Navegació
Inici
Calendari
Cercar torneigs
Cercar jugadors
Cercar partides
Informació
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Iniciar sessió
Inici
JDN Individual Sub-14 (Fase Previa)
Ronda1
Selecció del torneig
JDN s8 Previa Norte
JDN s8 Previa Sur
JDN s10 Previa Norte
JDN s10 Previa Sur
JDN s12 Previa
JDN s14 Previa
JDN Individual Sub-8 Semifinales Femenino
JDN Individual Sub-8 Semifinales Masculino
JDN Individual Sub-10 Semifinales Femenino
JDN Individual Sub-10 Semifinales Masculino
JDN Individual Sub-14 (Fase Previa)
Fuerte del Principe, del
2019-01-20
al
2019-01-27
Àrbitre Principal:
Mikel Ochoa Aldaz (32012616)
Àrbitres adjunts: Andres Malon,Alvaro Garisoain,Irati Laseca
Ritme de joc:
50 min finish
Menú del torneig
Menú del torneig
Rànquing inicial
Emparellaments i resultats
Ronda1
Ronda2
Ronda3
Ronda4
Ronda5
Ronda6
Ronda7
Classificació
Taula creuada del torneig
Variació FIDE
Partides
Calendari
Jugadors no emparellats
Estadístiques i detalls
Emparellaments de la ronda 1 -
2019-01-20
- 10:00
Excel
PDF
T.
Blanques
Ran.
Pts.
ELO FIDE
Fed.
Res.
Negres
Ran.
Pts.
ELO FIDE
Fed.
1
Pedchenko Zhilkov, Alexandr
1
0,0
1905
ESP
1-0
Iribas Garayoa, Paula
16
0,0
1186
ESP
2
Martin Ciaurriz, Ibai
17
0,0
1186
ESP
0-1
WCM Abrisqueta Zudaire, Leyre
2
0,0
1783
ESP
3
Roldan Marques, Marta
3
0,0
1732
ESP
1-0
Navarro Barba, Maialen
18
0,0
1110
ESP
4
Perez Azanza, Martin
19
0,0
1103
ESP
0-1
Fuentes Guinot, Angel
4
0,0
1641
ESP
5
Aramendia Ybarra, Carlota
5
0,0
1493
ESP
0-1
Jimenez Ruiz, David
20
0,0
1069
ESP
6
Vergara Bermejo, Xabier
21
0,0
1048
ESP
0-1
Oroz Carrasco, Adrian
6
0,0
1491
ESP
7
Lopez Garcia, Manu
7
0,0
1476
ESP
1-0
Habans Aguerrea, Elena
22
0,0
1039
ESP
8
Perez Azanza, Julen
23
0,0
1005
ESP
0-1
Arbeloa Sanchez, Julen
8
0,0
1349
ESP
9
Galarza Arza, Ekain
9
0,0
1343
ESP
1-0
Asiain Murillo, Hector
24
0,0
0
ESP
10
Garcia Garcia de Baquedano, Julen
26
0,0
0
ESP
0-1
Ayucar Nunez, Inigo
10
0,0
1272
ESP
11
Jarauta Sarria, Javier
11
0,0
1271
ESP
1-0
Gomez Royo, Hugo
27
0,0
0
ESP
12
Izco Gomez, Miguel
29
0,0
0
ESP
0-1
Arregui Gonzalez, Niobe
12
0,0
1270
ESP
13
Abrisqueta Zudaire, Ines
13
0,0
1250
ESP
1-0
Izquierdo Abadia, Nahia
30
0,0
0
ESP
14
Lyubenov, Spas
31
0,0
0
ESP
0-1
San Miguel Lopez de Zubiria Aroa
14
0,0
1244
ESP
15
Alegria Blasco, Javier
15
0,0
1207
ESP
1-0
Miguel Martin, Daniel
32
0,0
0
ESP
16
Mutilva Fernandez, Inaki
33
0,0
0
ESP
+
17
Bengoechea Sanz, Pablo
25
0,0
0
ESP
0
18
Ilundain Nagore, Aimar
28
0,0
0
ESP
0