Navegación
Inicio
Calendario
Buscar torneos
Buscar xogadores
Buscar partidas
Información
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Inicio
I Torneo de Verano B
Rolda 9
Selección de torneo
Cerrado
Abierto
I Torneo de Verano B
Zaragoza, del
2015-07-31
al
2015-08-02
1torneoverano@laagrupacion.net
FIDE
Árbitro:
AI Jesus Garcia Valer
Árbitros axudantes: AN Luis Mimbela Lopez, AN Santiago Juberias Segura, AN Ramiro Zambrana Petisme
Ritmo de xogo:
60 min/jug + 30 sgs/mov
Partidas en directo
Menú do torneo
Menú do torneo
Ranking inicial
Emparellamentos e resultados
Rolda 1
Rolda 2
Rolda 3
Rolda 4
Rolda 5
Rolda 6
Rolda 7
Rolda 8
Rolda 9
Clasificación
Cadro cruzado
Variación FIDE
Partidas
Calendario
Unpaired players
Estatísticas
Partidas da rolda 9
Excel
PDF
M.
Brancas
Ran.
Pts.
FIDE
Fed.
Res.
Negras
Ran.
Pts.
FIDE
Fed.
1
Obon Zuniga, Francisco
8
6,0
1798
ESP
½-½
Sole Pijuan, Ferran
15
7,0
1733
ESP
2
Fernandez Bonet, Jon
10
6,0
1789
ESP
1-0
Garcia Estruch, Jorge
4
6,0
1836
ESP
3
Carruez Gracia, Eduardo
11
5,5
1784
ESP
0-1
WFM Roque Sola, Gisela
2
5,5
1910
MEX
4
Moreno Martin-Viveros, Alvaro
7
5,5
1814
ESP
½-½
Sanchez Valles, Jose Maria
14
5,5
1754
ESP
5
Arbiol Val, Sergio
19
5,5
1692
ESP
0-1
Dan, Teodor
9
5,5
1791
ESP
6
Teresa Moya, Alejandro
13
5,0
1759
ESP
1-0
Prieto Martinez, Fco. Javier
6
5,0
1823
ESP
7
Iglesias Fernandez, Luis
12
5,0
1770
ESP
1-0
Sanchez Ramiro, Jose Javier
27
5,0
1570
ESP
8
Aviol Perez, Jose Mariano
3
4,5
1849
ESP
1-0
Hinojosa Montiu, Alberto
26
4,5
1580
ESP
9
Abad Vinas, Jesus Manuel
5
4,5
1824
ESP
1-0
Buisac Anadon, Pablo
47
4,5
1308
ESP
10
Lorente Aguar, Ruben
20
4,5
1681
ESP
1-0
Lasierra Arceiz, Javier
29
4,5
1485
ESP
11
Bellon Villa, Antonio
37
4,0
1428
ESP
1-0
Martinez Crespo, Juan
17
4,0
1725
ESP
12
Martinez Bernardo, Aitor
18
4,0
1716
ESP
½-½
Lopez de Diego, Elena
49
4,0
0
ESP
13
Salas Calvo, Alberto
21
4,0
1678
ESP
1-0
Maisterra Merino, Aaron
40
4,0
1392
ESP
14
Ruiz Gonzalez, Jorge
38
4,0
1418
ESP
½-½
Llucia Marco, Luis
25
4,0
1625
ESP
15
Montagut Gonzalez, Joan
59
4,0
0
ESP
0-1
Farinas Argudo, Adrian
32
4,0
1456
ESP
16
Lopez Carcas, Jesus
35
3,5
1430
ESP
1-0
Estela Gallan, Paola
56
4,0
0
ESP
17
Roldan Marques, Marta
46
3,5
1341
ESP
0-1
Gabarre Gimenez, Raul
34
3,5
1435
ESP
18
Luca, Ana Diana
58
3,5
0
ESP
0-1
Amillo Navarro, Ismael
44
3,5
1353
ESP
19
Sabate Barrubes, Antoni
31
3,5
1474
ESP
1-0
Perez Perez, Jose Luis
28
3,0
1545
ESP
20
Requeno Otin, Juan Jose
36
3,0
1429
ESP
½-½
Bellido Martin, Jaime
53
3,0
0
ESP
21
Aguilar Bobadilla, German
51
3,0
0
ESP
1-0
Codina Escudero, Juan
39
3,0
1416
ESP
22
Sanjulian Arruga, Pablo
42
3,0
1355
ESP
1-0
Quesada Lopez, Luis
60
3,0
0
ESP
23
Dorado Sanchez, Carlos
55
3,0
0
ESP
½-½
Ferruz Martinez, Rafael
43
3,0
1354
ESP
24
Marinoso Aguaron, Raquel
45
2,5
1341
ESP
1-0
Cerezuela Gutierrez, Luis
54
2,5
0
ESP
25
Bellido Perez, Angel
33
2,0
1442
ESP
1-0
Farinas Argudo, Sandra
57
2,0
0
ESP
26
Aznar Samper, Adrian
52
1,0
0
ESP
0-1
Pinilla Alvarez, Jose Carlos
50
2,0
1193
ESP
27
Ciriano Lamban, Alejandro
1
5,0
1982
ESP
-
28
Pardo Serrano, Carlos
16
0,0
1729
ESP
-
29
Vinuales Satue, Jose Antonio
22
2,0
1647
ESP
-
30
Manzanares Saiz, Jose Manuel
23
3,0
1635
ESP
-
31
Mejia Palomino, Rodrigo Alberto
24
4,0
1629
ESP
-
32
Soriano Martinez, Adolfo
30
0,0
1476
ESP
-
33
Vinuales Ferro, Antonio
41
1,0
1377
ESP
-
34
Valiente Rodriguez, Marco
48
3,0
1292
ESP
-
35
Ruiz Izquierdo, Felix
61
3,0
0
ESP
-