Navegació
Inici
Calendari
Cercar torneigs
Cercar jugadors
Cercar partides
Informació
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Iniciar sessió
Inici
III Abierto Mutxamel Sub-11
Taula creuada
Selecció del torneig
III Abierto Mutxamel Absoluto
III Abierto Mutxamel Sub-13
III Abierto Mutxamel Sub-11
III Abierto Mutxamel Sub-9
III Abierto Mutxamel Sub-7
III Abierto Mutxamel Sub-11
Mutxamel, del
2018-05-12
al
2018-05-12
Àrbitre Principal:
FA Jose Antonio Garcia Domingo
Ritme de joc:
10 min a caida de bandera
Menú del torneig
Menú del torneig
Rànquing inicial
Emparellaments i resultats
Ronda1
Ronda2
Ronda3
Ronda4
Ronda5
Classificació
Taula creuada del torneig
Variació FIDE
Partides
Calendari
Jugadors no emparellats
Estadístiques i detalls
Taula creuada
Excel
PDF
Ran.
Pos.
Tit.
Name
Fed.
R. 1
R. 2
R. 3
R. 4
R. 5
Pts.
FIDE
Nat
BDay.
Origin
1
4
Notario Poveda, Sergio
ESP
14
López Suarez, Sergio
W
1
7
Cortes Lorente, Alejandro
B
1
10
Harutyunyan, Gayane
W
0
8
Fernandez Bonilla, Cesar
B
1
3
Navarro Ortega-Villaizan, Lucia
W
0
3.0
1266
1257
2008
La Vila
2
2
Ilin, Alexander
RUS
15
Martinez Sirvent, Octavio
B
1
8
Fernandez Bonilla, Cesar
W
1
12
Lario Pla, Alejandro
B
1
10
Harutyunyan, Gayane
W
0
23
Villar Martinez, Luis
B
1
4.0
1127
1110
2007
King's College
3
3
Navarro Ortega-Villaizan, Lucia
ESP
16
Martín Ferrandez, Ramón
W
1
10
Harutyunyan, Gayane
B
0
4
Aracil Gozalvez, Victor
W
1
12
Lario Pla, Alejandro
W
1
1
Notario Poveda, Sergio
B
1
4.0
1091
1073
2007
Mutxamel
4
11
Aracil Gozalvez, Victor
ESP
17
Munoz Habib, Adrian
B
0.5
11
Karapeiyan Mkrtchyan, Rafael
W
1
3
Navarro Ortega-Villaizan, Lucia
B
0
18
Peñas Canto, Ruben
W
1
7
Cortes Lorente, Alejandro
B
0
2.5
0
0
2007
Mutxamel
5
10
Baeza Vidal, Carlos
ESP
18
Peñas Canto, Ruben
W
1
12
Lario Pla, Alejandro
B
0
17
Munoz Habib, Adrian
B
1
15
Martinez Sirvent, Octavio
W
0
20
Raya Garrigos, Enrique
B
1
3.0
0
0
2007
Mutxamel
6
20
Cebolla Ruiz, Anna
ESP
W
0
W
0
W
0
W
0
W
0
0.0
0
0
2008
Sueca
7
9
Cortes Lorente, Alejandro
ESP
19
Radew, Daniel
B
1
1
Notario Poveda, Sergio
W
0
20
Raya Garrigos, Enrique
B
1
23
Villar Martinez, Luis
W
0
4
Aracil Gozalvez, Victor
W
1
3.0
0
0
2007
Mutxamel
8
8
Fernandez Bonilla, Cesar
ESP
20
Raya Garrigos, Enrique
W
1
2
Ilin, Alexander
B
0
19
Radew, Daniel
W
1
1
Notario Poveda, Sergio
W
0
16
Martín Ferrandez, Ramón
B
1
3.0
0
0
2007
La Vila
9
21
Fernández Jadraque , Roberto
ESP
W
0
W
0
W
0
W
0
W
0
0.0
0
0
2007
Sant Joan d'Alacant
10
1
Harutyunyan, Gayane
ARM
21
Roca Delgado, Nicolas
+
3
Navarro Ortega-Villaizan, Lucia
W
1
1
Notario Poveda, Sergio
B
1
2
Ilin, Alexander
B
1
15
Martinez Sirvent, Octavio
W
1
5.0
0
0
2007
CEAR Alicante
11
19
Karapeiyan Mkrtchyan, Rafael
ESP
22
Tribaldo Pastor, Abel
W
0
4
Aracil Gozalvez, Victor
B
0
16
Martín Ferrandez, Ramón
W
0
19
Radew, Daniel
B
0
+
1.0
0
0
2008
Mutxamel
12
5
Lario Pla, Alejandro
ESP
23
Villar Martinez, Luis
B
1
5
Baeza Vidal, Carlos
W
1
2
Ilin, Alexander
W
0
3
Navarro Ortega-Villaizan, Lucia
B
0
19
Radew, Daniel
W
1
3.0
0
0
2007
Xixona
13
22
Lario Pla, Sergio
ESP
24
Villegas Lopez, Iker
-
W
0
W
0
W
0
W
0
0.0
0
0
2007
Xixona
14
18
López Suarez, Sergio
ESP
1
Notario Poveda, Sergio
B
0
19
Radew, Daniel
W
0
23
Villar Martinez, Luis
B
0
+
17
Munoz Habib, Adrian
W
0
1.0
0
0
2008
Mutxamel
15
6
Martinez Sirvent, Octavio
ESP
2
Ilin, Alexander
W
0
18
Peñas Canto, Ruben
B
1
22
Tribaldo Pastor, Abel
W
1
5
Baeza Vidal, Carlos
B
1
10
Harutyunyan, Gayane
B
0
3.0
0
0
2007
Xixona
16
13
Martín Ferrandez, Ramón
ESP
3
Navarro Ortega-Villaizan, Lucia
B
0
23
Villar Martinez, Luis
W
0
11
Karapeiyan Mkrtchyan, Rafael
B
1
17
Munoz Habib, Adrian
W
1
8
Fernandez Bonilla, Cesar
W
0
2.0
0
0
2007
Sant Joan d'Alacant
17
12
Munoz Habib, Adrian
ESP
4
Aracil Gozalvez, Victor
W
0.5
22
Tribaldo Pastor, Abel
B
1
5
Baeza Vidal, Carlos
W
0
16
Martín Ferrandez, Ramón
B
0
14
López Suarez, Sergio
B
1
2.5
0
0
2008
Talaia Altea
18
17
Peñas Canto, Ruben
ESP
5
Baeza Vidal, Carlos
B
0
15
Martinez Sirvent, Octavio
W
0
+
4
Aracil Gozalvez, Victor
B
0
22
Tribaldo Pastor, Abel
W
0
1.0
0
0
2007
Aigües
19
15
Radew, Daniel
ESP
7
Cortes Lorente, Alejandro
W
0
14
López Suarez, Sergio
B
1
8
Fernandez Bonilla, Cesar
B
0
11
Karapeiyan Mkrtchyan, Rafael
W
1
12
Lario Pla, Alejandro
B
0
2.0
0
0
2008
Talaia Altea
20
14
Raya Garrigos, Enrique
ESP
8
Fernandez Bonilla, Cesar
B
0
+
7
Cortes Lorente, Alejandro
W
0
22
Tribaldo Pastor, Abel
B
1
5
Baeza Vidal, Carlos
W
0
2.0
0
0
2008
Sant Joan d'Alacant
21
23
Roca Delgado, Nicolas
ESP
10
Harutyunyan, Gayane
-
W
0
W
0
W
0
W
0
0.0
0
0
2007
Mutxamel
22
16
Tribaldo Pastor, Abel
ESP
11
Karapeiyan Mkrtchyan, Rafael
B
1
17
Munoz Habib, Adrian
W
0
15
Martinez Sirvent, Octavio
B
0
20
Raya Garrigos, Enrique
W
0
18
Peñas Canto, Ruben
B
1
2.0
0
0
2007
Mutxamel
23
7
Villar Martinez, Luis
ESP
12
Lario Pla, Alejandro
W
0
16
Martín Ferrandez, Ramón
B
1
14
López Suarez, Sergio
W
1
7
Cortes Lorente, Alejandro
B
1
2
Ilin, Alexander
W
0
3.0
0
0
2008
Talaia Altea
24
24
Villegas Lopez, Iker
ESP
13
Lario Pla, Sergio
-
W
0
W
0
W
0
W
0
0.0
0
0
2008
Mutxamel