Navegació
Inici
Calendari
Cercar torneigs
Cercar jugadors
Cercar partides
Informació
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Iniciar sessió
Inici
IV Abierto de ajedrez de Altea Sub-9
Taula creuada
Selecció del torneig
IV Abierto de ajedrez de Altea Absoluto
IV Abierto de ajedrez de Altea Sub-13
IV Abierto de ajedrez de Altea Sub-11
IV Abierto de ajedrez de Altea Sub-9
IV Abierto de ajedrez de Altea Sub-7
IV Abierto de ajedrez de Altea Sub-9
Altea, del
2018-05-26
al
2018-05-26
Àrbitre Principal:
FA Jose Antonio Garcia Domingo
Ritme de joc:
10 min a caida de bandera
Menú del torneig
Menú del torneig
Rànquing inicial
Emparellaments i resultats
Ronda1
Ronda2
Ronda3
Ronda4
Ronda5
Classificació
Taula creuada del torneig
Variació FIDE
Partides
Calendari
Jugadors no emparellats
Estadístiques i detalls
Taula creuada
Excel
PDF
Ran.
Pos.
Tit.
Name
Fed.
R. 1
R. 2
R. 3
R. 4
R. 5
Pts.
FIDE
Nat
BDay.
Origin
1
2
Lillo Garcia, Isaac
ESP
12
Gonzalez Rodriguez, Jose Javier
B
1
18
Muñoz Llinares, Pere
W
1
4
Artacho Verdú, Alez
B
1
22
Xucla Narvaez, Izan
W
1
2
Munoz Osete, Marcos
B
0
4.0
1080
1080
2009
C.E. Raspeig
2
1
Munoz Osete, Marcos
ESP
13
Lopez Llinares, Xavi
W
1
19
Nicolaev Videnov, Kiril
B
1
21
Ubeda Podmarkov, Ivan
W
1
14
Madjev, Alexander
B
1
1
Lillo Garcia, Isaac
W
1
5.0
1053
1050
2009
Alfaz del Pi
3
16
Aperador Dura, Joan
ESP
14
Madjev, Alexander
B
0
11
Devesa, Marc
W
1
15
Marcelo Monreal, Gonzalo
B
0
12
Gonzalez Rodriguez, Jose Javier
W
0
6
Barragan Gomez, Pablo
B
1
2.0
0
0
2009
Talaia Altea
4
5
Artacho Verdú, Alez
ESP
15
Marcelo Monreal, Gonzalo
W
1
20
Pascual Sivera, David
B
1
1
Lillo Garcia, Isaac
W
0
19
Nicolaev Videnov, Kiril
B
0.5
14
Madjev, Alexander
W
1
3.5
0
0
2010
Xixona
5
14
Balcazar Mamami, Jose Joaquin
ESP
16
Marti Gonzalez, Vicent
B
1
22
Xucla Narvaez, Izan
W
0
14
Madjev, Alexander
B
0
18
Muñoz Llinares, Pere
W
0
7
Bobkov, Daria
B
1
2.0
0
0
2009
Talaia Altea
6
17
Barragan Gomez, Pablo
ESP
17
Molinero Marquez, Adriana
W
1
21
Ubeda Podmarkov, Ivan
B
0
19
Nicolaev Videnov, Kiril
W
0
23
Zoroa, Hugo
B
0
3
Aperador Dura, Joan
W
0
1.0
0
0
2009
La Nucia
7
21
Bobkov, Daria
RUS
18
Muñoz Llinares, Pere
B
0
12
Gonzalez Rodriguez, Jose Javier
W
0
10
Cuadrado Hernandez, Vega
B
0.5
8
Bobkov, Ilya
B
0.5
5
Balcazar Mamami, Jose Joaquin
W
0
1.0
0
0
2010
King's College
8
18
Bobkov, Ilya
RUS
19
Nicolaev Videnov, Kiril
W
0
13
Lopez Llinares, Xavi
B
0
11
Devesa, Marc
B
0
7
Bobkov, Daria
W
0.5
10
Cuadrado Hernandez, Vega
B
0.5
1.0
0
0
2010
King's College
9
22
Cabañez López, Ulises
ARG
20
Pascual Sivera, David
B
0
16
Marti Gonzalez, Vicent
W
0.5
W
0
W
0
W
0
0.5
0
0
2009
La Nucia
10
19
Cuadrado Hernandez, Vega
ESP
21
Ubeda Podmarkov, Ivan
W
0
15
Marcelo Monreal, Gonzalo
B
0
7
Bobkov, Daria
W
0.5
11
Devesa, Marc
B
0
8
Bobkov, Ilya
W
0.5
1.0
0
0
2010
Talaia Altea
11
15
Devesa, Marc
ESP
22
Xucla Narvaez, Izan
B
0
3
Aperador Dura, Joan
B
0
8
Bobkov, Ilya
W
1
10
Cuadrado Hernandez, Vega
W
1
18
Muñoz Llinares, Pere
B
0
2.0
0
0
2010
Altea
12
12
Gonzalez Rodriguez, Jose Javier
ESP
1
Lillo Garcia, Isaac
W
0
7
Bobkov, Daria
B
1
20
Pascual Sivera, David
W
0
3
Aperador Dura, Joan
B
1
19
Nicolaev Videnov, Kiril
W
0
2.0
0
0
2009
Mutxamel
13
7
Lopez Llinares, Xavi
ESP
2
Munoz Osete, Marcos
B
0
8
Bobkov, Ilya
W
1
18
Muñoz Llinares, Pere
B
1
20
Pascual Sivera, David
W
1
22
Xucla Narvaez, Izan
B
0
3.0
0
0
2010
La Vila
14
10
Madjev, Alexander
ESP
3
Aperador Dura, Joan
W
1
23
Zoroa, Hugo
B
0.5
5
Balcazar Mamami, Jose Joaquin
W
1
2
Munoz Osete, Marcos
W
0
4
Artacho Verdú, Alez
B
0
2.5
0
0
2010
King's College
15
13
Marcelo Monreal, Gonzalo
ESP
4
Artacho Verdú, Alez
B
0
10
Cuadrado Hernandez, Vega
W
1
3
Aperador Dura, Joan
W
1
21
Ubeda Podmarkov, Ivan
B
0
20
Pascual Sivera, David
B
0
2.0
0
0
2009
King's College
16
23
Marti Gonzalez, Vicent
ESP
5
Balcazar Mamami, Jose Joaquin
W
0
9
Cabañez López, Ulises
B
0.5
W
0
W
0
W
0
0.5
0
0
2009
Altea
17
20
Molinero Marquez, Adriana
ESP
6
Barragan Gomez, Pablo
B
0
+
W
0
W
0
W
0
1.0
0
0
2010
Talaia Altea
18
8
Muñoz Llinares, Pere
ESP
7
Bobkov, Daria
W
1
1
Lillo Garcia, Isaac
B
0
13
Lopez Llinares, Xavi
W
0
5
Balcazar Mamami, Jose Joaquin
B
1
11
Devesa, Marc
W
1
3.0
0
0
2010
Altea
19
6
Nicolaev Videnov, Kiril
BUL
8
Bobkov, Ilya
B
1
2
Munoz Osete, Marcos
W
0
6
Barragan Gomez, Pablo
B
1
4
Artacho Verdú, Alez
W
0.5
12
Gonzalez Rodriguez, Jose Javier
B
1
3.5
0
0
2009
Calpe
20
9
Pascual Sivera, David
ESP
9
Cabañez López, Ulises
W
1
4
Artacho Verdú, Alez
W
0
12
Gonzalez Rodriguez, Jose Javier
B
1
13
Lopez Llinares, Xavi
B
0
15
Marcelo Monreal, Gonzalo
W
1
3.0
0
0
2009
King's College
21
4
Ubeda Podmarkov, Ivan
RUS
10
Cuadrado Hernandez, Vega
B
1
6
Barragan Gomez, Pablo
W
1
2
Munoz Osete, Marcos
B
0
15
Marcelo Monreal, Gonzalo
W
1
23
Zoroa, Hugo
W
1
4.0
0
0
2009
Sant Joan d'Alacant
22
3
Xucla Narvaez, Izan
ESP
11
Devesa, Marc
W
1
5
Balcazar Mamami, Jose Joaquin
B
1
23
Zoroa, Hugo
W
1
1
Lillo Garcia, Isaac
B
0
13
Lopez Llinares, Xavi
W
1
4.0
0
0
2009
Mutxamel
23
11
Zoroa, Hugo
ESP
+
14
Madjev, Alexander
W
0.5
22
Xucla Narvaez, Izan
B
0
6
Barragan Gomez, Pablo
W
1
21
Ubeda Podmarkov, Ivan
B
0
2.5
0
0
2010
Altea