Navegación
Inicio
Calendario
Buscar torneos
Buscar xogadores
Buscar partidas
Información
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Inicio
PROVINCIAL OURENSE SUB-10 2023
Cadro cruzado
PROVINCIAL OURENSE SUB-10 2023
OURENSE, del
2023-02-26
al
2023-02-26
Árbitro:
David González Gándara
Árbitros axudantes: Elías González Gil
Ritmo de xogo:
30 m
Menú do torneo
Menú do torneo
Ranking inicial
Emparellamentos e resultados
Rolda 1
Rolda 2
Rolda 3
Rolda 4
Rolda 5
Clasificación
Cadro cruzado
Variación FIDE
Partidas
Calendario
Unpaired players
Estatísticas
Cadro cruzado
Excel
PDF
Ran.
Pos.
Tit.
Name
Fed.
R. 1
R. 2
R. 3
R. 4
R. 5
Pts.
FIDE
Nat
Origin
1
1
DANIEL MANRIQUE GARCIA
ESP
13
LEO PIÑEIRO PEREZ
B
1
17
LUIS ALVAREZ SOTELO
W
1
19
NICOLÁS IBARRA GONZÁLEZ
B
1
2
MIGUEL FIDALGO ALVAREZ
W
1
9
GUILLERMO ALVAREZ MUÑOZ
B
1
5.0
1261
0
C. D. XADREZ OURENSE
2
2
MIGUEL FIDALGO ALVAREZ
ESP
14
LUCAS DIAZ GOMEZ
W
1
18
MATEO FERNANDEZ GONZALEZ
B
1
22
PABLO ORGEIRA NOVO
W
1
1
DANIEL MANRIQUE GARCIA
B
0
10
HUGO GONZALEZ RODRIGUEZ
W
1
4.0
1109
0
C. D. XADREZ OURENSE
3
10
ALVARO BAZARRA FERNANDEZ
ESP
15
LUCAS NOVOA PAREDES
B
1
19
NICOLÁS IBARRA GONZÁLEZ
W
0
21
ORLINDES NOYA MONTES
B
1
22
PABLO ORGEIRA NOVO
W
0
17
LUIS ALVAREZ SOTELO
B
1
3.0
0
0
C. D. XADREZ OURENSE
4
23
ANDRE LOPEZ RIAL
ESP
16
LUCAS PASCUAL ALCALA
W
0
9
GUILLERMO ALVAREZ MUÑOZ
B
0
5
DAVID CASADO SANTAS
W
0
+
8
GABRIEL MARTINEZ NESPEREIRA
B
0
1.0
0
0
AS BURGAS
5
19
DAVID CASADO SANTAS
ESP
17
LUIS ALVAREZ SOTELO
B
0
21
ORLINDES NOYA MONTES
W
0
4
ANDRE LOPEZ RIAL
B
1
15
LUCAS NOVOA PAREDES
W
0
23
VIOLETA DONSIÓN CERQUEIRA
W
1
2.0
0
0
BENCHOSHEY
6
18
ELSA MOYANO DELGADO
ESP
18
MATEO FERNANDEZ GONZALEZ
W
0
14
LUCAS DIAZ GOMEZ
B
0
20
NOA HERMIDA SOTO
W
1
23
VIOLETA DONSIÓN CERQUEIRA
B
1
15
LUCAS NOVOA PAREDES
W
0
2.0
0
0
BENCHOSHEY
7
24
ERIC SILVA SALGADO
ESP
19
NICOLÁS IBARRA GONZÁLEZ
-
W
0
W
0
W
0
W
0
0.0
0
0
AS BURGAS
8
17
GABRIEL MARTINEZ NESPEREIRA
ESP
20
NOA HERMIDA SOTO
W
1
22
PABLO ORGEIRA NOVO
B
0
9
GUILLERMO ALVAREZ MUÑOZ
W
0
18
MATEO FERNANDEZ GONZALEZ
B
0
4
ANDRE LOPEZ RIAL
W
1
2.0
0
0
C. D. XADREZ OURENSE
9
5
GUILLERMO ALVAREZ MUÑOZ
ESP
21
ORLINDES NOYA MONTES
B
0.5
4
ANDRE LOPEZ RIAL
W
1
8
GABRIEL MARTINEZ NESPEREIRA
B
1
25
ZAIDA RIVERO RODRIGUEZ
W
1
1
DANIEL MANRIQUE GARCIA
W
0
3.5
0
0
C. D. XADREZ OURENSE
10
8
HUGO GONZALEZ RODRIGUEZ
ESP
22
PABLO ORGEIRA NOVO
W
0
15
LUCAS NOVOA PAREDES
B
1
23
VIOLETA DONSIÓN CERQUEIRA
W
1
11
JIMENA LOPEZ CARNERO
B
1
2
MIGUEL FIDALGO ALVAREZ
B
0
3.0
0
0
C. D. XADREZ OURENSE
11
6
JIMENA LOPEZ CARNERO
ESP
23
VIOLETA DONSIÓN CERQUEIRA
B
1
24
XIAO PASCUAL PIÑEIRO
W
1
25
ZAIDA RIVERO RODRIGUEZ
B
0.5
10
HUGO GONZALEZ RODRIGUEZ
W
0
16
LUCAS PASCUAL ALCALA
B
1
3.5
0
0
BENCHOSHEY
12
25
JOAQUIN COSTA LOPEZ
ESP
24
XIAO PASCUAL PIÑEIRO
-
W
0
W
0
W
0
W
0
0.0
0
0
C. D. XADREZ OURENSE
13
11
LEO PIÑEIRO PEREZ
ESP
1
DANIEL MANRIQUE GARCIA
W
0
20
NOA HERMIDA SOTO
B
0.5
18
MATEO FERNANDEZ GONZALEZ
W
1
24
XIAO PASCUAL PIÑEIRO
B
1
25
ZAIDA RIVERO RODRIGUEZ
B
0.5
3.0
0
0
C. D. XADREZ OURENSE
14
4
LUCAS DIAZ GOMEZ
ESP
2
MIGUEL FIDALGO ALVAREZ
B
0
6
ELSA MOYANO DELGADO
W
1
17
LUIS ALVAREZ SOTELO
B
1
19
NICOLÁS IBARRA GONZÁLEZ
W
1
22
PABLO ORGEIRA NOVO
B
0.5
3.5
0
0
C. D. XADREZ OURENSE
15
12
LUCAS NOVOA PAREDES
ESP
3
ALVARO BAZARRA FERNANDEZ
W
0
10
HUGO GONZALEZ RODRIGUEZ
W
0
+
5
DAVID CASADO SANTAS
B
1
6
ELSA MOYANO DELGADO
B
1
3.0
0
0
C. D. XADREZ OURENSE
16
14
LUCAS PASCUAL ALCALA
ESP
4
ANDRE LOPEZ RIAL
B
1
25
ZAIDA RIVERO RODRIGUEZ
W
0
24
XIAO PASCUAL PIÑEIRO
B
0.5
21
ORLINDES NOYA MONTES
W
1
11
JIMENA LOPEZ CARNERO
W
0
2.5
0
0
C. D. XADREZ OURENSE
17
15
LUIS ALVAREZ SOTELO
ESP
5
DAVID CASADO SANTAS
W
1
1
DANIEL MANRIQUE GARCIA
B
0
14
LUCAS DIAZ GOMEZ
W
0
20
NOA HERMIDA SOTO
B
1
3
ALVARO BAZARRA FERNANDEZ
W
0
2.0
0
0
BENCHOSHEY
18
16
MATEO FERNANDEZ GONZALEZ
ESP
6
ELSA MOYANO DELGADO
B
1
2
MIGUEL FIDALGO ALVAREZ
W
0
13
LEO PIÑEIRO PEREZ
B
0
8
GABRIEL MARTINEZ NESPEREIRA
W
1
19
NICOLÁS IBARRA GONZÁLEZ
B
0
2.0
0
0
BENCHOSHEY
19
7
NICOLÁS IBARRA GONZÁLEZ
ESP
7
ERIC SILVA SALGADO
+
3
ALVARO BAZARRA FERNANDEZ
B
1
1
DANIEL MANRIQUE GARCIA
W
0
14
LUCAS DIAZ GOMEZ
B
0
18
MATEO FERNANDEZ GONZALEZ
W
1
3.0
0
0
BENCHOSHEY
20
21
NOA HERMIDA SOTO
ESP
8
GABRIEL MARTINEZ NESPEREIRA
B
0
13
LEO PIÑEIRO PEREZ
W
0.5
6
ELSA MOYANO DELGADO
B
0
17
LUIS ALVAREZ SOTELO
W
0
+
1.5
0
0
C. D. XADREZ OURENSE
21
13
ORLINDES NOYA MONTES
ESP
9
GUILLERMO ALVAREZ MUÑOZ
W
0.5
5
DAVID CASADO SANTAS
B
1
3
ALVARO BAZARRA FERNANDEZ
W
0
16
LUCAS PASCUAL ALCALA
B
0
24
XIAO PASCUAL PIÑEIRO
W
1
2.5
0
0
C. D. XADREZ OURENSE
22
3
PABLO ORGEIRA NOVO
ESP
10
HUGO GONZALEZ RODRIGUEZ
B
1
8
GABRIEL MARTINEZ NESPEREIRA
W
1
2
MIGUEL FIDALGO ALVAREZ
B
0
3
ALVARO BAZARRA FERNANDEZ
B
1
14
LUCAS DIAZ GOMEZ
W
0.5
3.5
0
0
C. D. XADREZ OURENSE
23
22
VIOLETA DONSIÓN CERQUEIRA
ESP
11
JIMENA LOPEZ CARNERO
W
0
+
10
HUGO GONZALEZ RODRIGUEZ
B
0
6
ELSA MOYANO DELGADO
W
0
5
DAVID CASADO SANTAS
B
0
1.0
0
0
C. D. XADREZ OURENSE
24
20
XIAO PASCUAL PIÑEIRO
ESP
12
JOAQUIN COSTA LOPEZ
+
11
JIMENA LOPEZ CARNERO
B
0
16
LUCAS PASCUAL ALCALA
W
0.5
13
LEO PIÑEIRO PEREZ
W
0
21
ORLINDES NOYA MONTES
B
0
1.5
0
0
C. D. XADREZ OURENSE
25
9
ZAIDA RIVERO RODRIGUEZ
ESP
+
16
LUCAS PASCUAL ALCALA
B
1
11
JIMENA LOPEZ CARNERO
W
0.5
9
GUILLERMO ALVAREZ MUÑOZ
B
0
13
LEO PIÑEIRO PEREZ
W
0.5
3.0
0
0
BENCHOSHEY