Nabigazioa
Hasiera
Egutegia
Txapelketak bilatu
Jokalariak bilatu
Partidak bilatu
Informazioa
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Hizkuntza
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Hasiera
JDN Sub-14 Individual (Fase Previa Pamplona)
5. txanda
Lotutako txapelketa gehiago ikusi
JDN Sub-08 Individual (Fase Previa Pamplona)
JDN Sub-10 Individual ( Fase Previa Pamplona)
JDN Sub8 Individual (fase previa Tudela)
JDN Sub10 Individual ( fase previa Tudela)
JDN Sub-8 Individual (Fase Previa Villatuerta)
JDN Sub-10 Individual (Fase Previa Villatuerta)
JDN Sub-12 Individual (Fase Previa Pamplona)
JDN Sub-14 Individual (Fase Previa Pamplona)
JDN Sub-12 Individual (Fase Previa Tudela)
JDN Sub-14 Individual (Fase Previa Tudela)
JDN Sub-12 Individual (Fase Previa Villatuerta)
JDN Sub-14 Individual (Fase Previa Villatuerta)
JDN Sub-14 Individual (Fase Previa Pamplona)
AD San Juan,
2020-01-26
-
2020-01-26
Epailea:
Jesus Uriz Elizalde
Bigarren epaileak: Pablo Mugica Arratibel
Joko-erritmoa:
15 min
Txapelketaren menua
Txapelketaren menua
Hasierako rankinga
Emaitzak
1. txanda
2. txanda
3. txanda
4. txanda
5. txanda
6. txanda
Sailkapena
Koadro gurutzatua
FIDE elo aldaketa
Partidak
Egutegia
Bye zerrenda
Estatistikak
5. txandako partidak
2020-01-26
- 12:40
Excel
PDF
M
Zuriak
Ran.
Ptk.
FIDE
Fed.
Ema
Beltzak
Ran.
Ptk.
FIDE
Fed.
1
Oroz Carrasco, Adrian
1
4,0
1719
ESP
1-0
Leone Amigot, Haymar
2
3,5
1672
ESP
2
Arregui Gonzalez, Niobe
11
3,5
1201
ESP
0-1
Santos Usua, Mikel
3
3,0
1632
ESP
3
Fernandez Escobar, Inigo
9
3,0
0
ESP
0-1
Abrisqueta Zudaire, Ines
5
3,0
1547
ESP
4
Duran Melgarejo, Guillermo
13
3,0
1160
ESP
0-1
Arbeloa Sanchez, Julen
8
3,0
1271
ESP
5
Martin Ciaurriz, Ibai
12
2,5
1183
ESP
0-1
Lopez Garcia, Inigo
4
2,5
1594
ESP
6
Navarro Barba, Maialen
14
2,5
1132
ESP
0-1
Galarza Arza, Ekain
6
2,5
1457
ESP
7
Iribas Garayoa, Paula
7
2,5
1363
ESP
1-0
Habans Aguerrea, Elena
17
2,5
1039
ESP
8
Fernandez Cobos, Iker
25
2,0
0
ESP
0-1
Alegria Blasco, Javier
10
2,0
1212
ESP
9
Jimenez Ruiz, David
15
2,0
1063
ESP
1-0
Miguel Ruiz, Irene
27
2,0
0
ESP
10
Perez Legaz, Oihan
29
2,0
0
ESP
1-0
Perez Azanza, Martin
16
2,0
1056
ESP
11
Del Molino Montero, Daniel
22
2,0
0
ESP
0-1
Yoldi Usechi, Miguel
33
2,0
0
ESP
12
Vizcay Martinez, Unax
32
1,5
0
ESP
0-1
Garcia Urdaniz, Jaime
18
1,0
1012
ESP
13
Arlanzon Romero, Irene
19
1,0
0
ESP
1-0
Erice Rubio, Naroa
24
1,0
0
ESP
14
Garcia Galardi, Ibai
26
1,0
0
ESP
0-1
Cuerdo Herrero, Aitor
21
1,0
0
ESP
15
Egozcue Sghir, Anuar
23
1,0
0
ESP
0-1
Rodriguez Pinar, Maria
30
1,0
0
ESP
16
Mutilva Fernandez, Inaki
28
0,5
0
ESP
+
17
Ayesa Amador, Marcos
20
0,0
0
ESP
0
18
Saldana Martin, Eneko
31
0,0
0
ESP
0