Navegación
Inicio
Calendario
Buscar torneos
Buscar xogadores
Buscar partidas
Información
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Inicio
III Torneo Concello do Val do Dubra
Rolda 7
III Torneo Concello do Val do Dubra
Bembibre, del
2018-08-04
al
2018-08-04
Árbitro:
de Prado Rodriguez, Oscar Bruno 2206300
Ritmo de xogo:
10 minutes + 3 seconds per move
Menú do torneo
Menú do torneo
Ranking inicial
Emparellamentos e resultados
Rolda 1
Rolda 2
Rolda 3
Rolda 4
Rolda 5
Rolda 6
Rolda 7
Clasificación
Cadro cruzado
Variación FIDE
Partidas
Calendario
Unpaired players
Estatísticas
Emparellamento da rolda 7 o
2018-08-04
ás 20:00
Excel
PDF
M.
Brancas
Ran.
Pts.
FIDE
Fed.
Res.
Negras
Ran.
Pts.
FIDE
Fed.
1
FM Senlle Caride, Miguel
3
5,5
2278
ESP
½-½
GM Larino Nieto, David
1
5,5
2588
ESP
2
Lopez Rodriguez, Walter
6
5,0
2242
ESP
½-½
IM Guerra Bastida, Diego
7
5,0
2221
ESP
3
Sixto Puente, Eloy
10
4,5
2034
ESP
½-½
FM Garcia Carbo, Marcial
5
5,0
2245
ESP
4
GM Strikovic, Aleksa
2
4,5
2574
SRB
1-0
Perez Carballo, David
11
4,0
1966
ESP
5
FM Pazos Porta, Antonio
4
4,0
2270
ESP
1-0
Dios Queiruga, Alberto
16
4,0
1762
ESP
6
Mazaira Alba, Javier Ildefonso
8
4,0
2067
ESP
1-0
Rodriguez Lamas, Manuel
17
4,0
1725
ESP
7
Bugliot Mateo, Diego
13
4,0
1804
ESP
1-0
Perez Pardo, Ricardo
18
4,0
1637
ESP
8
Martinez Dourado, Daniel
14
4,0
1795
ESP
1-0
Couselo Fernandez, Juan Carlos
27
4,0
1420
ESP
9
Buitron Ramil, David
19
4,0
1634
ESP
0-1
Ferreno Sanmartin, Angel
15
4,0
1790
ESP
10
Diaz Garcia, Juan Manuel
20
3,0
1545
ESP
0-1
Rodriguez Perez, Jesus
9
3,5
2065
ESP
11
Farina Perez, Javier Manuel
21
3,0
1542
ESP
½-½
Pousada Estevez, Daniel
22
3,5
1531
ESP
12
Mendez Somoza, Jorge
39
3,0
1204
ESP
0-1
Arias Rodriguez, Manuel Ramon
12
3,0
1882
ESP
13
Dominguez Ares, Jose Antonio
35
3,0
1244
ESP
1-0
Fondo Busto, Oscar
23
3,0
1524
ESP
14
Villodas Vazquez, Alejandro
25
3,0
1455
ESP
1-0
Cabanas Lopez, Manuel Anxo
36
3,0
1231
ESP
15
Rodriguez Dominguez, Ramon
26
3,0
1442
ESP
1-0
Cabanas Lopez, Eduardo
41
3,0
1169
ESP
16
Seijas Otero, Ana Belen
34
3,0
1247
ESP
1-0
Insua Louro, Juan Jose
38
3,0
1210
ESP
17
Vazquez Alexandrouski, Miguel Ar
45
2,5
1073
ESP
1-0
Pena Dosil, Jose Antonio
44
3,0
1117
ESP
18
Rey Figueira, Brais
33
2,5
1248
ESP
1-0
Pousada Garcia, Sergio
32
2,5
1264
ESP
19
Soneira Muino, Jorge
24
2,0
1500
ESP
1-0
Garcia Rodriguez,Francisco Jesus
42
2,0
1157
ESP
20
Siso Lale, Juan Carlos
28
2,0
1416
ESP
1-0
Varela Castro, Jose Antonio
43
2,0
1118
ESP
21
Rodriguez Landeira, Juan Carlos
29
2,0
1347
ESP
1-0
Rosa Vilarino, Lucia
53
2,0
0
ESP
22
Mendez Rial, Clara
47
2,0
1024
ESP
0-1
Vilacoba Casal, Sergio
30
2,0
1340
ESP
23
Alonso Alvarez, Alvaro
49
2,0
0
ESP
½-½
Amado Fernandez, Nicolas
37
2,0
1218
ESP
24
Rey Figueira, Xairo
51
2,0
0
ESP
0-1
Cabanas Diaz, Francisco Eduardo
40
2,0
1190
ESP
25
Alonso Alvarez, Daniel
50
1,5
0
ESP
1-0
Marrozos Loureiro, Uxia
46
1,0
1052
ESP
26
Lema Cacheiro, Dario
48
1,0
1009
ESP
1-0
Rodriguez Paulino, Raul
52
1,0
0
ESP
27
Fernandez Mujin, Adrian
31
1,0
1309
ESP
0