Informació de jugador
Filtre per federació: COL ESP Tots
Filtre per origen: CD Basilio CEIP Vivers Club Ateneo Maritimo Colegio Cervantes IES El Saler IES Jose Ballester Independiente Tots
Jugadors i classificacions per Independiente
Pos. | Ran. | Tít. | Nom | Fed. | Pts. | BH-C1 | BH | SB | ELO FIDE | Nac. | FIDE ID | ID Nac. | Origen |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | 11 | Hernandez Mateo, Roberto | ESP | 4,0 | 13.0 | 15.0 | 11.50 | 0 | 0 | 0 | 0 | Independiente | |
3 | 25 | Valero Cuenca, Francisco Javier | ESP | 4,0 | 12.0 | 14.0 | 9.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | Independiente | |
13 | 13 | Larrea Baldovi, Raul | ESP | 2,0 | 12.5 | 13.5 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | Independiente | |
16 | 12 | Inat, Alba | ESP | 2,0 | 10.0 | 11.0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | Independiente | |
25 | 23 | Rendon Galan, Miguel | ESP | 0,0 | 9.0 | 10.0 | 0.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | Independiente |
Emparellaments de jugador per Independiente
Emparellaments de la ronda 5 per Independiente (2024-04-09 - 20:00) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
T. | Blanques | Res. | Negres | ||||
1 | Ruiz Falcao, Duncan Xavier | 0 | ESP | 1-0 | Valero Cuenca, Francisco Javier | 0 | ESP |
3 | Garcia Chamorro, Paula | 0 | ESP | 0-1 | Hernandez Mateo, Roberto | 0 | ESP |
6 | Larrea Baldovi, Raul | 0 | ESP | 0-1 | Caucali Valencia, Cristian | 0 | COL |
10 | Inat, Alba | 0 | ESP | 1-0 | Martinez Crespo, Adrian | 0 | ESP |
14 | Rendon Galan, Miguel | 0 | ESP | 0 | |||
Emparellaments de la ronda 4 per Independiente (2024-05-09 - 19:30) |
|||||||
T. | Blanques | Res. | Negres | ||||
2 | Valero Cuenca, Francisco Javier | 0 | ESP | 1-0 | Espana Moya, Dario | 0 | ESP |
3 | Hernandez Mateo, Roberto | 0 | ESP | 1-0 | Aranda Mieleszczuk, Maria | 0 | ESP |
6 | Garcia Maronas, Jorge | 0 | ESP | 1-0 | Larrea Baldovi, Raul | 0 | ESP |
11 | Marchan-Bednarek, Monika | 0 | ESP | 0-1 | Inat, Alba | 0 | ESP |
14 | Rendon Galan, Miguel | 0 | ESP | 0 | |||
Emparellaments de la ronda 3 per Independiente (2024-05-09 - 19:00) |
|||||||
T. | Blanques | Res. | Negres | ||||
1 | Avondet Banos, Julieta | 0 | ESP | 1-0 | Hernandez Mateo, Roberto | 0 | ESP |
3 | Herera de Diego, Angel | 0 | ESP | 0-1 | Valero Cuenca, Francisco Javier | 0 | ESP |
7 | Larrea Baldovi, Raul | 0 | ESP | 1-0 | Martinez Crespo, Adrian | 0 | ESP |
11 | Inat, Alba | 0 | ESP | 0-1 | Mikeladze, Mate | 0 | ESP |
14 | Rendon Galan, Miguel | 0 | ESP | 0 | |||
Emparellaments de la ronda 2 per Independiente (2024-05-09 - 18:30) |
|||||||
T. | Blanques | Res. | Negres | ||||
5 | Hernandez Mateo, Roberto | 0 | ESP | 1-0 | Navia Martinez, Allan Zahir | 0 | COL |
6 | Valero Cuenca, Francisco Javier | 0 | ESP | 1-0 | Larrea Baldovi, Raul | 0 | ESP |
11 | Patino Herraiz, Leire | 0 | ESP | 1-0 | Inat, Alba | 0 | ESP |
14 | Rendon Galan, Miguel | 0 | ESP | 0 | |||
Emparellaments de la ronda 1 per Independiente (2024-05-09 - 18:00) |
|||||||
T. | Blanques | Res. | Negres | ||||
1 | Larrea Baldovi, Raul | 0 | ESP | 1-0 | Alaman Tatay, Lucia | 0 | ESP |
11 | Rendon Galan, Miguel | 0 | ESP | --+ | Hernandez Mateo, Roberto | 0 | ESP |
12 | Inat, Alba | 0 | ESP | 0-1 | Ruiz Falcao, Duncan Xavier | 0 | ESP |
13 | Valero Cuenca, Francisco Javier | 0 | ESP | + |