Navegación
Inicio
Calendario
Buscar torneos
Buscar xogadores
Buscar partidas
Información
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Inicio
FMA Semifinal Autonomica Sub 14 - 2018
Rolda 6
Selección de torneo
FMA Semifinal Autonomica Sub 10
FMA Semifinal Autonomica Sub 12
FMA Semifinal Autonomica Sub 14
FMA Semifinal Autonomica Sub 16
FMA Semifinal Autonomica Sub 14 - 2018
Madrid, del
2018-04-07
al
2018-04-07
Árbitro:
Gil Fernandez, Daniel (ID=22263934)
Árbitros axudantes: Ivan Garcia, Carlos Lopez, Jesus Vindel
Ritmo de xogo:
15 minutos + 10 seg/mov
Menú do torneo
Menú do torneo
Ranking inicial
Emparellamentos e resultados
Rolda 1
Rolda 2
Rolda 3
Rolda 4
Rolda 5
Rolda 6
Rolda 7
Rolda 8
Clasificación
Cadro cruzado
Variación FIDE
Partidas
Calendario
Unpaired players
Estatísticas
Emparellamento da rolda 6 o
2018-04-07
ás 16:55
Excel
PDF
M.
Brancas
Ran.
Pts.
FIDE
Fed.
Res.
Negras
Ran.
Pts.
FIDE
Fed.
1
Martinez Aragon, Aitor
7
4,5
1575
ESP
0-1
Lin, Yingrui
1
4,5
1846
ESP
2
Ingunza Curro, Andres
4
4,5
1651
ESP
½-½
Guillo Longares, Cecilia
3
4,5
1688
ESP
3
Reyes Penas, Sebastian
2
4,0
1718
ESP
1-0
Santos Burkholz, Mario
15
4,5
1445
ESP
4
Zhou, Lulu
5
4,0
1621
ESP
1-0
Serrano Ruiz, Lope
14
4,0
1477
ESP
5
Doval Mancheno, Pablo
17
4,0
1442
ESP
0-1
Fernandez Estremera, Fernando
9
4,0
1510
ESP
6
Castro Contreras, Bruno
34
4,0
1302
ESP
½-½
Garcia Seijas, Adrian
10
4,0
1510
ESP
7
Estevez Sacristan, Deva
12
4,0
1505
ESP
1-0
Galan Garcia, Laura
55
4,0
1168
ESP
8
Simonyan, Arturo
6
3,5
1594
ESP
1-0
Gordo Granados, Pablo
21
3,5
1411
ESP
9
Serrera Sanchez-Romo, Sergio
30
3,5
1340
ESP
1-0
Garcia Prada, Alejandro
11
3,5
1509
ESP
10
Karunanithi, Bharath
16
3,5
1443
ESP
1-0
Garcia Pumarega, Alejandro
24
3,5
1372
ESP
11
Fernandez Salamanca, Gonzalo
18
3,5
1436
ESP
1-0
Cuadrado Carmona, Javier
52
3,5
1185
ESP
12
Sirera Andres, Dario
20
3,5
1424
ESP
1-0
Matorras Munoz, Enrique
36
3,5
1289
ESP
13
Garcia Pardo, Celia
41
3,0
1256
ESP
1-0
Rodriguez Arranz, Luis
13
3,0
1500
ESP
14
San Jose Carrasco, Ivan
45
3,0
1240
ESP
0-1
Ochoa Gonzalez, Hugo
19
3,0
1432
ESP
15
Raso Rodriguez, Sofia
48
3,0
1214
ESP
½-½
Martin Garcia, Santiago
22
3,0
1407
ESP
16
Ureta Gonzalez, Ruben
47
3,0
1221
ESP
1-0
Cortijo Cabrero, Marcos
23
3,0
1374
ESP
17
Ureta Gonzalez, Sergio
49
3,0
1207
ESP
½-½
Durand Ruben Enrique
25
3,0
1366
ESP
18
Perdiguero Herreros, Alejandro
26
3,0
1350
ESP
0-1
Tabares Rico, Yago
94
3,0
0
ESP
19
Carretero Gijon, Adrian
28
3,0
1341
ESP
1-0
Temes Alonso, Pablo
96
3,0
0
ESP
20
Fernandez Rodriguez, Diego
50
3,0
1200
ESP
0-1
Lavayen Torres, Leonardo
29
3,0
1340
ESP
21
Biley, Andreyey
73
3,0
0
ESP
0-1
Martin Andres, Carlos
37
3,0
1283
ESP
22
Lavado Pena, David
59
3,0
1132
ESP
0-1
Rodon Leiva, Santiago
39
3,0
1270
ESP
23
Fernandez Pello-San Roman, Javie
40
3,0
1267
ESP
0-1
Garcia Perez, Alejandro
56
3,0
1150
ESP
24
Cilleros Martin, Victor
42
2,5
1245
ESP
1-0
Olias Rincon, Raul
32
2,5
1308
ESP
25
Lopez Garcia, Daniel
44
2,5
1241
ESP
½-½
Del Noval Nemeshazi, Mario
33
2,5
1306
ESP
26
Bujosa Del Rio, Diego
54
2,5
1175
ESP
0-1
Ferrando Marti, Roberto
35
2,5
1290
ESP
27
Serrano Ruiz, Miguel
38
2,5
1283
ESP
1-0
Martin Sanchez, Ivan
63
2,5
1117
ESP
28
Monteagudo Aguirre, Izan
69
2,0
1048
ESP
1-0
De la Cruz Martin, Jorge
27
2,0
1346
ESP
29
Fernandez Blazquez, Pablo
78
2,0
0
ESP
0-1
Movilla Guillamon, Ines
43
2,0
1245
ESP
30
Molina Malho, Lorenzo
46
2,0
1221
ESP
0-1
Sanchez Nieto, Jorge I
68
2,0
1054
ESP
31
Fernandez Pello-San Roman, Aaron
53
2,0
1179
ESP
1-0
Bermejo Vazquez, Alvaro
72
2,0
0
ESP
32
Merchan Fabian, Sergio
81
2,0
0
ESP
0-1
Martinez Mendez, Lucas
57
2,0
1144
ESP
33
Nunez Marina, Raul
83
2,0
0
ESP
0-1
Roquero Redondo, Miguel
58
2,0
1141
ESP
34
Parra Hontoria, Rogelio
87
2,0
0
ESP
0-1
Sanchez Marquez, Diego
60
2,0
1128
ESP
35
Majer Nunez, Chistian
61
2,0
1126
ESP
1-0
Nunez Chic, Luis
82
2,0
0
ESP
36
Estebaran Rodriguez, Guillermo
62
2,0
1121
ESP
1-0
Pulido Romojarro, David
89
2,0
0
ESP
37
Suarez Cuenca, Cesar
93
2,0
0
ESP
1-0
Alcala Mato, Pablo
65
2,0
1081
ESP
38
Temes Alonso, Eduardo
95
2,0
0
ESP
1-0
Prados De Los Frailes, Sergio
67
2,0
1076
ESP
39
Hueso Almarcha, Oscar
70
1,5
1028
ESP
1-0
Velasco Garcia, Sergio
99
2,0
0
ESP
40
Camacho Moya, Ivan
74
1,5
0
ESP
0-1
Lorente De la Villa, Victor
66
1,5
1080
ESP
41
Prada Martin, Alejandro
88
1,5
0
ESP
0-1
Rodriguez Lorente, Pelayo
90
1,5
0
ESP
42
Rodriguez Moreno, Guillermo
91
1,5
0
ESP
0-1
Arrabal Olmos, Ruben
31
1,0
1312
ESP
43
Dorado Ranera, Juan
77
1,0
0
ESP
1-0
Simal Gonzalez, Diego
92
1,0
0
ESP
44
Fernandez Soler, Carlos
79
1,0
0
ESP
0-1
Torres-Quevedo Paz, Fernando
97
1,0
0
ESP
45
Vega Caballero, Daniel
98
1,0
0
ESP
0-1
Odriozola Rodriguez, Ignacio
84
1,0
0
ESP
46
Olombrada Perez, Alejandro
85
1,0
0
ESP
1-0
Villalba Azcurra, Arnaldo
100
1,0
0
ESP
47
Zamarra Ocampo, Felix
101
1,0
0
ESP
0-1
Ortiz de Zarate Mendiola, Unai
86
1,0
0
ESP
48
Larrumbide Lin, David Ren
80
0,5
0
ESP
1-0
Alvarez Pascual, Rodrigo
71
0,0
0
ESP
49
Celis Haz, Laura
75
0,0
0
ESP
+
50
Rodriguez Municio, Carmen
51
2,0
1200
ESP
0
51
Alvarez Poves, Jesus
8
0,0
1531
ESP
0
52
Casado Franco, Izan
64
0,0
1114
ESP
0
53
Diaz Duran, Ruben
76
0,0
0
ESP
0