Informació de jugador
Filtre per federació: ANG BEL CHI ESP FID FIN FRA GER HKG IND NED PAK POL UKR USA VEN Tots
Filtre per origen: ASSSA Enric Valor Agora Alcoy Alemania Alfaz del Pi Alicante Angola Ateneo Elx Belgica Capablanca Chile Circulo Mercantil Dama Negra El Rey Escola Luguesa Estados Unidos Finlandia Francia Gros X.T. Holanda Hong Kong Independiente India Jaque Mate Pakistan Polonia Roquetas Silla Venezuela Villa de La Zubia Tots
Jugadors i classificacions per Silla
Pos. | Ran. | Tít. | Nom | Fed. | Pts. | BH-C1 | BH | SB | WIN | ELO FIDE | Nac. | FIDE ID | ID Nac. | Origen |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | 3 | IM | Granero Roca, Antonio | ESP | 6,5 | 50.0 | 55.0 | 36.25 | 6 | 2273 | 0 | 2210509 | 0 | Silla |
Emparellaments de jugador per Silla
Emparellaments de la ronda 9 per Silla (2023-12-30 - 16:30) |
||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
T. | Blanques | Res. | Negres | Veure | ||||
3 | IM Granero Roca, Antonio | 2273 | ESP | +-- | Drill, Frank | 2004 | GER | |
Emparellaments de la ronda 8 per Silla (2023-12-30 - 09:30) |
||||||||
T. | Blanques | Res. | Negres | Veure | ||||
6 | Asensio Ramon, Ismael | 1763 | ESP | 0-1 | IM Granero Roca, Antonio | 2273 | ESP | |
Emparellaments de la ronda 7 per Silla (2023-12-29 - 17:00) |
||||||||
T. | Blanques | Res. | Negres | Veure | ||||
2 | IM Granero Roca, Antonio | 2273 | ESP | 0-1 | FM Domingo Nunez, Alejandro | 2313 | ESP | |
Emparellaments de la ronda 6 per Silla (2023-12-29 - 10:00) |
||||||||
T. | Blanques | Res. | Negres | Veure | ||||
1 | FM Lopez Varela, Pablo | 2330 | ESP | 1-0 | IM Granero Roca, Antonio | 2273 | ESP | |
Emparellaments de la ronda 5 per Silla (2023-12-28 - 17:00) |
||||||||
T. | Blanques | Res. | Negres | Veure | ||||
2 | IM Granero Roca, Antonio | 2273 | ESP | 1-0 | Sempere Domenech, Abel | 1979 | ESP | |
Emparellaments de la ronda 4 per Silla (2023-12-28 - 10:00) |
||||||||
T. | Blanques | Res. | Negres | Veure | ||||
2 | Exposito Milan, Adrian | 2073 | ESP | ½-½ | IM Granero Roca, Antonio | 2273 | ESP | |
Emparellaments de la ronda 3 per Silla (2023-12-27 - 17:00) |
||||||||
T. | Blanques | Res. | Negres | Veure | ||||
2 | IM Granero Roca, Antonio | 2273 | ESP | 1-0 | Fernandez Lopez, Pedro Ii | 2016 | ESP | |
Emparellaments de la ronda 2 per Silla (2023-12-27 - 10:00) |
||||||||
T. | Blanques | Res. | Negres | Veure | ||||
2 | Lopez Martinez, Jaime | 1905 | ESP | 0-1 | IM Granero Roca, Antonio | 2273 | ESP | |
Emparellaments de la ronda 1 per Silla (2023-12-26 - 17:00) |
||||||||
T. | Blanques | Res. | Negres | Veure | ||||
2 | IM Granero Roca, Antonio | 2273 | ESP | 1-0 | Serna Puerto, Lorenzo | 1630 | ESP |