Informació de jugador
Filtre per origen: Ayto-Ampa CD Recas Ayto. Miguel Esteban Ayto. Villacañas CD Ajedrez Sonseca CD Areté Fuensalida CD C. Ajedrez Toledo CD Colegio Mayol CD Yebel E.A. Quintanar Orden E.A. Villafranca E.A. Villlafranca EDM Bargas EM Ajedrez Consuegra Educaajedrez Borox Educajedrez Borox IMD Mora Kids Talent Numancia de la Sagra SMD Olías del Rey San José Obrero Tots
Jugadors i classificacions per Educajedrez Borox
Pos. | Ran. | Tít. | Nom | Fed. | Pts. | DirE | Buc1 | BucT | S-B | Mwns | ELO FIDE | Nac. | FIDE ID | ID Nac. | Origen |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
61 | 59 | S10 | Castro Donas, Gonzalo | ESP | 5,0 | 0.0 | 37.0 | 40.5 | 18.50 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | Educajedrez Borox |
Emparellaments de jugador per Educajedrez Borox
Emparellaments de la ronda 9 per Educajedrez Borox (2020-02-15 - 10:00) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
T. | Blanques | Res. | Negres | ||||
33 | S12 Lopez Romero, Silvia | 0 | F | 0-1 | S10 Castro Donas, Gonzalo | 0 | ESP |
Emparellaments de la ronda 8 per Educajedrez Borox (2020-02-08 - 12:00) |
|||||||
T. | Blanques | Res. | Negres | ||||
23 | S10 Castro Donas, Gonzalo | 0 | ESP | 0-1 | S12 Jorge Castro, Andres | 0 | ESP |
Emparellaments de la ronda 7 per Educajedrez Borox (2020-02-08 - 10:00) |
|||||||
T. | Blanques | Res. | Negres | ||||
34 | S08 Jimenez Santana, Iker | 0 | F | 0-1 | S10 Castro Donas, Gonzalo | 0 | ESP |
Emparellaments de la ronda 6 per Educajedrez Borox (2020-02-01 - 12:00) |
|||||||
T. | Blanques | Res. | Negres | ||||
26 | S10 Castro Donas, Gonzalo | 0 | ESP | 0-1 | S12 Romero Tabasco, Marcos | 0 | F |
Emparellaments de la ronda 5 per Educajedrez Borox (2020-02-01 - 10:00) |
|||||||
T. | Blanques | Res. | Negres | ||||
35 | S14 Magan Balseiro, Raquel | 0 | ESP | 0-1 | S10 Castro Donas, Gonzalo | 0 | ESP |
Emparellaments de la ronda 4 per Educajedrez Borox (2020-01-25 - 12:00) |
|||||||
T. | Blanques | Res. | Negres | ||||
30 | S10 Castro Donas, Gonzalo | 0 | ESP | 0-1 | S12 Sanchez Muñoz, David | 0 | F |
Emparellaments de la ronda 3 per Educajedrez Borox (2020-01-25 - 10:00) |
|||||||
T. | Blanques | Res. | Negres | ||||
37 | S14 Muñoz Garcia-Caro, Arkaiz | 0 | ESP | 0-1 | S10 Castro Donas, Gonzalo | 0 | ESP |
Emparellaments de la ronda 2 per Educajedrez Borox (2020-01-18 - 12:00) |
|||||||
T. | Blanques | Res. | Negres | ||||
5 | S10 Castro Donas, Gonzalo | 0 | ESP | 0-1 | S14 Moreno Gallardo, Sergio | 1468 | F |
Emparellaments de la ronda 1 per Educajedrez Borox (2020-01-18 - 10:00) |
|||||||
T. | Blanques | Res. | Negres | ||||
52 | S10 Reyero Casas, Pablo | 0 | ESP | 0-1 | S10 Castro Donas, Gonzalo | 0 | ESP |