Navegació
Inici
Calendari
Cercar torneigs
Cercar jugadors
Cercar partides
Informació
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Iniciar sessió
Inici
Campeonato Individual de Madrid 2021 - Semifinal Sub16
Ronda5
Selecció del torneig
Sub10
Sub12
Sub14
Sub16
Campeonato Individual de Madrid 2021 - Semifinal Sub16
Madrid, del
2021-04-11
al
2021-04-11
Àrbitre Principal:
Adrián Ortiz Berruguete
Ritme de joc:
10 minutes + 5 seconds per move
Menú del torneig
Menú del torneig
Rànquing inicial
Emparellaments i resultats
Ronda1
Ronda2
Ronda3
Ronda4
Ronda5
Ronda6
Ronda7
Classificació
Taula creuada del torneig
Variació FIDE
Partides
Calendari
Jugadors no emparellats
Estadístiques i detalls
Emparellaments de la ronda 5 -
2021-04-11
- 18:30
Excel
PDF
T.
Blanques
Ran.
Pts.
ELO FIDE
Fed.
Res.
Negres
Ran.
Pts.
ELO FIDE
Fed.
1
Ruiz Buendia, Miguel
19
4,0
1533
ESP
0-1
Simonyan, Arturo
14
4,0
1592
ESP
2
Fernandez Rosado, Roberto
3
4,0
1766
ESP
1-0
Tenorio Garcia, Joel
11
3,5
1655
ESP
3
Reyes Penas, Sebastian
1
3,0
2131
ESP
1-0
Cuadrado Carmona, Javier
13
3,0
1608
ESP
4
Neagu, Roberto Florin
5
3,0
1719
ESP
1-0
Torres Rebolledo, Victor
15
3,0
1580
ESP
5
Bravo De La Vega, Alvaro
17
3,0
1538
ESP
0-1
Horcajuelo Rocamora, Martin
6
3,0
1717
ESP
6
Centeno Mendoza, Julio Stefano
7
3,0
1704
ESP
1-0
Martinez Garcia, Ruben
18
3,0
1534
ESP
7
Karunanithi, Bharath
9
3,0
1698
ESP
½-½
Martin Ramos, Hector
20
3,0
1517
ESP
8
Rodriguez Avila, Alvaro
21
3,0
1507
ESP
1-0
WFM Zhou, Lulu
10
3,0
1687
ESP
9
Candela Martin, Alvaro
8
2,5
1699
ESP
0-1
Carretero Badorrey, Alejandro
46
3,0
1198
ESP
10
Serrano Ruiz, Miguel
16
2,5
1540
ESP
½-½
Fernandez Estremera, Fernando
2
2,5
1845
ESP
11
Serrano Ruiz, Lope
4
2,5
1747
ESP
1-0
Carretero Gijon, Adrian
12
2,0
1618
ESP
12
Darrazi Anbari, Monir
33
2,0
1315
ESP
½-½
Muminov, Suhayl
22
2,0
1490
ESP
13
Jolani, Parnian
23
2,0
1437
IRI
1-0
Moya Barba, Diego
34
2,0
1310
ESP
14
Lavayen Torres, Leonardo
25
2,0
1412
ESP
1-0
Garcia Pardo, Celia
36
2,0
1279
ESP
15
Coromina Martinez, David
35
2,0
1291
ESP
1-0
Cuesta Moscoso, Alvaro
26
2,0
1391
ESP
16
Lopez Herrero, Israel
27
2,0
1380
ESP
½-½
Roquero Redondo, Miguel
40
2,0
1249
ESP
17
Jimenez Carrazoni, Javier
38
2,0
1261
ESP
1-0
Gordo Granados, Pablo
28
2,0
1375
ESP
18
Raskin Calvo, Isabella
29
2,0
1366
ESP
0-1
Andrade Sandoval, Marian
42
2,0
1222
ESP
19
Ferrando Marti, Roberto
31
2,0
1358
ESP
1-0
Rozalen Becedas, Jesus
61
2,0
0
ESP
20
Gilardi Olarrea, Mikel
51
2,0
1127
ESP
1-0
Suarez Hernan, Santiago
32
2,0
1324
ESP
21
Ruiz Vazquez, Javier
24
1,5
1434
ESP
0-1
Fernandez Piera, Rafael
58
2,0
0
ESP
22
Sanchez Nieto, Jorge I
37
1,5
1270
ESP
1-0
Diaz Guzman, David
47
1,5
1176
ESP
23
Martin Chacon, Daniel
59
1,0
0
ESP
1-0
Pajares Sanchez, Gonzalo
39
1,0
1249
ESP
24
Fernandez Guillen, Nuno
41
1,0
1235
ESP
1-0
Solanilla Olcese, Ada
50
1,0
1142
ESP
25
Movilla Guillamon, Ines
43
1,0
1221
ESP
1-0
Anton Ortiz, Carlos
52
1,0
1104
ESP
26
Serrano Vasquez, Pablo
45
1,0
1205
ESP
0-1
Herreros Miravet, Ivan
54
1,0
1052
ESP
27
Ingunza Curro, Alvaro
48
1,0
1161
ESP
1-0
Pena Gutierrez, Jacobo
56
1,0
1026
ESP
28
Villamayor Alvarez, Pablo
62
1,0
0
ESP
0-1
Flores Rico, Jesus
49
1,0
1153
ESP
29
Hueso Almarcha, Oscar
55
0,5
1031
ESP
0-1
Blanco Barrios, Aitana
53
0,5
1093
ESP
30
Puente Fernandez, Miguel
60
0,0
0
ESP
0-1
Calzado Gonzalez, Guzman
57
0,0
0
ESP
31
Garcia Prada, Guillermo
30
0,0
1360
ESP
0
32
Plamenova Radkova, Valentina
44
0,0
1217
ESP
0