Navegació
Inici
Calendari
Cercar torneigs
Cercar jugadors
Cercar partides
Informació
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Iniciar sessió
Inici
Campionato Galego Sub 18 Open 2023
Ronda6
Selecció del torneig
Campionato Galego Sub-8 Open 2023
Campionato Galego Sub-14 open 2023
Campionato Galego Sub 18 Open 2023
Campionato Galego Sub 18 Open 2023
Padron, del
2023-02-18
al
2023-02-21
Lloc web oficial
fegaxa@fegaxa.org
FIDE
Àrbitre Principal:
A. N. Manuel Angel Garcia Fernandez ID 2270226
Ritme de joc:
90 minutes + 30 seconds per move
Partides en directe
Menú del torneig
Menú del torneig
Rànquing inicial
Emparellaments i resultats
Ronda1
Ronda2
Ronda3
Ronda4
Ronda5
Ronda6
Ronda7
Ronda8
Classificació
Taula creuada del torneig
Variació FIDE
Partides
Calendari
Jugadors no emparellats
Estadístiques i detalls
Emparellaments de la ronda 6 -
2023-02-20
- 17:00
Excel
PDF
T.
Blanques
Ran.
Pts.
ELO FIDE
Fed.
Res.
Negres
Ran.
Pts.
ELO FIDE
Fed.
1
FM Lopez Varela, Pablo
3
4,0
2279
ESP
1-0
FM Del Prado Rodriguez, Xulio
2
4,5
2295
ESP
2
Cernadas Camean, David
7
4,0
1938
ESP
½-½
Fernandez Lopez, Pedro Ii
8
4,5
1936
ESP
3
FM Fernandez Lopez, Ruben
1
3,5
2305
ESP
1-0
Perez Estevez, Sergio
9
3,5
1898
ESP
4
Longueira Alonso, Breixo
6
3,5
2005
ESP
½-½
Cereijo Suarez, Alejandro
4
3,5
2101
ESP
5
Martinez Montes, Juan Manuel
5
3,0
2069
ESP
1-0
Quintas Fernandez, Marta
18
3,0
1685
ESP
6
Cereijo Suarez, Nerea
19
3,0
1672
ESP
½-½
Perez Sousa, Xabier
12
3,0
1761
ESP
7
Martinez Foronda, Johan Andres
34
3,0
0
ESP
0-1
Suarez Gomez, Paula
15
3,0
1713
ESP
8
Fonteboa Lopez, Samuel
20
3,0
1590
ESP
½-½
Fernandez Sanjuan, Oscar
16
3,0
1704
ESP
9
Dopazo Vazquez, Ivan
11
2,5
1762
ESP
1-0
Costas Senlle, Noa
26
2,5
1335
ESP
10
Cabanas Lopez, Eduardo
13
2,5
1723
ESP
1-0
Lorenzo Iglesias, Brais
27
2,5
1251
ESP
11
Arias Perez, Rodrigo
22
2,5
1457
ESP
0-1
Lopez Diaz, Pablo
23
2,5
1450
ESP
12
Herrera Saavedra, Andre
17
2,0
1689
ESP
1-0
Rey Chimera, Luca
10
2,0
1841
ESP
13
Vazquez Alexandrouski, Miguel Ar
25
2,0
1367
ESP
0-1
Alonso Moyano, Miguel
14
2,0
1714
ESP
14
Solla Garcia, Xabier
31
1,5
1013
ESP
0-1
Dieguez Novoa, Pura
21
1,5
1489
ESP
15
Sanchez Bascoy, Ian
28
1,5
1172
ESP
1-0
Castro Exposito, Sergio
30
1,5
1048
ESP
16
Meilan Nunez, Iago
35
1,0
0
ESP
0-1
Marrozos Loureiro, Uxia
29
1,0
1146
ESP
17
Varela Llumiquinga, Brian Angel
36
1,0
0
ESP
1-0
Gefaell Perez de Lis, Yago
33
1,0
0
ESP
18
Vilarino Lorenzo, Anton
24
1,0
1404
ESP
+
19
Alonso Oca, Mateo
32
0,0
0
ESP
0