Nabigazioa
Hasiera
Egutegia
Txapelketak bilatu
Jokalariak bilatu
Partidak bilatu
Informazioa
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Hizkuntza
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Hasiera
III Open Internacional de Ajedrez Getxo
3. txanda
III Open Internacional de Ajedrez Getxo
Getxo,
2018-09-08
-
2018-09-15
Webgune ofiziala
Epailea:
Lukas Iruretagoiena (I.A. 2204916)
Bigarren epaileak: Aitor Herran Castro (I.D. 2211378)
Joko-erritmoa:
90 minutes + 30 seconds per move
Organizador: Alex Rodriguez Gonzalez (I.D. 2255782), info@damagaztea.com
Txapelketaren menua
Txapelketaren menua
Hasierako rankinga
Emaitzak
1. txanda
2. txanda
3. txanda
4. txanda
5. txanda
6. txanda
7. txanda
8. txanda
9. txanda
Sailkapena
Koadro gurutzatua
FIDE elo aldaketa
Partidak
Egutegia
Bye zerrenda
Estatistikak
3. txandako partidak
2018-09-09
- 17:30
Excel
PDF
Partida guztiak ikusi
M
Zuriak
Ran.
Ptk.
FIDE
Fed.
Ema
Beltzak
Ran.
Ptk.
FIDE
Fed.
Ikusi
1
IM Huerga Leache, Mikel
1
2,0
2438
ESP
0-1
FM Marchena Hurtado, Javier
7
2,0
2341
ESP
2
FM Prieto Aranguren, Alain
10
2,0
2229
ESP
½-½
IM Roeder, Matthias
2
2,0
2389
GER
3
FM Trigo Urquijo, Sergio
3
2,0
2374
ESP
1-0
IM Touzane, Olivier
8
2,0
2294
FRA
4
FM Domingo Nunez, Alejandro
4
2,0
2371
ESP
1-0
FM Silva Lucena, Cristian
12
2,0
2220
ESP
5
FM Ruiz Gomez, Alejandro
5
2,0
2362
ESP
0-1
WIM Fernandez, Maria Florencia
13
2,0
2219
ARG
6
Brusi Noguera, Ricardo Ll.
15
2,0
2157
ESP
0-1
FM Domingo Nunez, Ruben
6
2,0
2356
ESP
7
Besga Lopez, Jose Angel
17
2,0
2111
ESP
0-1
Wu Martin, Eneko
21
1,5
1995
ESP
8
Pena Duarte, Fabian Dario
11
1,5
2223
COL
1-0
Martin Ibisate, Xabier
39
1,5
1780
ESP
9
Cenizo Vicente, Jesus Rafael
74
1,5
0
ESP
½-½
Galarza Docampo, Karmel
29
1,5
1876
ESP
10
Munoz Avila, Jose Luis
14
1,0
2168
ESP
0-1
Jimenez Almeida, Luis David
9
1,5
2237
ESP
11
Sanchez Ruesga, Hector
16
1,0
2121
ESP
1-0
Gonzalez Pabollet, Jesus Maria S
37
1,0
1789
ESP
12
Urbieta Gabancho, Koldo
38
1,0
1787
ESP
½-½
Hernandez Izaguirre, Eder
19
1,0
2039
ESP
13
Miguelez Garcia, Erlantz
20
1,0
2029
ESP
1-0
Diaz Lombera, Cristian
44
1,0
1746
ESP
14
Rubio Rodriguez, Luis
40
1,0
1774
ESP
0-1
Rodriguez Gonzalez, Alex
22
1,0
1981
ESP
15
Gutierrez Bolado, Juan Antonio
42
1,0
1758
ESP
0-1
Basto Auzmendi, Mario
23
1,0
1977
ESP
16
Perez Munoz, Jorge
43
1,0
1753
ESP
0-1
Torres Garcia, Koldo
24
1,0
1973
ESP
17
Toledo Sanz, Imanol
25
1,0
1966
ESP
1-0
Cerezo Goikolea, Pedro Maria
50
1,0
1692
ESP
18
Mendez Nunez, Jose Antonio
46
1,0
1738
ESP
½-½
Reguillaga Elias, Manex
26
1,0
1935
ESP
19
Perez Novoa, Miguel
49
1,0
1712
ESP
0-1
Zubizarreta Riego, Mikel
27
1,0
1932
ESP
20
Calleja Gonzalez, Unai
52
1,0
1647
ESP
0-1
Martinez De Soria Gordon, Jose Manuel
28
1,0
1885
ESP
21
Sarralde Marco, Emilio
31
1,0
1868
ESP
0-1
Zubizarreta Landera, Amets
68
1,0
1263
ESP
22
Caballero Acosta, Erlantz
57
1,0
1522
ESP
½-½
Sanchez Rodriguez, Ramon
32
1,0
1850
ESP
23
Svyatoslav, Vorobyev
35
1,0
1817
ESP
1-0
Garcia Garcia, Jose Antonio
71
1,0
1215
ESP
24
Acedo Pena, Javier
56
0,5
1530
ESP
0-1
Elexpe Garcia, Aritz Eder
51
1,0
1669
ESP
25
Gabancho Torre, Jiang Mei
67
0,5
1268
ESP
0-1
Sanmateu Juan, Sergio
45
0,5
1744
ESP
26
Zubizarreta Landera, Maddi
69
0,5
1252
ESP
½-½
Donazar Garayoa, Miguel
55
0,5
1579
ESP
27
Montes Gimenez, Mencia
58
0,5
1498
ESP
1-0
Martinez Diez, Jose Felix
65
0,5
1352
ESP
28
Gabancho Torre, Leo
75
0,5
0
ESP
+--
Hirgma, Elmaati
62
0,5
1420
ESP
29
Jurado Ortun, Ibai
78
0,5
0
ESP
0-1
Vega Villa, Javier
63
0,5
1412
ESP
30
Ruiz Azcue, Alfredo
83
0,5
0
ESP
0-1
Garcia Bolanos, Irene
64
0,0
1394
ESP
31
Grandes Arnaiz, Jose Ramon
66
0,0
1349
ESP
0-1
Echeverria Ezquerro, Egoitz
77
0,0
0
ESP
32
Magallanes Cordova, Adrian
70
0,0
1243
ESP
1-0
Prieto Garcia, Manuel Alejandro
79
0,0
0
ESP
33
Esteban Bernardo, Oier
72
0,0
1061
ESP
1-0
Prieto Garcia, Patricia Camila
80
0,0
0
ESP
34
Perez Anduiza, Marcos
73
0,0
1048
ESP
1-0
Rodriguez Lima, Sofia
82
0,0
0
ESP
35
Prieto Garcia, Rebeca Yvana
81
0,0
0
ESP
+
36
Barbazan Bilbao, Xabier
18
2,0
2071
ESP
=
37
Perez Descalzo, Gorka
30
1,5
1870
ESP
=
38
Velilla Baltanas, Jon
61
1,5
1436
ESP
=
39
Arrillaga Romero, Oscar
33
1,0
1837
ESP
=
40
Umaran Del Campo, Enrique
41
1,0
1765
ESP
=
41
Naveran Urrutia, Luis
47
1,0
1737
ESP
=
42
Quintana Gomez, Peio
54
1,0
1606
ESP
=
43
San Miguel Torre, Saul
60
1,0
1447
ESP
=
44
Sanchez Rodriguez, Ekaitz
84
1,0
0
ESP
=
45
Santos Reyes, Rodrigo
53
0,5
1646
ESA
=
46
Cuero Reid, Maximo Javier
36
1,0
1796
ESP
0
47
Nichei, Anatoli
59
0,5
1463
ESP
0
48
Abarrategui Hernandez, Asier
76
0,5
0
ESP
0
49
Perez Palma, Jesus Maria
34
0,0
1832
ESP
0
50
Garcia Sanchez, Jose Manuel
48
0,0
1723
ESP
0