Nabigazioa
Hasiera
Egutegia
Txapelketak bilatu
Jokalariak bilatu
Partidak bilatu
Informazioa
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Hizkuntza
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Hasiera
JDN Individual Sub-12 (Fase Previa)
4. txanda
Txapelketa aukeratu
JDN s8 Previa Norte
JDN s8 Previa Sur
JDN s10 Previa Norte
JDN s10 Previa Sur
JDN s12 Previa
JDN s14 Previa
JDN Individual Sub-8 Semifinales Femenino
JDN Individual Sub-8 Semifinales Masculino
JDN Individual Sub-10 Semifinales Femenino
JDN Individual Sub-10 Semifinales Masculino
JDN Individual Sub-12 (Fase Previa)
Fuerte del Principe,
2019-01-20
-
2019-01-27
Epailea:
Mikel Ochoa Aldaz (32012616)
Bigarren epaileak: Andres Malon,Alvaro Garisoain,Irati Laseca
Joko-erritmoa:
50 min finish
Txapelketaren menua
Txapelketaren menua
Hasierako rankinga
Emaitzak
1. txanda
2. txanda
3. txanda
4. txanda
5. txanda
6. txanda
7. txanda
Sailkapena
Koadro gurutzatua
FIDE elo aldaketa
Partidak
Egutegia
Bye zerrenda
Estatistikak
4. txandako partidak
2019-01-20
- 18:00
Excel
PDF
M
Zuriak
Ran.
Ptk.
FIDE
Fed.
Ema
Beltzak
Ran.
Ptk.
FIDE
Fed.
1
Habans Aguerrea, Javier
1
3,0
1882
ESP
1-0
Leone Amigot, Haymar
6
3,0
1358
ESP
2
Fuertes Cirauqui, Pablo
2
3,0
1829
ESP
1-0
Lopez Garcia, Inigo
7
3,0
1287
ESP
3
Andres Iniguez, Iker
3
3,0
1552
ESP
1-0
Riezu Resano, Laura
13
3,0
1094
ESP
4
Riezu Resano, Javier
5
3,0
1368
ESP
1-0
Tirapu Molina, Asier
59
3,0
0
ESP
5
Arrese Eskiroz, Iker
20
2,0
0
ESP
0-1
Santos Usua, Mikel
4
2,0
1546
ESP
6
Elezcano Astigarraga, Peio
28
2,0
0
ESP
0-1
Martino Girones, Gonzalo
8
2,0
1241
ESP
7
Esparza Toni, Aitor
30
2,0
0
ESP
1-0
Iribas Garayoa, Adriana
9
2,0
1141
ESP
8
Gomes Aldaz, Julen
34
2,0
0
ESP
0-1
Legasa Martin, Aitor
10
2,0
1106
ESP
9
Martinez Bernardo, Iker
11
2,0
1098
ESP
1-0
Erice Rubio, Naroa
29
2,0
0
ESP
10
San Martin Castillo, Aimar
54
2,0
0
ESP
0-1
Ayucar Nunez, Asier
14
2,0
1090
ESP
11
Arregui Gonzalez, Atia
15
2,0
1037
ESP
1-0
Jarauta Sarria, Diego
39
2,0
0
ESP
12
Suescun Ocariz, Lucia
56
2,0
0
ESP
0-1
Fernandez Escobar, Inigo
16
2,0
0
ESP
13
Aguirrezabal Gastesi, Aitor
18
2,0
0
ESP
1-0
Miguel Ruiz, Irene
46
2,0
0
ESP
14
Saldana Martin, Eneko
53
1,5
0
ESP
1-0
Tanine Lopez de Pariza, Carlos
58
2,0
0
ESP
15
Arlazon Romero, Irene
19
1,5
0
ESP
1-0
Calavia Leon, Cesar
24
1,0
0
ESP
16
Abdula Boisteanu, Amir
17
1,0
0
ESP
½-½
Munoz Santa Maria, Asier
49
1,0
0
ESP
17
Ojer Herrero, June
50
1,0
0
ESP
0-1
Beorlegui Sarriguren, Alvaro
23
1,0
0
ESP
18
Olagüe Perez, Xabier
51
0,0
0
ESP
--+
Del Molino Montero, Daniel
25
1,0
0
ESP
19
Donazar Lizarraga, Oinatz
26
1,0
0
ESP
0-1
Valero Garcia, Asfaw
63
1,0
0
ESP
20
Egozcue Sghir, Anuar
27
1,0
0
ESP
0-1
Vizcay Martinez, Unax
64
1,0
0
ESP
21
Sueskun Ikaran, Oier
55
1,0
0
ESP
1-0
Glaria Sanz, Adrian
33
1,0
0
ESP
22
Ugarte Arraiza, Gabriel
62
1,0
0
ESP
0-1
Iriarte Delgado, Ekaitz
36
1,0
0
ESP
23
Yanot Benifayo, Aritz
65
1,0
0
ESP
0-1
Iriarte Tena, Andoni
37
1,0
0
ESP
24
Yoldi Usechi, Fermin
66
1,0
0
ESP
0-1
Jimenez Ruiz, Daniel
40
1,0
0
ESP
25
Yoldi Usechi, Miguel
67
1,0
0
ESP
½-½
Mombiela Aranguren, Aimar
48
1,0
0
ESP
26
Mendia Arteta, Andrea
45
0,0
0
ESP
0-1
Asiain Murillo, Aimar
21
0,0
0
ESP
27
Perez Legaz, Ohian
52
0,0
0
ESP
1-0
Izkue Goni, Irai
38
0,0
0
ESP
28
Jimenez Ruiz, Javier
41
0,0
0
ESP
0-1
Larragueta Juarez, Aimar
43
0,0
0
ESP
29
Miranda Garralda, Inigo
47
0,0
0
ESP
+
30
Duran Melgarejo, Guillermo
12
0,0
1097
ESP
0
31
Belov, Egor
22
0,0
0
ESP
0
32
Garcia Urdaniz, Jaime
31
0,0
0
ESP
0
33
Gilabert Serna, Gaizka
32
0,0
0
ESP
0
34
Herran Rios, Iker
35
0,0
0
ESP
0
35
Landa-Arroitajauregui, Jon
42
0,0
0
ESP
0
36
Madoz Munilla, Manez
44
1,0
0
ESP
=
37
Sueskun Alegre, Aitor
57
0,0
0
ESP
0
38
Torres Camacho, Sayoa
60
0,0
0
ESP
0
39
Ucar Juaniz, Jon
61
0,0
0
ESP
0