Navegació
Inici
Calendari
Cercar torneigs
Cercar jugadors
Cercar partides
Informació
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Iniciar sessió
Inici
CAMPEONATO DE ESPAÑA SUB 16
Ronda5
Selecció del torneig
S8
S10
S10 Rápido
S12
S12 Rápido
S14
S14 Rápido
S16
CAMPEONATO DE ESPAÑA SUB 16
Salobreña (Granada), del
2014-07-21
al
2014-07-26
Àrbitre Principal:
I.A. Alvaro Dominguez Coig (ID: 2203979)
Menú del torneig
Menú del torneig
Rànquing inicial
Emparellaments i resultats
Ronda1
Ronda2
Ronda3
Ronda4
Ronda5
Ronda6
Ronda7
Ronda8
Ronda9
Classificació
Taula creuada del torneig
Variació FIDE
Partides
Calendari
Jugadors no emparellats
Estadístiques i detalls
Emparellaments de la ronda 5
Excel
PDF
T.
Blanques
Ran.
Pts.
ELO FIDE
Fed.
Res.
Negres
Ran.
Pts.
ELO FIDE
Fed.
1
Mari Copa,Adria
48
1837
ESP
½-½
Suarez Gomez,Julio
2
2307
ESP
2
Redondo Benavente,Jose Carlos
31
1931
ESP
½-½
Cervello Tost,Ferran
10
2065
ESP
3
Portela Peleteiro,Alberto
11
2050
ESP
1-0
Castellanos Gomez,Alejandro
33
1916
ESP
4
Fernandez Gil,Ruben Carlos
19
2004
ESP
½-½
Orantes Taboada,Francisco
28
1939
ESP
5
Munoz Pelaez,Manuel
25
1946
ESP
½-½
Centron Antuna,Daniel
43
1868
ESP
6
Jarque Megias,Juan Jose
59
1760
ESP
0-1
Ortega Lopez,Mikel
8
2088
ESP
7
Santos Ruiz,Miguel
1
2343
ESP
1-0
Serra Canals,Oriol
40
1881
ESP
8
Villemur Tamarit,Juan
37
1892
ESP
1-0
Ruperez Benito,Antonio
14
2026
ESP
9
Garcia Porlan,Beatriz
39
1882
ESP
1-0
Alvarez Nistal,David
18
2005
ESP
10
Guerra Arrocha,Daniel
23
1961
ESP
1-0
Palenciano Escolar,Adrian
44
1850
ESP
11
Picos Maiztegui,Miguel
41
1874
ESP
0-1
Ventura Bolet,Alexandre
24
1949
ESP
12
Alfaya Marcelo,Roberto
27
1940
ESP
1-0
Porlan Minarro,Antonio
46
1844
ESP
13
Roma Barge,Gabriel
52
1818
ESP
0-1
Laiz Ibanez,Hector
30
1934
ESP
14
Sebastian Cantarino,Adrian
35
1900
ESP
1-0
Goni Navarro,Pablo
53
1817
ESP
15
Buiza Prieto,Eihartze
36
1896
ESP
1-0
Aliane Diez,Aaron
62
1741
ESP
16
Fernandez Cano,Victor
32
1919
ESP
0-1
Ponce Cano,Adrian
4
2148
ESP
17
Perez Garcia,Alejandro
5
2142
ESP
1-0
Dominguez Fernandez,Angel I
34
1914
ESP
18
Chueca Lorente,Javier
38
1889
ESP
1-0
Plazuelo Pascual,Juan
6
2140
ESP
19
Ribera Cebolla,Marc
9
2069
ESP
1-0
Pruja Ramirez De Cartagena,Edua
50
1834
ESP
20
Piqueras Guardiola,Francisco
42
1868
ESP
0-1
Domingo Nunez,Alejandro
12
2040
ESP
21
Salagran Ferragut,Guillem
13
2034
ESP
1-0
Presa Villa,Andres
54
1812
ESP
22
Marquez Marvizon,Alejandra
49
1834
ESP
0-1
Bayo Milagro,Alvaro
15
2024
ESP
23
Orteu Capdevila,Max
56
1808
ESP
½-½
Domingo Nunez,Ruben
16
2024
ESP
24
Lopez Rivera,Jesus
21
1991
ESP
1-0
Gonzalez Lopez,Manuel
96
1590
ESP
25
Garcia Sobrino,David
57
1783
ESP
½-½
Martin Carmona,Gaston Manuel
22
1982
ESP
26
Llamas Guevara,Francisco Jose
67
1727
ESP
0-1
Calvo Simon,Jorge
26
1945
ESP
27
Perez Tores,Juan Miguel
29
1935
ESP
1-0
Rodriguez Garcia,Miguel
116
1448
ESP
28
Gomez Dieguez,Adrian
7
2098
ESP
1-0
De La Calle Fuentes,Sergio
68
1722
ESP
29
Garriga Cazorla,Pere
3
2222
ESP
1-0
Guerrero Mendez,Jesus
84
1632
ESP
30
Balbuena Fuentes,Mario
17
2006
ESP
1-0
Lechuga Cabrero,Diego
89
1610
ESP
31
Perez Hernandez,Juan S.
83
1633
ESP
0-1
Gonzalez Capacete,Jose Miguel
20
1996
ESP
32
Chao Vale,Fernando
45
1850
ESP
1-0
Carmona Villegas,Alvaro
90
1604
ESP
33
Panades Catarineu,Oriol
51
1828
ESP
½-½
Rodriguez Sanz,Gabriel
92
1603
ESP
34
Represa Perez,Mireya
55
1812
ESP
1-0
Gonzalez Benavides,Pilar
102
1549
ESP
35
Lagos Lejarraga,Jon
81
1656
ESP
1-0
Cribilles Perez,Carlos
60
1756
ESP
36
Yanes Crespo,Javier
61
1754
ESP
½-½
Pulido Esteban,Francisco Daniel
104
1545
ESP
37
Tevar Becerra,Alvaro
87
1618
ESP
½-½
Capote Robayna,Nayeli
64
1730
ESP
38
Losa Ordonez,Juan Jose
91
1604
ESP
0-1
Antunez Munoz,Ines
69
1715
ESP
39
Pozo Vinuesa,Pedro
93
1596
ESP
½-½
Zuniga Arraras,Marina
70
1712
ESP
40
Garcia Martinez De La H,Alberto
95
1594
ESP
0-1
Santamaria Fernandez,Guillermo
72
1696
ESP
41
Arrese-Igor Royuela,Alex
99
1568
ESP
0-1
Rodrigo Bordetas,David
74
1685
ESP
42
Gomez Gonzalez,Raquel
109
1511
ESP
½-½
Serrano Leiva,Ana
78
1678
ESP
43
Dorronsoro Larbide,Ibai
113
1472
ESP
0-1
Costa Grau,Adrian
80
1660
ESP
44
Picazo Gonzalez,Ana
47
1839
ESP
1-0
De La Pena Garcia,Blanca
86
1619
ESP
45
Villavicencio Sanchez,Pedro
58
1776
ESP
1-0
Guerrero Mendez,Luis
88
1613
ESP
46
Cortes Cabeza,Cameron
63
1740
ESP
1-0
Diaz Martin,Cristina
97
1575
ESP
47
Salagran Ferragut,Eduard
65
1729
ESP
½-½
Boo Vallejo,Marcos
100
1563
ESP
48
Garreta Nieto,Maria
73
1687
ESP
0-1
Ruiz De Leon Merlo,Esther
101
1552
ESP
49
Rodriguez Sanz,Ismael
75
1685
ESP
0-1
Martinez Sanchez,Pablo
106
1538
ESP
50
Cervigni Sebastian,Alejandro
125
1377
ESP
0-1
Lechuga Cabrero,Luis Miguel
76
1680
ESP
51
Perez Beltran,Jose Maria
77
1678
ESP
½-½
Rubio Gonzalez,Dario Jesus
110
1480
ESP
52
Rodriguez Redondo,Ethan
79
1666
ESP
1-0
Perez Sudupe,Cecilia
118
1428
ESP
53
Tomas Romero,Francisco
85
1624
ESP
1-0
Espinel Rosales,Yeremay
136
0
ESP
54
Ortiz Del Campo,David
123
1388
ESP
1-0
Moreno Iglesias,Joan
66
1727
ESP
55
Alonso Perez,Arturo
120
1399
ESP
½-½
Redondo Benavente,Ana
71
1706
ESP
56
Comellas Martos,Lidia
121
1398
ESP
½-½
Gonzalez Ambros,Cristian
82
1637
ESP
57
Arribas Lopez,Sara
94
1595
ESP
1-0
Perez Beltran,Salvador
122
1396
ESP
58
Lopez Garralon,Jorge
126
1361
ESP
0-1
Pozo Vinuesa,Elena
98
1572
ESP
59
Alonso Perez,Andres
127
1359
ESP
0-1
Vinent Juanico,Marc
103
1546
ESP
60
Villasenor Rubio,Rosana
105
1541
ESP
½-½
Jimenez Blanco,Juan Carlos
124
1385
ESP
61
Diaz Herrero,Ane Miren
129
1331
ESP
½-½
Rodriguez Tobio,Coral
107
1533
ESP
62
Armero Martinez,Victor
131
1274
ESP
0-1
Leonor Velasco,David
108
1512
ESP
63
Vazquez Pino,Miguel A.
112
1477
ESP
1-0
Martin Gomez,Beatriz
128
1357
ESP
64
Pozo Vinuesa,Ana
117
1447
ESP
1-0
Fernandez Revuelta,Juan
130
1313
ESP
65
Melado Barba,Victor
119
1405
ESP
1-0
Portela Peleteiro,Pablo
132
1254
ESP
66
Samaniego Martinez,Patricia
139
0
ESP
0-1
Martinez Gomez,Sheila
114
1467
ESP
67
Perez Garcia,Saul
111
1479
ESP
1-0
Valdezate Garcia,Diana
133
1184
ESP
68
Artetxe Campo,Patricia
135
0
ESP
0-1
Arroyo Garcia,Andrea
115
1466
ESP
69
Goenaga Uranga,Judith
137
0
ESP
0-1
Perez Garcia,Jimena
134
1169
ESP