Navegació
Inici
Calendari
Cercar torneigs
Cercar jugadors
Cercar partides
Informació
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Iniciar sessió
Inici
JDN Sub-10 Individual (Fase Previa Villatuerta)
Ronda4
Mostrar més tornejos
JDN Sub-08 Individual (Fase Previa Pamplona)
JDN Sub-10 Individual ( Fase Previa Pamplona)
JDN Sub8 Individual (fase previa Tudela)
JDN Sub10 Individual ( fase previa Tudela)
JDN Sub-8 Individual (Fase Previa Villatuerta)
JDN Sub-10 Individual (Fase Previa Villatuerta)
JDN Sub-12 Individual (Fase Previa Pamplona)
JDN Sub-14 Individual (Fase Previa Pamplona)
JDN Sub-12 Individual (Fase Previa Tudela)
JDN Sub-14 Individual (Fase Previa Tudela)
JDN Sub-12 Individual (Fase Previa Villatuerta)
JDN Sub-14 Individual (Fase Previa Villatuerta)
JDN Sub-10 Individual (Fase Previa Villatuerta)
Villatuerta, del
2020-02-16
al
2020-02-16
Àrbitre Principal:
Mikel Huerga Leache (2268795)
Àrbitres adjunts: Javier Sevilla, Marina Sevilla
Ritme de joc:
15 min finish
Menú del torneig
Menú del torneig
Rànquing inicial
Emparellaments i resultats
Ronda1
Ronda2
Ronda3
Ronda4
Ronda5
Ronda6
Classificació
Taula creuada del torneig
Variació FIDE
Partides
Calendari
Jugadors no emparellats
Estadístiques i detalls
Emparellaments de la ronda 4
Excel
PDF
T.
Blanques
Ran.
Pts.
ELO FIDE
Fed.
Res.
Negres
Ran.
Pts.
ELO FIDE
Fed.
1
Gomez Royo, Mateo
17
3,0
0
ESP
1-0
Dominguez Rodriguez-Mejia, Ubay
12
3,0
0
ESP
2
Mombiela Aranguren, Adrian
24
3,0
0
ESP
1-0
Garcia Collantes, German
16
3,0
0
ESP
3
Dieguez Mocoroa, Victor
11
2,5
0
ESP
1-0
Antonanzas De La Merced, Saul
3
2,0
0
ESP
4
Arrastia Urroz, Ander
5
2,0
0
ESP
1-0
Ruiz Villafranca, Unai
32
2,5
0
ESP
5
Labat Fernandez, Iker
22
2,0
0
ESP
1-0
Costanilla Esparza, Oier
10
2,0
0
ESP
6
Guillen Urchaga, Daniel
18
2,0
0
ESP
0-1
Morras Alonso, Gael
26
2,0
0
ESP
7
Irairoz Moreno, Inigo
19
2,0
0
ESP
1-0
Yoldi Usechi, Pablo
34
2,0
0
ESP
8
Yoldi Usechi, Tomas
35
2,0
0
ESP
0-1
Irigoyen Solano, Urritz
20
2,0
0
ESP
9
Barno Stepien, Bruno
6
1,0
0
ESP
0-1
Bernal Blanco, Javier
7
1,5
0
ESP
10
Ortiz Penafiel, Xabier
28
1,5
0
ESP
1-0
Esain Sierra, Gaizka
13
1,0
0
ESP
11
Moreno Lopez, Ibai
25
1,0
0
ESP
0-1
Ambrosi Perez, Ibon
1
1,0
0
ESP
12
Amichis Villanueva, Martin
2
1,0
0
ESP
0-1
Nieto Larrea, Asier
27
1,0
0
ESP
13
Osacar Lopez de Armentia, Jon
29
1,0
0
ESP
0-1
Espinosa Azcarate, Javier
14
1,0
0
ESP
14
Izquierdo Abadia, Oihan
21
1,0
0
ESP
0-1
Puertas, Ivan
30
1,0
0
ESP
15
Molinero Castejon, Diego
23
1,0
0
ESP
1-0
Ruiz Villafranca, Aitor
31
1,0
0
ESP
16
Salaberri Tamayo, Eneka
33
1,0
0
ESP
0-1
Corvo Garayoa, Alejandro
9
0,5
0
ESP
17
Ardanza-Trevijano Jaworski, Alex
4
0,0
0
ESP
1-0
Carralafuente Neyra, Iker
8
0,0
0
ESP
18
Fusch Couto, Raphael
15
0,0
0
ESP
+