Navegación
Inicio
Calendario
Buscar torneos
Buscar xogadores
Buscar partidas
Información
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Inicio
IV Torneo de Xadrez Val Miñor Sub 2200
Rolda 4
IV Torneo de Xadrez Val Miñor Sub 2200
Nigrán, del
2018-07-21
al
2018-07-22
Official website
FIDE
Árbitro:
Patricio Salgado Alonso (AA) Id:2268060
Ritmo de xogo:
60 minutes + 30 seconds per move
Menú do torneo
Menú do torneo
Ranking inicial
Emparellamentos e resultados
Rolda 1
Rolda 2
Rolda 3
Rolda 4
Rolda 5
Rolda 6
Clasificación
Cadro cruzado
Variación FIDE
Partidas
Calendario
Unpaired players
Estatísticas
Emparellamento da rolda 4 o
2018-07-22
ás 10:00
Excel
PDF
M.
Brancas
Ran.
Pts.
FIDE
Fed.
Res.
Negras
Ran.
Pts.
FIDE
Fed.
1
Pena Varela, Martin
3
3,0
1800
ESP
0-1
Otero Nogueira, Brais
1
3,0
2053
ESP
2
Lopez Perez, Sergio
2
3,0
1866
ESP
1-0
Carneiro Penedo, Jorge
12
3,0
1362
ESP
3
Morales Rejas, Oscar
7
3,0
1611
ESP
1-0
Iglesias Fernandez, Avelino Ale
4
2,5
1678
ESP
4
Sousa, Gil Oliva Teles
8
2,0
1529
POR
1-0
Fernandez Lopez, Ricardo
36
2,0
0
ESP
5
Costas Senlle, Noa
21
2,0
1169
ESP
0-1
Groba Presa, Carlos
10
2,0
1504
ESP
6
Sousa, David Oliva Teles
11
2,0
1452
POR
½-½
Martinez Crespo, Carlos
20
2,0
1188
ESP
7
Caudet Soto, Javier
13
2,0
1356
ESP
1-0
Del Valle Crespo, Javier
30
2,0
1046
ESP
8
Borrajo Pineiro, Xabier
22
2,0
1149
ESP
0-1
Gallardo Garcia, Sabela
16
2,0
1277
ESP
9
Pena Dosil, Jose Antonio
24
2,0
1144
ESP
0-1
Fernandez Carneiro, Ana
18
2,0
1271
ESP
10
Lamas Garralon, Pablo
6
1,5
1618
ESP
1-0
Farias, David Nuno M E
28
1,5
1103
POR
11
Simoes Gonzalez, Rafael
9
1,5
1517
ESP
1-0
Valente, Sofia
29
1,5
1071
POR
12
Represas Gomez, Lucas
15
1,5
1335
ESP
0-1
Sanroman Costas, Mauro
25
1,5
1132
ESP
13
Gallardo Garcia, Carmen
38
1,5
0
ESP
0-1
Alvarez Fernandez, Jesus
5
1,0
1637
ESP
14
Bastos Gonzalez, Gonzalo
17
1,0
1276
ESP
1-0
Lemos Crespo, Marcos
40
1,0
0
ESP
15
Ramirez Senlle, Hugo
19
1,0
1229
ESP
1-0
Martinez Crespo, Daniel
41
1,0
0
ESP
16
Cousido Martinez, Guillermo
35
1,0
0
ESP
1-0
Ramirez Senlle, Carla
23
1,0
1145
ESP
17
Perez Estevez, Sergio
31
1,0
1014
ESP
½-½
Oubina Pazos, Ricardo
42
1,0
0
ESP
18
Alonso Alvarez, Daniel
33
1,0
0
ESP
1-0
Represas Bastos, Jose Carlos
43
1,0
0
ESP
19
Bastos Gonzalez, Mario
34
1,0
0
ESP
0-1
Oubina Pazos, Cesar
27
0,5
1117
ESP
20
Castro Boente, Miguel
26
0,5
1121
ESP
1-0
Castro Boente, Raul
14
0,0
1343
ESP
21
Garcia Bargo, Maria Dolores
39
0,0
0
ESP
1-0
Alonso Alvarez, Alvaro
32
0,0
0
ESP
22
Fernandez Rodriguez, Jose Manuel
37
1,0
0
ESP
=