Nabigazioa
Hasiera
Egutegia
Txapelketak bilatu
Jokalariak bilatu
Partidak bilatu
Informazioa
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Hizkuntza
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Hasiera
JDN Individual Sub-8 (Fase Previa Norte)
3. txanda
Txapelketa aukeratu
JDN s8 Previa Norte
JDN s8 Previa Sur
JDN s10 Previa Norte
JDN s10 Previa Sur
JDN s12 Previa
JDN s14 Previa
JDN Individual Sub-8 Semifinales Femenino
JDN Individual Sub-8 Semifinales Masculino
JDN Individual Sub-10 Semifinales Femenino
JDN Individual Sub-10 Semifinales Masculino
JDN Individual Sub-8 (Fase Previa Norte)
Pamplona (San Juan),
2019-02-03
-
2019-02-10
Epailea:
Mikel Huerga Leache (id: 2268795)
Joko-erritmoa:
25 minutos a caida de bandera
Txapelketaren menua
Txapelketaren menua
Hasierako rankinga
Emaitzak
1. txanda
2. txanda
3. txanda
4. txanda
5. txanda
6. txanda
7. txanda
8. txanda
Sailkapena
Koadro gurutzatua
FIDE elo aldaketa
Partidak
Egutegia
Bye zerrenda
Estatistikak
3. txandako partidak
2019-02-03
- 12:00
Excel
PDF
M
Zuriak
Ran.
Ptk.
FIDE
Fed.
Ema
Beltzak
Ran.
Ptk.
FIDE
Fed.
1
Echegoyen Sadyan, Mateo
20
2,0
0
ESP
1-0
Arrastia Urroz, Ander
6
2,0
0
ESP
2
Arregui Gonzalez, Keira
7
2,0
0
ESP
1-0
Izquierdo Abadia, Oihan
36
2,0
0
ESP
3
Irigoyen Solano, Urritz
34
2,0
0
ESP
0-1
Burriel Ureta, Raul
11
2,0
0
ESP
4
Urbiola Vaca, Bidane
61
2,0
0
ESP
0-1
De Grasa Irazgutxi, Victor
18
2,0
0
ESP
5
Dieguez Mocoroa, Victor
19
2,0
0
ESP
1-0
Rosso Serrano, Ander
56
2,0
0
ESP
6
Muruzabal Guilen, Xabier
47
1,5
0
ESP
1-0
Amichis, Martin
4
1,5
0
ESP
7
Ardanza-Trebijano Jaworsky, Alex
5
1,5
0
ESP
0-1
Ostiz Viamonte, Ibai
50
1,5
0
ESP
8
Gil Balda, Asier
27
1,5
0
ESP
0-1
Canle Ruiz, Oier
13
1,5
0
ESP
9
Elizalde Valganon, Yago
21
1,5
0
ESP
0-1
Sola Alonso, Asier
58
1,5
0
ESP
10
Zuasti Busto, Eneko
67
1,5
0
ESP
0-1
Garbisu Juaniz, Larraitz
24
1,5
0
ESP
11
Lakunza Melero, Fran
38
1,0
0
ESP
0-1
Alejo Rio, Miguel Angel
2
1,0
0
ESP
12
Alvarez, Lopez, Eileen
3
1,0
0
ESP
0-1
Isturiz Indurain, Mikel
35
1,0
0
ESP
13
Larumbe Pascualena, Jon
40
1,0
0
ESP
½-½
Azcarate Moreno, Mikel
8
1,0
0
ESP
14
Mombiela Aranguren, Adrian
46
1,0
0
ESP
1-0
Bernal Blanco, Javier
10
1,0
0
ESP
15
Migueltorena Tellechea, Imanol
44
1,0
0
ESP
1-0
Cia Restrepo, Iker
15
1,0
0
ESP
16
Perez Zarranz, Adur
53
1,0
0
ESP
1-0
Correa Perea, Brayan
16
1,0
0
ESP
17
Oroz Cerdan, Leo
49
1,0
0
ESP
1-0
Garayoa Goni, Tirso
22
1,0
0
ESP
18
Viana Ariz, Izaro
62
1,0
0
ESP
0-1
Garrido Onivenis, Asier
26
1,0
0
ESP
19
Gomez Gonzalez, Ane
29
1,0
0
ESP
0-1
Ondarra Barrachina, Oier
48
1,0
0
ESP
20
Sueskun Ikaran, Eki
59
1,0
0
ESP
1-0
Gonzalo Canarias, Aritz
30
1,0
0
ESP
21
Goyen Rodeles, Alexander
31
1,0
0
ESP
0-1
Yoldi Usechi, Tomas
66
1,0
0
ESP
22
Viana Aznar, Kaiet
63
1,0
0
ESP
1-0
Hernandez Aldaya, Julen
32
1,0
0
ESP
23
Hidalgo Choque, Aurora Adela
33
1,0
0
ESP
0-1
Vicente Urrizola, Asier
64
1,0
0
ESP
24
De Castro Aguinaga, Adrian
17
0,5
0
ESP
1-0
Garcia-Cortes Rocha, Fernando
25
0,5
0
ESP
25
Ovide Alameda, Julen
51
0,0
0
ESP
0-1
Abrego Monreal, Pablo
1
0,0
0
ESP
26
Garbisu Juaniz, Ezpel
23
0,0
0
ESP
0-1
Perez Sala, Angel
52
0,0
0
ESP
27
Ramos Rueda, Naroa
54
0,0
0
ESP
+--
Gomez Gonzalez, Alonso
28
0,0
0
ESP
28
Razquin Barasoain, Unai
55
0,0
0
ESP
½-½
Larraz Alcasena, Julen
39
0,0
0
ESP
29
Ruiz Villafranca, Aitor
57
0,0
0
ESP
½-½
Liras Bernaldo de Quiros, Aitor
42
0,0
0
ESP
30
Mencos Algarra, Ignacio
43
0,0
0
ESP
1-0
Ugarte Rodriguez, Xabier
60
0,0
0
ESP
31
Mohamed Mohamed, Adam
45
0,0
0
ESP
1-0
Vidondo Aguirrebalzategi, Naiara
65
0,0
0
ESP
32
Ballarena Osinaga, Enara
9
0,0
0
ESP
0
33
Burriel Ureta, Sergio
12
0,0
0
ESP
0
34
Castillo Nagore, Mikel
14
0,0
0
ESP
0
35
Lafoz Inaga, Idan
37
0,0
0
ESP
0
36
Legarrea Sanmartin, Hugo
41
0,0
0
ESP
0