Nabigazioa
Hasiera
Egutegia
Txapelketak bilatu
Jokalariak bilatu
Partidak bilatu
Informazioa
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Hizkuntza
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Hasiera
Festival Juan Martinez Sola 2019. Nocturno Blitz
7. txanda
Txapelketa aukeratu
Festival Juan Martinez Sola 2019. Sub2200
Festival Juan Martinez Sola 2019. Nocturno Blitz
Festival Juan Martinez Sola 2019. Nocturno Blitz
Almeria (Spain),
2019-11-02
-
2019-11-03
Epailea:
Jose Antonio Titos Gonzalez
Joko-erritmoa:
3 minutes + 2 seconds per move
Txapelketaren menua
Txapelketaren menua
Hasierako rankinga
Emaitzak
1. txanda
2. txanda
3. txanda
4. txanda
5. txanda
6. txanda
7. txanda
8. txanda
9. txanda
10. txanda
Sailkapena
Koadro gurutzatua
FIDE elo aldaketa
Partidak
Egutegia
Bye zerrenda
Estatistikak
7. txandako partidak
2019-11-03
- 23:45
Excel
PDF
M
Zuriak
Ran.
Ptk.
FIDE
Fed.
Ema
Beltzak
Ran.
Ptk.
FIDE
Fed.
1
Galindo Rodriguez, Francisco
1
5,0
2180
ESP
1-0
Gallardo Alarcon, Aurelio
14
5,0
1898
ESP
2
Serrano Almendros, Alejandro
7
5,0
1996
ESP
0-1
Arboledas Fernandez, Antonio A.
2
5,0
2155
ESP
3
Woolacott, Samuel
9
4,0
1931
ENG
0-1
Alvarez Morales, Miguel
4
4,0
2071
ESP
4
Martinez Fernandez, Silverio J.
6
4,0
2046
ESP
1-0
Dumont, Andre
12
4,0
1911
BEL
5
Gomez Fernandez, Alfredo
19
4,0
1771
ESP
0-1
Vazquez Tello, Ivan
8
4,0
1969
PER
6
Agafonov, Yuri Dr
3
3,5
2089
LAT
1-0
Clausen, Karl Erik
13
3,5
1905
ESP
7
Serrano Almendros, Angel
10
3,5
1923
ESP
0-1
Ferro Martinez, Damian
15
3,0
1895
CUB
8
Valdearenas Martin, Jose Carlos
33
3,0
0
ESP
0-1
Rutherford, William
16
3,0
1893
SCO
9
Baeza Escudero, Javier
18
3,0
1841
ESP
1-0
Morales Carmona, Jose Manuel
27
3,0
1246
ESP
10
Morales Carmona, Bernardo Jose
26
3,0
1250
ESP
1-0
Fructuoso Fuentes, Miguel Angel
30
3,0
0
ESP
11
Garcia Navarro, Jose Jesus
20
2,5
1729
ESP
1-0
Clemente Chen, Alfredo
25
2,5
1479
ESP
12
Del Aguila Paris, David
28
2,0
1214
ESP
0-1
Navarro Ortiz De Orruno, Pablo
5
2,0
2059
ESP
13
Cabanyes Ortega, Juan Luis
17
2,0
1842
ESP
1-0
Garcia Sanchez, Jose Luis
31
1,5
0
ESP
14
Maleno Castilla, Tesifon
32
1,5
0
ESP
0-1
Del Aguila Estrada, David
29
1,0
0
ESP
15
Sanchez Schneider, Manuel
21
2,0
1668
ESP
+
16
Jimenez Fernandez, Rebeca
11
3,0
1916
ESP
0
17
Llena Velarde, David
23
2,0
1519
ESP
0
18
Jimenez Zapata, Nuria
24
2,0
1514
ESP
0
19
Parra Sanchez, Celia
22
1,5
1627
ESP
0