Nabigazioa
Hasiera
Egutegia
Txapelketak bilatu
Jokalariak bilatu
Partidak bilatu
Informazioa
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Hizkuntza
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Hasiera
Sub 10 CTL 2019
Koadro gurutzatua
Txapelketa aukeratu
Sub 10 CTL 2019
Sub 12 CTL 2019
Sub 14 CTL 2019
Sub 16 CTL 2019
Sub 18 CTL 2019
Sub 10 CTL 2019
Bejar, Salamanca,
2019-04-12
-
2019-04-15
Epailea:
AN Gonzalez Diez, Ruben
Joko-erritmoa:
60 minutes + 30 seconds per move
Txapelketaren menua
Txapelketaren menua
Hasierako rankinga
Emaitzak
1. txanda
2. txanda
3. txanda
4. txanda
5. txanda
6. txanda
Sailkapena
Koadro gurutzatua
FIDE elo aldaketa
Partidak
Egutegia
Bye zerrenda
Estatistikak
Koadro gurutzatua
Excel
PDF
Ran.
Pos.
Tit.
Name
Fed.
R. 1
R. 2
R. 3
R. 4
R. 5
R. 6
Pts.
FIDE
Nat
BDay.
Origin
1
5
Munoz Goncalves, Ivan
ESP
16
Escobar Mayo, Laura
W
1
14
Diaz Tarrillo, Raul
B
1
12
Crespo Miguel, David
W
1
4
Alvarez Barrallo, Rodrigo
B
0
21
Monge Lago, Rodrigo
W
1
2
Munoz Goncalves, Miguel
B
0.5
4.5
1145
1123
2010
LEON
2
1
Munoz Goncalves, Miguel
ESP
17
Fernandez Recio, Iziar
B
1
13
De Roman Frias, Dario
W
1
7
Revuelta Blanco, Daniel
B
1
30
Vrban Rivera, Leo
W
1
4
Alvarez Barrallo, Rodrigo
B
1
1
Munoz Goncalves, Ivan
W
0.5
5.5
1109
1134
2010
LEON
3
7
Sanchez Garcia, Celia
ESP
18
Fraile Rojo, Saul
W
1
20
Lopez Molina, Paula
B
1
30
Vrban Rivera, Leo
W
0
15
Dominguez Tapia, Javier
B
0
16
Escobar Mayo, Laura
W
1
21
Monge Lago, Rodrigo
B
1
4.0
1081
1207
2009
SALAMANCA
4
2
Alvarez Barrallo, Rodrigo
ESP
19
Gonzalez Bravo, Iker
B
1
21
Monge Lago, Rodrigo
W
1
25
Munoz Goncalves, Noa
B
1
1
Munoz Goncalves, Ivan
W
1
2
Munoz Goncalves, Miguel
W
0
7
Revuelta Blanco, Daniel
B
1
5.0
1079
0
2010
LEON
5
20
Gonzalez Bravo, Sofia
ESP
20
Lopez Molina, Paula
W
0
18
Fraile Rojo, Saul
B
1
17
Fernandez Recio, Iziar
W
0.5
10
Ausin Patino, Asier
B
1
9
Arnanz Calles, Pablo
W
0
29
Vecillas Rey, Daniel
B
0
2.5
1015
1015
2009
BURGOS
6
15
Gomez Alonso, Nicolas
ESP
21
Monge Lago, Rodrigo
B
0
25
Munoz Goncalves, Noa
W
0
26
Pizarro Lasalle, Paula
B
1
18
Fraile Rojo, Saul
W
1
29
Vecillas Rey, Daniel
B
1
15
Dominguez Tapia, Javier
W
0
3.0
1005
0
2012
SEGOVIA
7
8
Revuelta Blanco, Daniel
ESP
22
Moran Anta, Fabio
W
1
24
Moreno Yuste, Alicia
B
1
2
Munoz Goncalves, Miguel
W
0
19
Gonzalez Bravo, Iker
B
1
30
Vrban Rivera, Leo
B
0.5
4
Alvarez Barrallo, Rodrigo
W
0
3.5
0
1128
2010
VALLADOLID
8
30
Alonso Calleja, Sergio
ESP
23
Morejon Ramirez, Alvaro
B
0
19
Gonzalez Bravo, Iker
W
0
9
Arnanz Calles, Pablo
B
0
28
Sierra Pena, Alberto
W
0
W
0
W
0
0.0
0
0
2009
PALENCIA
9
11
Arnanz Calles, Pablo
ESP
24
Moreno Yuste, Alicia
W
0
22
Moran Anta, Fabio
B
0.5
8
Alonso Calleja, Sergio
W
1
17
Fernandez Recio, Iziar
B
1
5
Gonzalez Bravo, Sofia
B
1
25
Munoz Goncalves, Noa
W
0
3.5
0
0
2009
SEGOVIA
10
28
Ausin Patino, Asier
ESP
25
Munoz Goncalves, Noa
B
0
27
Riano Diez, Alonso
W
1
19
Gonzalez Bravo, Iker
B
0
5
Gonzalez Bravo, Sofia
W
0
28
Sierra Pena, Alberto
B
0
23
Morejon Ramirez, Alvaro
B
0
1.0
0
0
2010
BURGOS
11
14
Carreno Matas, Juan
ESP
26
Pizarro Lasalle, Paula
W
1
30
Vrban Rivera, Leo
B
0
20
Lopez Molina, Paula
W
1
21
Monge Lago, Rodrigo
B
0
19
Gonzalez Bravo, Iker
W
1
W
0
3.0
0
0
2009
SALAMANCA
12
19
Crespo Miguel, David
ESP
27
Riano Diez, Alonso
B
1
23
Morejon Ramirez, Alvaro
W
1
1
Munoz Goncalves, Ivan
B
0
29
Vecillas Rey, Daniel
W
0.5
W
0
W
0
2.5
0
0
2009
PALENCIA
13
22
De Roman Frias, Dario
ESP
28
Sierra Pena, Alberto
W
1
2
Munoz Goncalves, Miguel
B
0
21
Monge Lago, Rodrigo
W
0
20
Lopez Molina, Paula
B
0
23
Morejon Ramirez, Alvaro
W
1
17
Fernandez Recio, Iziar
W
0
2.0
0
0
2010
BURGOS
14
13
Diaz Tarrillo, Raul
ESP
29
Vecillas Rey, Daniel
B
1
1
Munoz Goncalves, Ivan
W
0
23
Morejon Ramirez, Alvaro
B
1
25
Munoz Goncalves, Noa
W
0
24
Moreno Yuste, Alicia
B
1
30
Vrban Rivera, Leo
W
0
3.0
0
0
2010
VALLADOLID
15
6
Dominguez Tapia, Javier
ESP
30
Vrban Rivera, Leo
W
0
26
Pizarro Lasalle, Paula
B
1
24
Moreno Yuste, Alicia
W
1
3
Sanchez Garcia, Celia
W
1
25
Munoz Goncalves, Noa
B
0
6
Gomez Alonso, Nicolas
B
1
4.0
0
0
2009
BURGOS
16
16
Escobar Mayo, Laura
ESP
1
Munoz Goncalves, Ivan
B
0
29
Vecillas Rey, Daniel
W
0
27
Riano Diez, Alonso
B
1
23
Morejon Ramirez, Alvaro
W
1
3
Sanchez Garcia, Celia
B
0
24
Moreno Yuste, Alicia
W
1
3.0
0
0
2011
SEGOVIA
17
9
Fernandez Recio, Iziar
ESP
2
Munoz Goncalves, Miguel
W
0
28
Sierra Pena, Alberto
B
1
5
Gonzalez Bravo, Sofia
B
0.5
9
Arnanz Calles, Pablo
W
0
20
Lopez Molina, Paula
W
1
13
De Roman Frias, Dario
B
1
3.5
0
0
2009
VALLADOLID
18
27
Fraile Rojo, Saul
ESP
3
Sanchez Garcia, Celia
B
0
5
Gonzalez Bravo, Sofia
W
0
28
Sierra Pena, Alberto
B
1
6
Gomez Alonso, Nicolas
B
0
26
Pizarro Lasalle, Paula
W
0
22
Moran Anta, Fabio
B
0.5
1.5
0
0
2010
VALLADOLID
19
18
Gonzalez Bravo, Iker
ESP
4
Alvarez Barrallo, Rodrigo
W
0
8
Alonso Calleja, Sergio
B
1
10
Ausin Patino, Asier
W
1
7
Revuelta Blanco, Daniel
W
0
11
Carreno Matas, Juan
B
0
26
Pizarro Lasalle, Paula
B
1
3.0
0
0
2010
BURGOS
20
17
Lopez Molina, Paula
ESP
5
Gonzalez Bravo, Sofia
B
1
3
Sanchez Garcia, Celia
W
0
11
Carreno Matas, Juan
B
0
13
De Roman Frias, Dario
W
1
17
Fernandez Recio, Iziar
B
0
28
Sierra Pena, Alberto
W
1
3.0
0
0
2010
VALLADOLID
21
12
Monge Lago, Rodrigo
ESP
6
Gomez Alonso, Nicolas
W
1
4
Alvarez Barrallo, Rodrigo
B
0
13
De Roman Frias, Dario
B
1
11
Carreno Matas, Juan
W
1
1
Munoz Goncalves, Ivan
B
0
3
Sanchez Garcia, Celia
W
0
3.0
0
0
2010
VALLADOLID
22
24
Moran Anta, Fabio
ESP
7
Revuelta Blanco, Daniel
B
0
9
Arnanz Calles, Pablo
W
0.5
29
Vecillas Rey, Daniel
B
0
24
Moreno Yuste, Alicia
B
0
27
Riano Diez, Alonso
W
1
18
Fraile Rojo, Saul
W
0.5
2.0
0
0
2010
ZAMORA
23
25
Morejon Ramirez, Alvaro
ESP
8
Alonso Calleja, Sergio
W
1
12
Crespo Miguel, David
B
0
14
Diaz Tarrillo, Raul
W
0
16
Escobar Mayo, Laura
B
0
13
De Roman Frias, Dario
B
0
10
Ausin Patino, Asier
W
1
2.0
0
0
2012
SEGOVIA
24
21
Moreno Yuste, Alicia
ESP
9
Arnanz Calles, Pablo
B
1
7
Revuelta Blanco, Daniel
W
0
15
Dominguez Tapia, Javier
B
0
22
Moran Anta, Fabio
W
1
14
Diaz Tarrillo, Raul
W
0
16
Escobar Mayo, Laura
B
0
2.0
0
0
2010
SALAMANCA
25
3
Munoz Goncalves, Noa
ESP
10
Ausin Patino, Asier
W
1
6
Gomez Alonso, Nicolas
B
1
4
Alvarez Barrallo, Rodrigo
W
0
14
Diaz Tarrillo, Raul
B
1
15
Dominguez Tapia, Javier
W
1
9
Arnanz Calles, Pablo
B
1
5.0
0
0
2010
LEON
26
23
Pizarro Lasalle, Paula
ESP
11
Carreno Matas, Juan
B
0
15
Dominguez Tapia, Javier
W
0
6
Gomez Alonso, Nicolas
W
0
27
Riano Diez, Alonso
B
1
18
Fraile Rojo, Saul
B
1
19
Gonzalez Bravo, Iker
W
0
2.0
0
0
2010
VALLADOLID
27
29
Riano Diez, Alonso
ESP
12
Crespo Miguel, David
W
0
10
Ausin Patino, Asier
B
0
16
Escobar Mayo, Laura
W
0
26
Pizarro Lasalle, Paula
W
0
22
Moran Anta, Fabio
B
0
+
1.0
0
0
2010
BURGOS
28
26
Sierra Pena, Alberto
ESP
13
De Roman Frias, Dario
B
0
17
Fernandez Recio, Iziar
W
0
18
Fraile Rojo, Saul
W
0
8
Alonso Calleja, Sergio
B
1
10
Ausin Patino, Asier
W
1
20
Lopez Molina, Paula
B
0
2.0
0
0
2011
SALAMANCA
29
10
Vecillas Rey, Daniel
ESP
14
Diaz Tarrillo, Raul
W
0
16
Escobar Mayo, Laura
B
1
22
Moran Anta, Fabio
W
1
12
Crespo Miguel, David
B
0.5
6
Gomez Alonso, Nicolas
W
0
5
Gonzalez Bravo, Sofia
W
1
3.5
0
0
2010
VALLADOLID
30
4
Vrban Rivera, Leo
ESP
15
Dominguez Tapia, Javier
B
1
11
Carreno Matas, Juan
W
1
3
Sanchez Garcia, Celia
B
1
2
Munoz Goncalves, Miguel
B
0
7
Revuelta Blanco, Daniel
W
0.5
14
Diaz Tarrillo, Raul
B
1
4.5
0
0
2009
VALLADOLID