Navegació
Inici
Calendari
Cercar torneigs
Cercar jugadors
Cercar partides
Informació
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Iniciar sessió
Inici
Campeonatos Judex de Ajedrez-Zafra-2-Prebenjamin y Benjamin 2022
Ronda6
Selecció del torneig
PREBENJAMIN-BENJAMIN
ALEVIN
INFANTIL-CADETE
Campeonatos Judex de Ajedrez-Zafra-2-Prebenjamin y Benjamin 2022
Zafra (Extremadura), del
2022-04-03
al
2022-04-03
Lloc web oficial
ajedrezenextremadura@hotmail.com
Àrbitre Principal:
(AA) Nicolás Gallego Soto (32039212)
Àrbitres adjunts: (AA) Jose Joaquín Fernández García (32006632)
Ritme de joc:
15 minutos finish
Lugar: Pabellón Banesto, Recinto Ferial (Zafra)
Informació extra
A partir de la ronda 2 se iniciarán al finalizar la anterior, sin tener que esperar a la hora inicialmente prevista para cada una de ellas.
Menú del torneig
Menú del torneig
Rànquing inicial
Emparellaments i resultats
Ronda1
Ronda2
Ronda3
Ronda4
Ronda5
Ronda6
Classificació
Taula creuada del torneig
Variació FIDE
Partides
Calendari
Jugadors no emparellats
Estadístiques i detalls
Emparellaments de la ronda 6 -
2022-04-03
- 13:45
Filtre per origen:
Benjamín
PreBenjamín
Tots
Excel
PDF
T.
Blanques
Ran.
Pts.
ELO FIDE
Fed.
Res.
Negres
Ran.
Pts.
ELO FIDE
Fed.
1
Barrena Garay, Gonzalo
3
4,0
0
ESP
1-0
Payo Conde, Alvaro
32
5,0
0
ESP
2
Acosta Choursan, Héctor
1
4,0
0
ESP
1-0
Sánchez Guerrero, Carla
42
4,0
0
ESP
3
Fernandez Gaspar, Mara
13
4,0
0
ESP
0-1
Hernandez Gordillo, Jorge
20
4,0
0
ESP
4
Nieto Romero, Álvaro
31
4,0
0
ESP
0-1
Fontecha Castro, Maria
14
4,0
0
ESP
5
Dominguez Macias, Paula
11
3,0
0
ESP
1-0
Dominguez Fernandez, Oliver
10
3,5
0
ESP
6
Montaño Torrado, Diego
27
3,0
0
ESP
1-0
Romero Crespo, Adrián
38
3,5
0
ESP
7
Rodriguez Porras, Pelayo
35
3,0
0
ESP
1-0
Acosta Choursan, Manuel
2
3,0
0
ESP
8
Toro Cerrato, Daniel
43
3,0
0
ESP
1-0
Becerra Rey, Adrián
4
3,0
0
ESP
9
Caballero Mancera, Daniel
5
3,0
0
ESP
1-0
Salguero Delgado, Roman
40
3,0
0
ESP
10
García Periáñez, Gonzalo
15
3,0
0
ESP
0-1
Gonzalez Lopez, Sergio
16
3,0
0
ESP
11
Marín Gabardino, Martín
25
2,5
0
ESP
0-1
Marin Gomez-Landero, Ignacio
24
3,0
0
ESP
12
Gómez García, Antonio
19
2,0
0
ESP
1-0
Carretero Rocha, Aaron
8
2,5
0
ESP
13
Rodríguez Mazuela, Sara
36
2,0
0
ESP
1-0
Domínguez Lorente, María
12
2,0
0
ESP
14
Hernández Delgado, Julia
21
2,0
0
ESP
0-1
Muñoz Engelmo, Angel Ramón
30
2,0
0
ESP
15
Ramírez Barroso, Manuel
34
2,0
0
ESP
0-1
Herrera Fernandez, Guillermo
22
2,0
0
ESP
16
Solano Borrallo, Francisco Javier
41
2,0
0
ESP
1-0
Melgarejo Aranda, Rebecca
26
2,0
0
ESP
17
Rodríguez Suárez, Jaime
37
2,0
0
ESP
0-1
Montero Albarrán, Alonso
28
2,0
0
ESP
18
Gragera Suárez, Francisco De Asís
18
1,5
0
ESP
0-1
Cárdeno Albarrán, Marina
9
1,0
0
ESP
19
Romero Crespo, Valeria
39
1,5
0
ESP
1-0
Montero Albarrán, Jimena
29
1,0
0
ESP
20
Jimenez Calderon, Pedro
23
1,0
0
ESP
1-0
Perez Lobato, Angel
33
1,0
0
ESP
21
Cano Triviño, Juan Fernando
7
0,0
0
ESP
½-½
Cano Martínez, Julia
6
0,0
0
ESP
22
Gordon Berciano, Mateo
17
0,0
0
ESP
0