Navegación
Inicio
Calendario
Buscar torneos
Buscar xogadores
Buscar partidas
Información
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Inicio
JDN Sub-10 Individual (Fase Previa Pamplona)
Rolda 4
Selección de torneo
JDN Sub-08 Individual (Fase Previa Pamplona)
JDN Sub-10 Individual (Fase Previa Pamplona)
JDN Sub-12 Individual (Fase Previa Pamplona)
JDN Sub-14 Individual (Fase Previa Pamplona)
JDN Sub-8 Individual (Fase Previa Valtierra)
JDN Sub-10 Individual (Fase Previa Valtierra)
JDN Sub-12 Individual (Fase Previa Marcilla)
JDN Sub-14 Individual (Fase Previa Marcilla)
JDN Sub-10 Individual (Fase Previa Pamplona)
A.D. San Juan, del
2022-01-23
al
2022-01-23
Árbitro:
Andres Malon Insausti (24513644)
Ritmo de xogo:
15 minutos
Menú do torneo
Menú do torneo
Ranking inicial
Emparellamentos e resultados
Rolda 1
Rolda 2
Rolda 3
Rolda 4
Rolda 5
Rolda 6
Clasificación
Cadro cruzado
Variación FIDE
Partidas
Calendario
Unpaired players
Estatísticas
Emparellamento da rolda 4 o
2022-01-23
ás 12:00
Excel
PDF
M.
Brancas
Ran.
Pts.
FIDE
Fed.
Res.
Negras
Ran.
Pts.
FIDE
Fed.
1
Arrastia Urroz, June
12
3,0
0
ESP
0-1
Burriel Ureta, Raul
1
3,0
1454
ESP
2
Goni Sierro, Jon
2
3,0
1303
ESP
0-1
Otazu Casanes, Abel
3
3,0
1201
ESP
3
Martinez del Rio, Marcos
4
2,5
1191
ESP
1-0
Echeverria Mendivil, Ariane
5
3,0
1171
ESP
4
Revollo Flores, Andrea Bryana
49
2,5
0
ESP
0-1
Merino Olaverri, Jon
6
2,5
1076
ESP
5
Mayordomo Lopez, Ekaitz
43
2,5
0
ESP
½-½
Pagola Miguel, Pablo
46
2,5
0
ESP
6
Garcia Nunez, Helena
28
2,0
0
ESP
1-0
Burriel Ureta, Sergio
13
2,0
0
ESP
7
Casajus Rubio, David
16
2,0
0
ESP
0-1
Garbisu Juaniz, Ezpel
27
2,0
0
ESP
8
Diez Llorens , Gonzalo
18
2,0
0
ESP
0-1
Lasaosa Espinosa, Javier
38
2,0
0
ESP
9
Eneriz Jimenez, Mikel
20
2,0
0
ESP
1-0
Lopez Gabino, Adrian
42
2,0
0
ESP
10
Jimeno Berduque, Sayoa
35
2,0
0
ESP
0-1
Esain Larumbe, Enzo
21
2,0
0
ESP
11
Lazkoz Diez, Oier
39
2,0
0
ESP
0-1
Felipe Molina, Lucas
23
2,0
0
ESP
12
Fillat Balbas, Benat
24
2,0
0
ESP
1-0
Urretabizkaia Urtasun, Izadi
61
2,0
0
ESP
13
Lizarraga Lorenzo, Aitor
41
2,0
0
ESP
0-1
Flano Elizaga, Ioar
25
2,0
0
ESP
14
Fuentes Guindano, Unai
26
2,0
0
ESP
1-0
San Juan Fernandez, Hugo
57
2,0
0
ESP
15
Lapuente Blasco, Hugo
37
1,5
0
ESP
0-1
Suescun Molinero, Juan
60
2,0
0
ESP
16
Arce Melchor, Vera
11
1,0
0
ESP
0-1
Goroskieta Maestu, Izare
29
1,5
0
ESP
17
Narvaez Sierra, Christopher
45
1,0
0
ESP
0-1
Sanchez Nebreda, Juan
7
1,0
1075
ESP
18
Busto Iturralde, Javier
14
1,0
0
ESP
0-1
Perez Sala, Angel
48
1,0
0
ESP
19
Perez Luqui, Daniel
47
1,0
0
ESP
1-0
Capapay Terciado, Oier
15
1,0
0
ESP
20
Ruiz Celaya, David
53
1,0
0
ESP
0-1
De Miguel Mahugo, Alvaro
17
1,0
0
ESP
21
Etayo Martinez de Lecea, Inigo
22
1,0
0
ESP
0-1
Mazo Perez-Ilizarbe, Manu
44
1,0
0
ESP
22
Goya Suercun, Unax
30
1,0
0
ESP
1-0
Roman Leuza, Manuel
51
1,0
0
ESP
23
Salinas Berruezo, Noe
55
1,0
0
ESP
1-0
Hernandez Eslava, Javier
32
1,0
0
ESP
24
Iturria Mendibe, June
33
1,0
0
ESP
1-0
Roncal Arantzamendi, Inigo
52
1,0
0
ESP
25
San Vicente Fernandez, Marc
58
1,0
0
ESP
0-1
Lamelas San Martin, Asier
36
1,0
0
ESP
26
Silva Regalado , Gabriela
59
1,0
0
ESP
1-0
Lizarraga Heredia, Kerman
40
1,0
0
ESP
27
Altuna Iraizoz, Ekain
9
0,5
0
ESP
1-0
Aranguren Ochoa, Lier
10
0,0
0
ESP
28
Aguirre Valera, Nicolas
8
0,0
0
ESP
1-0
Jauregui Conzalez, Sofia
34
0,0
0
ESP
29
Saber Sanchez, Samuel
54
0,0
0
ESP
0-1
Eneriz Jimenez, Eneko
19
0,0
0
ESP
30
Goyeneche Irurzun, Diego
31
0,0
0
ESP
½-½
Rodriguez Batalla, Paola
50
0,0
0
ESP
31
Salinas Berruezo, Noe
56
0,0
0
ESP
0