Nabigazioa
Hasiera
Egutegia
Txapelketak bilatu
Jokalariak bilatu
Partidak bilatu
Informazioa
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Hizkuntza
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Hasiera
JDN Sub-14 Individual (Fase Previa Pamplona)
4. txanda
Lotutako txapelketa gehiago ikusi
JDN Sub-08 Individual (Fase Previa Pamplona)
JDN Sub-10 Individual ( Fase Previa Pamplona)
JDN Sub8 Individual (fase previa Tudela)
JDN Sub10 Individual ( fase previa Tudela)
JDN Sub-8 Individual (Fase Previa Villatuerta)
JDN Sub-10 Individual (Fase Previa Villatuerta)
JDN Sub-12 Individual (Fase Previa Pamplona)
JDN Sub-14 Individual (Fase Previa Pamplona)
JDN Sub-12 Individual (Fase Previa Tudela)
JDN Sub-14 Individual (Fase Previa Tudela)
JDN Sub-12 Individual (Fase Previa Villatuerta)
JDN Sub-14 Individual (Fase Previa Villatuerta)
JDN Sub-14 Individual (Fase Previa Pamplona)
AD San Juan,
2020-01-26
-
2020-01-26
Epailea:
Jesus Uriz Elizalde
Bigarren epaileak: Pablo Mugica Arratibel
Joko-erritmoa:
15 min
Txapelketaren menua
Txapelketaren menua
Hasierako rankinga
Emaitzak
1. txanda
2. txanda
3. txanda
4. txanda
5. txanda
6. txanda
Sailkapena
Koadro gurutzatua
FIDE elo aldaketa
Partidak
Egutegia
Bye zerrenda
Estatistikak
4. txandako partidak
2020-01-26
- 12:00
Excel
PDF
M
Zuriak
Ran.
Ptk.
FIDE
Fed.
Ema
Beltzak
Ran.
Ptk.
FIDE
Fed.
1
Arbeloa Sanchez, Julen
8
3,0
1271
ESP
0-1
Oroz Carrasco, Adrian
1
3,0
1719
ESP
2
Leone Amigot, Haymar
2
3,0
1672
ESP
½-½
Arregui Gonzalez, Niobe
11
3,0
1201
ESP
3
Lopez Garcia, Inigo
4
2,0
1594
ESP
½-½
Duran Melgarejo, Guillermo
13
2,5
1160
ESP
4
Alegria Blasco, Javier
10
2,0
1212
ESP
0-1
Santos Usua, Mikel
3
2,0
1632
ESP
5
Abrisqueta Zudaire, Ines
5
2,0
1547
ESP
1-0
Perez Azanza, Martin
16
2,0
1056
ESP
6
Navarro Barba, Maialen
14
2,0
1132
ESP
½-½
Iribas Garayoa, Paula
7
2,0
1363
ESP
7
Miguel Ruiz, Irene
27
2,0
0
ESP
0-1
Fernandez Escobar, Inigo
9
2,0
0
ESP
8
Martin Ciaurriz, Ibai
12
1,5
1183
ESP
1-0
Jimenez Ruiz, David
15
2,0
1063
ESP
9
Galarza Arza, Ekain
6
1,5
1457
ESP
1-0
Vizcay Martinez, Unax
32
1,5
0
ESP
10
Habans Aguerrea, Elena
17
1,5
1039
ESP
1-0
Arlanzon Romero, Irene
19
1,0
0
ESP
11
Cuerdo Herrero, Aitor
21
1,0
0
ESP
0-1
Fernandez Cobos, Iker
25
1,0
0
ESP
12
Rodriguez Pinar, Maria
30
1,0
0
ESP
0-1
Del Molino Montero, Daniel
22
1,0
0
ESP
13
Yoldi Usechi, Miguel
33
1,0
0
ESP
1-0
Egozcue Sghir, Anuar
23
1,0
0
ESP
14
Erice Rubio, Naroa
24
1,0
0
ESP
0-1
Perez Legaz, Oihan
29
1,0
0
ESP
15
Garcia Galardi, Ibai
26
0,0
0
ESP
1-0
Mutilva Fernandez, Inaki
28
0,5
0
ESP
16
Garcia Urdaniz, Jaime
18
0,0
1012
ESP
+
17
Ayesa Amador, Marcos
20
0,0
0
ESP
0
18
Saldana Martin, Eneko
31
0,0
0
ESP
0