Navegación
Inicio
Calendario
Buscar torneos
Buscar xogadores
Buscar partidas
Información
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Inicio
I TORNEO UNED CIUDAD DE GUADALAJARA
Rolda 5
I TORNEO UNED CIUDAD DE GUADALAJARA
GUADALAJARA, del
2019-09-15
al
2019-10-20
Árbitro:
Alejandra Romero FIDE ID 24565482
Árbitros axudantes: Alfonso Otero FIDE ID 24515019
Ritmo de xogo:
90 minutes + 30 seconds per move
Menú do torneo
Menú do torneo
Ranking inicial
Emparellamentos e resultados
Rolda 1
Rolda 2
Rolda 3
Rolda 4
Rolda 5
Rolda 6
Rolda 7
Rolda 8
Clasificación
Cadro cruzado
Variación FIDE
Partidas
Calendario
Unpaired players
Estatísticas
Emparellamento da rolda 5 o
2019-09-29
ás 16:30
Excel
PDF
M.
Brancas
Ran.
Pts.
FIDE
Fed.
Res.
Negras
Ran.
Pts.
FIDE
Fed.
1
FM Ruperez Benito, Antonio
1
3,5
2331
ESP
1-0
Martinez Sanz, Ignacio
9
3,5
1863
ESP
2
Alonso Lazaro, Adrian
8
3,5
1867
ESP
0-1
Vaquerizo Calvo, Miguel Arturo
3
3,0
2020
ESP
3
Magan Gonzalez, Alberto
11
3,0
1821
ESP
1-0
Rodriguez Valero, Martin
5
3,0
1925
ESP
4
Godoy Herrera, Carlos
15
3,0
1588
ESP
0-1
De la Orden Alcocer, Alejandro
4
2,5
1961
ESP
5
Crespo Diaz, David
10
2,5
1836
ESP
½-½
FM Yanez Rodriguez, Wilbert
2
2,5
2148
VEN
6
Ruperez Benito, Yaiza
19
2,5
1472
ESP
½-½
De la Cruz Garcia, Ramon
6
2,5
1912
ESP
7
Sermukhamedov Minnullina, Adrian
26
2,0
1227
KAZ
0-1
Morales Martin, Javier
12
2,0
1794
ESP
8
Otero Gumiel, Monica
27
2,0
1209
ESP
1-0
Diaz Zuniga, Javier
13
2,0
1643
ESP
9
Iglesias Ortiz, Inaki
35
2,0
0
ESP
0-1
Carretero Gijon, Adrian
16
2,0
1586
ESP
10
Carballido Mateo, Ignacio
17
2,0
1562
ESP
1-0
Saenz Learte, Pablo
39
2,0
0
ESP
11
Perez Castro, Samuel
37
2,0
0
ESP
½-½
Rodriguez Romero, Carlos
23
2,0
1293
ESP
12
Herraiz Garcia, Eduardo
34
2,0
0
ESP
1-0
Sosa Ysalguez, Juan Luis
22
1,5
1352
ESP
13
Garcia Gil,Yvan
25
1,5
1241
ESP
½-½
Ruperez Benito, Paula
14
1,5
1639
ESP
14
Lopez Escribano, Ricardo
18
1,5
1523
ESP
1-0
Lozano Jorge, Nerea
30
1,5
1089
ESP
15
Piccone Uribe, Luis Guillermo
38
1,0
0
ESP
0-1
Camacho Marcillo, Francisco
24
1,0
1291
ESP
16
Caruntu, Flavius Victor
33
0,5
0
ESP
1-0
Cancelliere, Vincenzo
32
1,0
0
ESP
17
Navalon Cano, Julian
36
0,5
0
ESP
+
18
Rodriguez Romero, Martin
7
3,0
1896
ESP
=
19
Rufo Yebra, Benito
21
2,5
1357
ESP
=
20
Arevalo Estriegana, Jorge
20
2,0
1445
ESP
=
21
Alonso Canete, Ruben
31
1,5
0
ESP
0
22
De la Cruz Arias, Marcos
28
1,0
1179
ESP
=
23
Bozoukov Escribano, Nicolas
29
0,5
1122
ESP
=