Nabigazioa
Hasiera
Egutegia
Txapelketak bilatu
Jokalariak bilatu
Partidak bilatu
Informazioa
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Hizkuntza
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Hasiera
Campeonato de Extremadura por Edades 2023 SUB12
6. txanda
Campeonato de Extremadura por Edades 2023 SUB12
Caceres (Extremadura),
2023-03-18
-
2023-03-25
Webgune ofiziala
ajedrezenextremadura@hotmail.com
FIDE
Epailea:
(AA) Marc Costa Jutglar
Bigarren epaileak: Benjamin Garcia Romero
Joko-erritmoa:
20 minutes + 5 seconds per move
Txapelketaren menua
Txapelketaren menua
Hasierako rankinga
Emaitzak
1. txanda
2. txanda
3. txanda
4. txanda
5. txanda
6. txanda
7. txanda
8. txanda
Sailkapena
Koadro gurutzatua
FIDE elo aldaketa
Partidak
Egutegia
Bye zerrenda
Estatistikak
6. txandako partidak
2023-03-25
- 11:00
Excel
PDF
M
Zuriak
Ran.
Ptk.
FIDE
Fed.
Ema
Beltzak
Ran.
Ptk.
FIDE
Fed.
1
Rivero Gil, Carlos
1
5,0
1519
ESP
1-0
Marquez Margallo, Marcos
6
5,0
1259
ESP
2
Fontecha Castro, Maria
22
4,0
0
ESP
0-1
Blanco Barra, Lucas
2
4,0
1492
ESP
3
Corraliza Gil, Francisco
3
4,0
1431
ESP
0-1
Hernandez Delgado, Gonzalo
25
4,0
0
ESP
4
Mancha Ramos, Bruno
31
4,0
0
ESP
0-1
Iglesias Perez, Carla
8
4,0
1069
ESP
5
Hernandez Gordillo, Jorge
26
3,0
0
ESP
0-1
Prieto Rol, Esther
4
3,0
1356
ESP
6
Gil Romero, Alvaro
5
3,0
1332
ESP
1-0
Barbancho Diaz, Isaac
15
3,0
0
ESP
7
Huertas Mateos, Javier
9
3,0
1055
ESP
1-0
Fernandez Gil, Jaime
21
3,0
0
ESP
8
Acosta Choursan, Hector
11
3,0
0
ESP
1-0
Rocha Martin, Camino
42
3,0
0
ESP
9
De Vega Tribino, Ricardo
18
3,0
0
ESP
1-0
Asensio Miranda, Angel
13
3,0
0
ESP
10
Jimenez Calderon, Pedro
28
3,0
0
ESP
0-1
Barambones Lopez, Juan
14
3,0
0
ESP
11
Lancho Mogollon, Delia
29
2,5
0
ESP
1-0
Quintales Eugenio, Isaac
39
3,0
0
ESP
12
Fernandez Alvarez, Pablo
7
2,5
1116
ESP
½-½
Jimenez Balas, Ainhoa
27
2,0
0
ESP
13
Dominguez Macias, Paula
19
2,0
0
ESP
1-0
Ramos Martinez, Sergio
40
2,0
0
ESP
14
Fernandez Gaspar, Mara
20
2,0
0
ESP
0-1
Travado Valdeon, Ruben
45
2,0
0
ESP
15
Llerena Trenado, Antonio Manuel
30
2,0
0
ESP
1-0
Vilchez Gonzalez, Dario
48
2,0
0
ESP
16
Risco Gutierrez, Hernan
41
2,0
0
ESP
1-0
Miguel Carrera, Julia
33
2,0
0
ESP
17
Velasco Beodya, Jacobo
47
2,0
0
ESP
0-1
Perez Rueda, Sergio
37
2,0
0
ESP
18
Alonso Hernandez, Coral
12
1,0
0
ESP
1-0
Garcia Gomez, Julio
23
1,5
0
ESP
19
Conde Sosa, Rodrigo
17
1,0
0
ESP
0-1
Martin Lopez-Montenegro, Belen
32
1,5
0
ESP
20
Nieto Bedoya, Salome
35
1,0
0
ESP
0-1
Valverde Cruz, Alejandro
46
1,0
0
ESP
21
Pozuelo Merchan, Daniel
38
1,0
0
ESP
1-0
Gonzalez Morin, Edurne
24
0,0
0
ESP
22
Nevado Galan, Marcos
34
2,0
0
ESP
0
23
Jaraiz Lopez, Guillermo
10
0,0
1009
ESP
0
24
Cano Martinez, Alejandro
16
0,0
0
ESP
0
25
Pereira Dominguez, Claudia
36
0,0
0
ESP
0
26
Sanchez Martin-Javato, Luis
43
0,0
0
ESP
0
27
Silva Ruiz, Diego
44
0,0
0
ESP
0