Navegación
Inicio
Calendario
Buscar torneos
Buscar xogadores
Buscar partidas
Información
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Inicio
III Torneo Ciudad de Minaya
Rolda 3
III Torneo Ciudad de Minaya
Minaya, del
2024-03-17
al
2024-03-17
Árbitro:
Suarez Sedeno, Manuel (ESP) 2218828
Árbitros axudantes: Castelli, Facundo (ARG) 132195
Ritmo de xogo:
15 minutes for game with 5 seconds increment from move 1
Menú do torneo
Menú do torneo
Ranking inicial
Emparellamentos e resultados
Rolda 1
Rolda 2
Rolda 3
Rolda 4
Rolda 5
Rolda 6
Rolda 7
Clasificación
Cadro cruzado
Variación FIDE
Partidas
Calendario
Unpaired players
Estatísticas
Emparellamento da rolda 3 o
2024-03-17
ás 12:20
Excel
PDF
M.
Brancas
Ran.
Pts.
FIDE
Fed.
Res.
Negras
Ran.
Pts.
FIDE
Fed.
1
Lara Granero,Bio
6
2,0
2029
ESP
0-1
FM Garcia Moral Garcia,Jose Daniel
1
2,0
2226
ESP
2
FM Buendia Pinar,Alvaro
2
2,0
2221
ESP
0-1
Fernandez Seco,Julian
7
2,0
1984
ESP
3
Navarro Martinez,Victor
8
2,0
1979
ESP
0-1
FM Fernandez Barrera,Victor
3
2,0
2221
ESP
4
FM Jimenez Martinez,Jose Vicente
4
2,0
2192
ESP
1-0
Perez Garcia,Juan Angel
11
2,0
1912
ESP
5
Carrilero Moya,Pablo
21
2,0
1702
ESP
0-1
Alcoba,Pablo Alejandro
5
2,0
2124
ESP
6
Cordoba Picazo,Manuel Javier
10
1,0
1929
ESP
1-0
Castillo Garcia,Adrian
9
1,5
1953
ESP
7
Martinez Herranz,Francisco Jose
20
1,5
1749
ESP
1-0
Moreno Gutierrez,Victor Manuel
12
1,0
1887
ESP
8
Carrilero Moya,Sergio
27
1,0
1588
ESP
0-1
Galindo Montoya,Diego
13
1,0
1877
ESP
9
Ruiz Torrente,Pablo
14
1,0
1854
ESP
1-0
Gonzalez Argandona,Manuel
26
1,0
1605
ESP
10
Garcia Palencia,Gabriel
29
1,0
1500
ESP
0-1
Clemente Grande,Daniel
15
1,0
1837
ESP
11
Garcia Garcia,Enrique Ii
16
1,0
1811
ESP
1-0
Moreno Lozano,Jose Ramon
28
1,0
1511
ESP
12
Hakobyan Hakobyan,Julia
31
1,0
1474
ESP
0-1
Lopez Escribano,Oscar
17
1,0
1795
ESP
13
Crespo Arribas,Ignacio
18
1,0
1784
ESP
0-1
Solera Cabrera,Carlos
33
1,0
1468
ESP
14
Toni,Andrei
45
1,0
0
ESP
0-1
Campos Saez,Sergio
19
1,0
1776
ESP
15
Rubio Sureda,Alejandro
22
1,0
1699
ESP
1-0
Parra Moya,Helena
36
1,0
1423
ESP
16
Moreno Peinado,Julian
23
1,0
1685
ESP
1-0
Ortega Segovia,Javier
43
1,0
0
ESP
17
Ortega Clemente,Alonso
41
1,0
0
ESP
1-0
Rumbo Picazo,Jaime
24
1,0
1660
ESP
18
Ama Piqueras,Enzo
25
0,0
1634
ESP
½-½
Gomez Perez,Antonio
30
0,5
1497
ESP
19
Haro Martinez,Uter Manuel
39
0,5
0
ESP
0-1
Galvez Gonzalez,Jesus
32
0,0
1468
ESP
20
De La Guia Ballesteros,Tomas Xa
38
0,0
0
ESP
1-0
Martinez Sanchez,Jose Manuel
34
0,0
1447
ESP
21
Gonzalez Hernandez,Daniel
35
0,0
1428
ESP
1-0
Jimenez Romera,Jose Maria
40
0,0
0
ESP
22
Charco Revenga,Vicente
37
0,0
0
ESP
0-1
Ortega Clemente,Lucas
42
0,0
0
ESP
23
Suita Santos,Andres
44
0,0
0
ESP
+