Navegació
Inici
Calendari
Cercar torneigs
Cercar jugadors
Cercar partides
Informació
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Iniciar sessió
Inici
Provincial Ourense sub 18 2024
Taula creuada
Selecció del torneig
Provincial Ourense sub 12 2024
Provincial Ourense sub 18 2024
Provincial Ourense sub 14 2024
Provincial Ourense sub 16 2024
Provincial Ourense sub 18 2024
Ourense, del
2024-01-27
al
2024-01-27
Àrbitre Principal:
Miguel Reza Salgado
Àrbitres adjunts: Ricardo Fernández López
Ritme de joc:
60 minutes
Menú del torneig
Menú del torneig
Rànquing inicial
Emparellaments i resultats
Ronda1
Ronda2
Ronda3
Ronda4
Ronda5
Classificació
Taula creuada del torneig
Variació FIDE
Partides
Calendari
Jugadors no emparellats
Estadístiques i detalls
Taula creuada
Excel
PDF
Ran.
Pos.
Tit.
Name
Fed.
R. 1
R. 2
R. 3
R. 4
R. 5
Pts.
FIDE
Nat
Origin
1
3
Dieguez Novoa, Pura
ESP
8
Manrique Garcia, Daniel
B
1
6
Martinez Foronda, Johan Andres
W
0
11
Fidalgo Alvarez, Alejandro
B
1
10
Gomez Dominguez, Brian
W
1
2
Perez Salgado, Alba
B
0.5
3.5
1735
0
C.X Benchosey
2
1
Perez Salgado, Alba
ESP
9
Fidalgo Alvarez, Miguel
W
1
5
Dibuja Conde, Mateo
B
1
6
Martinez Foronda, Johan Andres
W
1
3
Arias Perez, Rodrigo
B
1
1
Dieguez Novoa, Pura
W
0.5
4.5
1691
0
C. Xadrez Ourense
3
7
Arias Perez, Rodrigo
ESP
10
Gomez Dominguez, Brian
B
0.5
12
Dieguez Novoa, Laura
W
1
4
Dieguez Novoa, Benjamin
B
1
2
Perez Salgado, Alba
W
0
7
Rivero Rodriguez, Hugo
B
0
2.5
1650
0
X.O.U
4
12
Dieguez Novoa, Benjamin
ESP
11
Fidalgo Alvarez, Alejandro
W
1
7
Rivero Rodriguez, Hugo
B
0.5
3
Arias Perez, Rodrigo
W
0
8
Manrique Garcia, Daniel
B
0
W
0
1.5
1588
0
C.X Benchosey
5
2
Dibuja Conde, Mateo
ESP
12
Dieguez Novoa, Laura
B
1
2
Perez Salgado, Alba
W
0
13
Torres Soto, Xacobe
B
1
6
Martinez Foronda, Johan Andres
B
1
10
Gomez Dominguez, Brian
W
1
4.0
1506
0
Liceo de Ourense
6
9
Martinez Foronda, Johan Andres
ESP
13
Torres Soto, Xacobe
W
1
1
Dieguez Novoa, Pura
B
1
2
Perez Salgado, Alba
B
0
5
Dibuja Conde, Mateo
W
0
W
0
2.0
1414
0
Xadrez As Burgas
7
4
Rivero Rodriguez, Hugo
ESP
14
Quintero Jiménez, Jose Ángel
B
1
4
Dieguez Novoa, Benjamin
W
0.5
10
Gomez Dominguez, Brian
B
0
11
Fidalgo Alvarez, Alejandro
W
1
3
Arias Perez, Rodrigo
W
1
3.5
1385
0
C.X Benchosey
8
5
Manrique Garcia, Daniel
ESP
1
Dieguez Novoa, Pura
W
0
W
0
12
Dieguez Novoa, Laura
B
1
4
Dieguez Novoa, Benjamin
W
1
9
Fidalgo Alvarez, Miguel
B
1
3.0
1351
0
C. Xadrez Ourense
9
11
Fidalgo Alvarez, Miguel
ESP
2
Perez Salgado, Alba
B
0
10
Gomez Dominguez, Brian
W
0
14
Quintero Jiménez, Jose Ángel
B
1
13
Torres Soto, Xacobe
W
0.5
8
Manrique Garcia, Daniel
W
0
1.5
1123
0
C. Xadrez Ourense
10
6
Gomez Dominguez, Brian
ESP
3
Arias Perez, Rodrigo
W
0.5
9
Fidalgo Alvarez, Miguel
B
1
7
Rivero Rodriguez, Hugo
W
1
1
Dieguez Novoa, Pura
B
0
5
Dibuja Conde, Mateo
B
0
2.5
1121
0
C.X Benchosey
11
13
Fidalgo Alvarez, Alejandro
ESP
4
Dieguez Novoa, Benjamin
B
0
14
Quintero Jiménez, Jose Ángel
W
1
1
Dieguez Novoa, Pura
W
0
7
Rivero Rodriguez, Hugo
B
0
12
Dieguez Novoa, Laura
W
0
1.0
1108
0
C. Xadrez Ourense
12
10
Dieguez Novoa, Laura
ESP
5
Dibuja Conde, Mateo
W
0
3
Arias Perez, Rodrigo
B
0
8
Manrique Garcia, Daniel
W
0
14
Quintero Jiménez, Jose Ángel
B
1
11
Fidalgo Alvarez, Alejandro
B
1
2.0
1105
0
C.X Benchosey
13
8
Torres Soto, Xacobe
ESP
6
Martinez Foronda, Johan Andres
B
0
+
5
Dibuja Conde, Mateo
W
0
9
Fidalgo Alvarez, Miguel
B
0.5
14
Quintero Jiménez, Jose Ángel
W
1
2.5
1019
0
C. Xadrez Ourense
14
14
Quintero Jiménez, Jose Ángel
ESP
7
Rivero Rodriguez, Hugo
W
0
11
Fidalgo Alvarez, Alejandro
B
0
9
Fidalgo Alvarez, Miguel
W
0
12
Dieguez Novoa, Laura
W
0
13
Torres Soto, Xacobe
B
0
0.0
0
0
Xadrez As Burgas