Navegación
Inicio
Calendario
Buscar torneos
Buscar xogadores
Buscar partidas
Información
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Inicio
JDN Individual Sub-14 (Fase Previa)
Rolda 2
Selección de torneo
JDN s8 Previa Norte
JDN s8 Previa Sur
JDN s10 Previa Norte
JDN s10 Previa Sur
JDN s12 Previa
JDN s14 Previa
JDN Individual Sub-8 Semifinales Femenino
JDN Individual Sub-8 Semifinales Masculino
JDN Individual Sub-10 Semifinales Femenino
JDN Individual Sub-10 Semifinales Masculino
JDN Individual Sub-14 (Fase Previa)
Fuerte del Principe, del
2019-01-20
al
2019-01-27
Árbitro:
Mikel Ochoa Aldaz (32012616)
Árbitros axudantes: Andres Malon,Alvaro Garisoain,Irati Laseca
Ritmo de xogo:
50 min finish
Menú do torneo
Menú do torneo
Ranking inicial
Emparellamentos e resultados
Rolda 1
Rolda 2
Rolda 3
Rolda 4
Rolda 5
Rolda 6
Rolda 7
Clasificación
Cadro cruzado
Variación FIDE
Partidas
Calendario
Unpaired players
Estatísticas
Emparellamento da rolda 2 o
2019-01-20
ás 12:00
Excel
PDF
M.
Brancas
Ran.
Pts.
FIDE
Fed.
Res.
Negras
Ran.
Pts.
FIDE
Fed.
1
Ayucar Nunez, Inigo
10
1,0
1272
ESP
0-1
Pedchenko Zhilkov, Alexandr
1
1,0
1905
ESP
2
WCM Abrisqueta Zudaire, Leyre
2
1,0
1783
ESP
1-0
Jarauta Sarria, Javier
11
1,0
1271
ESP
3
Arregui Gonzalez, Niobe
12
1,0
1270
ESP
0-1
Roldan Marques, Marta
3
1,0
1732
ESP
4
Fuentes Guinot, Angel
4
1,0
1641
ESP
1-0
Abrisqueta Zudaire, Ines
13
1,0
1250
ESP
5
Oroz Carrasco, Adrian
6
1,0
1491
ESP
1-0
Alegria Blasco, Javier
15
1,0
1207
ESP
6
San Miguel Lopez de Zubiria Aroa
14
1,0
1244
ESP
½-½
Lopez Garcia, Manu
7
1,0
1476
ESP
7
Arbeloa Sanchez, Julen
8
1,0
1349
ESP
1-0
Mutilva Fernandez, Inaki
33
1,0
0
ESP
8
Jimenez Ruiz, David
20
1,0
1069
ESP
0-1
Galarza Arza, Ekain
9
1,0
1343
ESP
9
Bengoechea Sanz, Pablo
25
0,0
0
ESP
0-1
Aramendia Ybarra, Carlota
5
0,0
1493
ESP
10
Iribas Garayoa, Paula
16
0,0
1186
ESP
0-1
Perez Azanza, Julen
23
0,0
1005
ESP
11
Gomez Royo, Hugo
27
0,0
0
ESP
1-0
Martin Ciaurriz, Ibai
17
0,0
1186
ESP
12
Navarro Barba, Maialen
18
0,0
1110
ESP
½-½
Garcia Garcia de Baquedano, Julen
26
0,0
0
ESP
13
Izquierdo Abadia, Nahia
30
0,0
0
ESP
½-½
Perez Azanza, Martin
19
0,0
1103
ESP
14
Miguel Martin, Daniel
32
0,0
0
ESP
0-1
Vergara Bermejo, Xabier
21
0,0
1048
ESP
15
Habans Aguerrea, Elena
22
0,0
1039
ESP
1-0
Izco Gomez, Miguel
29
0,0
0
ESP
16
Lyubenov, Spas
31
0,0
0
ESP
+
17
Asiain Murillo, Hector
24
0,0
0
ESP
0
18
Ilundain Nagore, Aimar
28
0,0
0
ESP
0