Navegación
Inicio
Calendario
Buscar torneos
Buscar xogadores
Buscar partidas
Información
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Inicio
JDN Sub-14 Individual (Fase Previa Pamplona)
Rolda 6
Selección de torneo
JDN Sub-14 Individual (Fase Previa Tafalla)
JDN Sub-12 Individual (Fase Previa Tafalla)
JDN Sub-10 Individual (Fase Previa Tafalla)
JDN SUB-8 Individual (Fase Previa Tafalla)
JDN Sub-14 Individual (Fase Previa Pamplona)
JDN Sub-12 Individual (Fase Previa Pamplona)
JDN Sub-10 Individual (Fase Previa Pamplona)
JDN Sub-08 Individual (Fase Previa Pamplona)
JDN Sub-14 Individual (Fase Previa Pamplona)
A.D. San Juan, del
2023-01-15
al
2023-01-15
Official website
info@fnajedrez.com
Árbitro:
FA Aritz Idiazabal Troyas (2242842)
Ritmo de xogo:
15 min
Menú do torneo
Menú do torneo
Ranking inicial
Emparellamentos e resultados
Rolda 1
Rolda 2
Rolda 3
Rolda 4
Rolda 5
Rolda 6
Clasificación
Cadro cruzado
Variación FIDE
Partidas
Calendario
Unpaired players
Estatísticas
Emparellamento da rolda 6 o
2023-01-15
ás 13:20
Orixe/Club:
Berriozar
Mikel Gurea
Oberena
Orvina
San Juan
Santa Ana
Zaldi Zuri
Todo
Excel
PDF
M.
Brancas
Ran.
Pts.
FIDE
Fed.
Res.
Negras
Ran.
Pts.
FIDE
Fed.
1
Fuentes Guinot, Alejandro
1
5,0
1972
ESP
1-0
Vidondo Aguirrebalzategui, Antso
5
4,5
1278
ESP
2
Antonanzas Fernandez, Mario
3
4,0
1403
ESP
½-½
Berlanga Huarte, Marcos
7
4,0
1148
ESP
3
Morras Alonso, Gael
11
4,0
0
ESP
1-0
Labiano Hernandez, Maria
8
3,5
1145
ESP
4
Esparza Toni, Angel
2
3,0
1432
ESP
½-½
Dominguez Rodriguez-Mejia, Ubay
17
3,0
0
ESP
5
Iturrioz Salazar, Iker
24
3,0
0
ESP
0-1
Salas Giralda, Luca
4
3,0
1385
ESP
6
Rubio Elio, Daniel
32
3,0
0
ESP
0-1
Etayo Delgado, Asier
6
3,0
1238
ESP
7
Perez Azanza, Irati
9
3,0
1110
ESP
1-0
Etxeberria Errea, Asier
18
3,0
0
ESP
8
Pinedo Perez, Alain
31
3,0
0
ESP
0-1
Gonzalez Alonso, Gorka
10
3,0
1096
ESP
9
Vinueza Gavilanez, Gorka
34
3,0
0
ESP
0-1
Antonanzas De La Merced, Saul
12
3,0
0
ESP
10
Arraiza Garcia, Sofia
13
2,0
0
ESP
0-1
Molero Lopez, Nicolas
28
2,0
0
ESP
11
Calvo Delgado, Alexander
15
2,0
0
ESP
½-½
Munuera Pacheco, Ihuen
29
2,0
0
ESP
12
Domench Unzu, Nagore
16
2,0
0
ESP
½-½
Jimeno Berduque, Leyre
26
2,0
0
ESP
13
Garcia Collantes, German
19
2,0
0
ESP
1-0
Zubero Goni, Ioritz
36
2,0
0
ESP
14
Navarro Barba, Andoni
30
2,0
0
ESP
0-1
Goni Arrastia, Xavier
20
2,0
0
ESP
15
Ibarra Anon, Adrian
23
2,0
0
ESP
1-0
Valino Ezquerra, Jaime
33
2,0
0
ESP
16
Jimenez Garcia, Angel
25
1,0
0
ESP
0-1
Burgos Carrasco, Gorka
14
1,0
0
ESP
17
Goni Izurdiaga, Javier
21
1,0
0
ESP
1-0
Lara Naranjo, Ariana Sofia
27
1,0
0
ESP
18
Huarte Gil, Nicolas
22
1,0
0
ESP
+
19
Zubach, Sofia
35
0,0
0
ESP
0