Navegación
Inicio
Calendario
Buscar torneos
Buscar xogadores
Buscar partidas
Información
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Inicio
II TORNEO DE AJEDREZ OFM
Rolda 5
II TORNEO DE AJEDREZ OFM
ALCALA DE HENARES, del
2016-06-07
al
2016-06-07
Árbitro:
MAGAN GONZALEZ ALBERTO
Ritmo de xogo:
90 minutes + 30 seconds per move
Menú do torneo
Menú do torneo
Ranking inicial
Emparellamentos e resultados
Rolda 1
Rolda 2
Rolda 3
Rolda 4
Rolda 5
Rolda 6
Clasificación
Cadro cruzado
Variación FIDE
Partidas
Calendario
Unpaired players
Estatísticas
Emparellamento da rolda 5 o
2016-05-07
ás 18:50
Excel
PDF
M.
Brancas
Ran.
Pts.
FIDE
Fed.
Res.
Negras
Ran.
Pts.
FIDE
Fed.
1
Sanchez Millan, Eduardo
3
4,0
2014
ESP
0-1
IM Candela Perez, Jose
1
4,0
2407
ESP
2
Gomez Gonzalez, Javier
2
4,0
2139
ESP
1-0
Sanchez Ortega, Ivan
11
4,0
1668
ESP
3
Manzanares Campillo, Andres
4
3,0
1988
ESP
1-0
Romero Fite, Miguel
10
3,0
1669
ESP
4
Marin Aso, Jose Luis
5
3,0
1888
ESP
0-1
Ramos Orea, Tomas
13
3,0
1664
ESP
5
Rodriguez Lopez, Ruben
6
3,0
1869
ESP
1-0
Borras Cerda, Carlos
21
3,0
1461
ESP
6
Martin Valle, Jesus
8
3,0
1785
ESP
0-1
Vizcaino Marin, Jose Luis
55
3,0
1836
ESP
7
Lopez Martinez, Antonio
12
3,0
1666
ESP
½-½
Garcia Villalba, Daniel
9
3,0
1747
ESP
8
Baños Rosique, Rafael
32
3,0
0
ESP
1-0
Candela Martin, Alvaro
26
2,5
1266
ESP
9
Garcia Lopez, Carlos
41
2,5
0
ESP
0-1
Zuazua Conde, Ivan Javier
15
2,0
1606
ESP
10
Comeron Galan, Ruben
24
2,0
1436
ESP
0-1
Vaquerizo Calvo, Miguel Arturo
7
2,0
1797
ESP
11
Lopez Lopez, Jesus
14
2,0
1661
ESP
1-0
Alhambra Sanchez Alba
30
2,0
0
ESP
12
San Millan Fierro, Pablo
16
2,0
1603
ESP
1-0
Gonzalez Mesas, Angel
44
2,0
0
ESP
13
Frutos Gaite, Luis Manuel
38
2,0
0
ESP
1-0
Cupeiro Fernandez, Manuel
17
2,0
1572
ESP
14
Magan Zucker, Hector
46
2,0
0
ESP
0-1
Dominguez Garcia, Marco
18
2,0
1496
ESP
15
Miño Del Castillo, Daniel
50
2,0
0
ESP
0-1
Dextre Gomez, Arturo
19
2,0
1488
ESP
16
Martin Loeches-Ayala, Diego
20
2,0
1475
ESP
1-0
Braitor, Alina
33
2,0
0
ESP
17
Aragon Lopez, Hiria
22
2,0
1447
ESP
1-0
San Segundo Gonzalo, Alberto
53
2,0
0
ESP
18
Garcia Diaz, Enrique
40
2,0
0
ESP
1-0
Cabellos Barranco, Jesus
23
2,0
1442
ESP
19
Pascual Hernando, Daniel
51
1,5
0
ESP
1-0
Albertin Capilla, Juan
29
1,5
0
ESP
20
Cueto Redondo, Rodrigo
37
1,0
0
ESP
1-0
Garcia Villalba,Javier
25
1,0
1308
ESP
21
Galvan Perez, Maria Jesus
39
1,0
0
ESP
½-½
Villar Fortea, German
27
1,0
1211
ESP
22
Akkad, Fawaz
28
1,0
0
ESP
1-0
Metes, Pedro Enrique
49
1,0
0
ESP
23
Garcia Villar, Daniel
42
1,0
0
ESP
1-0
Amores Fresnedoso, Juan Pedro
31
1,0
0
ESP
24
Periañez Gonzalez, Antonio
34
1,0
0
ESP
1-0
Medina Martinez, Asier
47
1,0
0
ESP
25
Martin Tortejada, Daniel
56
1,0
0
ESP
0-1
Carretero Gijon, Adrian
35
1,0
0
ESP
26
Cueto Redondo, Clara
36
0,0
0
ESP
0-1
Gismera Paz, Jose Antonio
43
0,5
0
ESP
27
Metes, Patricia
48
0,0
0
ESP
1-0
Periañez Goicoechea, Pablo
52
0,0
0
ESP
28
Iglesias Salinero, Alvaro
45
0,5
0
ESP
-
29
54
0,0
0
-