Navegación
Inicio
Calendario
Buscar torneos
Buscar xogadores
Buscar partidas
Información
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Inicio
JDN Individual Sub-8 (Fase Previa Norte)
Rolda 1
Selección de torneo
JDN s8 Previa Norte
JDN s8 Previa Sur
JDN s10 Previa Norte
JDN s10 Previa Sur
JDN s12 Previa
JDN s14 Previa
JDN Individual Sub-8 Semifinales Femenino
JDN Individual Sub-8 Semifinales Masculino
JDN Individual Sub-10 Semifinales Femenino
JDN Individual Sub-10 Semifinales Masculino
JDN Individual Sub-8 (Fase Previa Norte)
Pamplona (San Juan), del
2019-02-03
al
2019-02-10
Árbitro:
Mikel Huerga Leache (id: 2268795)
Ritmo de xogo:
25 minutos a caida de bandera
Menú do torneo
Menú do torneo
Ranking inicial
Emparellamentos e resultados
Rolda 1
Rolda 2
Rolda 3
Rolda 4
Rolda 5
Rolda 6
Rolda 7
Rolda 8
Clasificación
Cadro cruzado
Variación FIDE
Partidas
Calendario
Unpaired players
Estatísticas
Emparellamento da rolda 1 o
2019-02-03
ás 10:00
Excel
PDF
M.
Brancas
Ran.
Pts.
FIDE
Fed.
Res.
Negras
Ran.
Pts.
FIDE
Fed.
1
Irigoyen Solano, Urritz
34
0,0
0
ESP
1-0
Alejo Rio, Miguel Angel
2
0,0
0
ESP
2
Alvarez, Lopez, Eileen
3
0,0
0
ESP
0-1
Izquierdo Abadia, Oihan
36
0,0
0
ESP
3
Lakunza Melero, Fran
38
0,0
0
ESP
0-1
Amichis, Martin
4
0,0
0
ESP
4
Ardanza-Trebijano Jaworsky, Alex
5
0,0
0
ESP
1-0
Larraz Alcasena, Julen
39
0,0
0
ESP
5
Larumbe Pascualena, Jon
40
0,0
0
ESP
0-1
Arrastia Urroz, Ander
6
0,0
0
ESP
6
Arregui Gonzalez, Keira
7
0,0
0
ESP
1-0
Liras Bernaldo de Quiros, Aitor
42
0,0
0
ESP
7
Mencos Algarra, Ignacio
43
0,0
0
ESP
0-1
Azcarate Moreno, Mikel
8
0,0
0
ESP
8
Bernal Blanco, Javier
10
0,0
0
ESP
1-0
Migueltorena Tellechea, Imanol
44
0,0
0
ESP
9
Mohamed Mohamed, Adam
45
0,0
0
ESP
0-1
Burriel Ureta, Raul
11
0,0
0
ESP
10
Burriel Ureta, Sergio
12
0,0
0
ESP
--+
Mombiela Aranguren, Adrian
46
0,0
0
ESP
11
Muruzabal Guilen, Xabier
47
0,0
0
ESP
½-½
Canle Ruiz, Oier
13
0,0
0
ESP
12
Cia Restrepo, Iker
15
0,0
0
ESP
1-0
Ondarra Barrachina, Oier
48
0,0
0
ESP
13
Oroz Cerdan, Leo
49
0,0
0
ESP
1-0
Correa Perea, Brayan
16
0,0
0
ESP
14
De Castro Aguinaga, Adrian
17
0,0
0
ESP
½-½
Ostiz Viamonte, Ibai
50
0,0
0
ESP
15
Ovide Alameda, Julen
51
0,0
0
ESP
0-1
De Grasa Irazgutxi, Victor
18
0,0
0
ESP
16
Dieguez Mocoroa, Victor
19
0,0
0
ESP
1-0
Perez Sala, Angel
52
0,0
0
ESP
17
Perez Zarranz, Adur
53
0,0
0
ESP
0-1
Echegoyen Sadyan, Mateo
20
0,0
0
ESP
18
Elizalde Valganon, Yago
21
0,0
0
ESP
1-0
Ramos Rueda, Naroa
54
0,0
0
ESP
19
Razquin Barasoain, Unai
55
0,0
0
ESP
0-1
Garayoa Goni, Tirso
22
0,0
0
ESP
20
Garbisu Juaniz, Ezpel
23
0,0
0
ESP
0-1
Rosso Serrano, Ander
56
0,0
0
ESP
21
Ruiz Villafranca, Aitor
57
0,0
0
ESP
0-1
Garbisu Juaniz, Larraitz
24
0,0
0
ESP
22
Garcia-Cortes Rocha, Fernando
25
0,0
0
ESP
½-½
Sola Alonso, Asier
58
0,0
0
ESP
23
Sueskun Ikaran, Eki
59
0,0
0
ESP
1-0
Garrido Onivenis, Asier
26
0,0
0
ESP
24
Gil Balda, Asier
27
0,0
0
ESP
1-0
Ugarte Rodriguez, Xabier
60
0,0
0
ESP
25
Urbiola Vaca, Bidane
61
0,0
0
ESP
1-0
Gomez Gonzalez, Alonso
28
0,0
0
ESP
26
Gomez Gonzalez, Ane
29
0,0
0
ESP
1-0
Viana Ariz, Izaro
62
0,0
0
ESP
27
Viana Aznar, Kaiet
63
0,0
0
ESP
0-1
Gonzalo Canarias, Aritz
30
0,0
0
ESP
28
Goyen Rodeles, Alexander
31
0,0
0
ESP
0-1
Vicente Urrizola, Asier
64
0,0
0
ESP
29
Yoldi Usechi, Tomas
66
0,0
0
ESP
1-0
Hernandez Aldaya, Julen
32
0,0
0
ESP
30
Hidalgo Choque, Aurora Adela
33
0,0
0
ESP
0-1
Zuasti Busto, Eneko
67
0,0
0
ESP
31
Abrego Monreal, Pablo
1
0,0
0
ESP
0
32
Ballarena Osinaga, Enara
9
0,0
0
ESP
0
33
Castillo Nagore, Mikel
14
0,0
0
ESP
0
34
Isturiz Indurain, Mikel
35
0,0
0
ESP
0
35
Lafoz Inaga, Idan
37
0,0
0
ESP
0
36
Legarrea Sanmartin, Hugo
41
0,0
0
ESP
0
37
Vidondo Aguirrebalzategi, Naiara
65
0,0
0
ESP
0