Navegación
Inicio
Calendario
Buscar torneos
Buscar xogadores
Buscar partidas
Información
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Inicio
JDN Sub-14 Individual (Fase Previa Pamplona)
Rolda 3
Selección de torneo
JDN Sub-14 Individual (Fase Previa Tafalla)
JDN Sub-12 Individual (Fase Previa Tafalla)
JDN Sub-10 Individual (Fase Previa Tafalla)
JDN SUB-8 Individual (Fase Previa Tafalla)
JDN Sub-14 Individual (Fase Previa Pamplona)
JDN Sub-12 Individual (Fase Previa Pamplona)
JDN Sub-10 Individual (Fase Previa Pamplona)
JDN Sub-08 Individual (Fase Previa Pamplona)
JDN Sub-14 Individual (Fase Previa Pamplona)
A.D. San Juan, del
2023-01-15
al
2023-01-15
Official website
info@fnajedrez.com
Árbitro:
FA Aritz Idiazabal Troyas (2242842)
Ritmo de xogo:
15 min
Menú do torneo
Menú do torneo
Ranking inicial
Emparellamentos e resultados
Rolda 1
Rolda 2
Rolda 3
Rolda 4
Rolda 5
Rolda 6
Clasificación
Cadro cruzado
Variación FIDE
Partidas
Calendario
Unpaired players
Estatísticas
Emparellamento da rolda 3 o
2023-01-15
ás 11:20
Orixe/Club:
Berriozar
Mikel Gurea
Oberena
Orvina
San Juan
Santa Ana
Zaldi Zuri
Todo
Excel
PDF
M.
Brancas
Ran.
Pts.
FIDE
Fed.
Res.
Negras
Ran.
Pts.
FIDE
Fed.
1
Etayo Delgado, Asier
6
2,0
1238
ESP
0-1
Fuentes Guinot, Alejandro
1
2,0
1972
ESP
2
Esparza Toni, Angel
2
2,0
1432
ESP
1-0
Berlanga Huarte, Marcos
7
2,0
1148
ESP
3
Salas Giralda, Luca
4
2,0
1385
ESP
1-0
Perez Azanza, Irati
9
2,0
1110
ESP
4
Labiano Hernandez, Maria
8
2,0
1145
ESP
½-½
Vidondo Aguirrebalzategui, Antso
5
2,0
1278
ESP
5
Gonzalez Alonso, Gorka
10
2,0
1096
ESP
0-1
Antonanzas Fernandez, Mario
3
1,0
1403
ESP
6
Goni Arrastia, Xavier
20
1,0
0
ESP
0-1
Morras Alonso, Gael
11
1,0
0
ESP
7
Antonanzas De La Merced, Saul
12
1,0
0
ESP
1-0
Goni Izurdiaga, Javier
21
1,0
0
ESP
8
Iturrioz Salazar, Iker
24
1,0
0
ESP
1-0
Burgos Carrasco, Gorka
14
1,0
0
ESP
9
Navarro Barba, Andoni
30
1,0
0
ESP
1-0
Calvo Delgado, Alexander
15
1,0
0
ESP
10
Domench Unzu, Nagore
16
1,0
0
ESP
1-0
Munuera Pacheco, Ihuen
29
1,0
0
ESP
11
Pinedo Perez, Alain
31
1,0
0
ESP
0-1
Dominguez Rodriguez-Mejia, Ubay
17
1,0
0
ESP
12
Etxeberria Errea, Asier
18
1,0
0
ESP
1-0
Zubero Goni, Ioritz
36
1,0
0
ESP
13
Rubio Elio, Daniel
32
1,0
0
ESP
1-0
Garcia Collantes, German
19
1,0
0
ESP
14
Huarte Gil, Nicolas
22
0,0
0
ESP
1-0
Valino Ezquerra, Jaime
33
1,0
0
ESP
15
Jimeno Berduque, Leyre
26
0,0
0
ESP
1-0
Arraiza Garcia, Sofia
13
0,0
0
ESP
16
Ibarra Anon, Adrian
23
0,0
0
ESP
1-0
Lara Naranjo, Ariana Sofia
27
0,0
0
ESP
17
Molero Lopez, Nicolas
28
0,0
0
ESP
1-0
Jimenez Garcia, Angel
25
0,0
0
ESP
18
Vinueza Gavilanez, Gorka
34
0,0
0
ESP
+
19
Zubach, Sofia
35
0,0
0
ESP
0