125
1377
ESP
60
Martin Gomez,Beatriz
128
1357
ESP
0-1
Pozo Vinuesa,Pedro
93
1596
ESP
61
Arribas Lopez,Sara
94
1595
ESP
½-½
Diaz Herrero,Ane Miren
129
1331
ESP
62
Fernandez Revuelta,Juan
130
1313
ESP
0-1
Garcia Martinez De La H,Alberto
95
1594
ESP
63
Portela Peleteiro,Pablo
132
1254
ESP
0-1
Diaz Martin,Cristina
97
1575
ESP
64
Pozo Vinuesa,Elena
98
1572
ESP
1-0
Armero Martinez,Victor
131
1274
ESP
65
Perez Garcia,Jimena
134
1169
ESP
0-1
Arrese-Igor Royuela,Alex
99
1568
ESP
66
Boo Vallejo,Marcos
100
1563
ESP
1-0
Valdezate Garcia,Diana
133
1184
ESP
67
Espinel Rosales,Yeremay
136
0
ESP
½-½
Ruiz De Leon Merlo,Esther
101
1552
ESP
68
Gonzalez Benavides,Pilar
102
1549
ESP
1-0
Artetxe Campo,Patricia
135
0
ESP
69
Pulido Esteban,Francisco Daniel
104
1545
ESP
1-0
Goenaga Uranga,Judith
137
0
ESP