Navegación
Inicio
Calendario
Buscar torneos
Buscar xogadores
Buscar partidas
Información
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Inicio
33 Torneo Ciudad de Eibar - Memorial Kruzeta
Rolda 13
33 Torneo Ciudad de Eibar - Memorial Kruzeta
Eibar, del
2017-07-01
al
2017-07-01
Official website
ajedrez@deporeibar.com
Árbitro:
IA Mikel Larreategi Arana
Ritmo de xogo:
90 min x 40 moves 30sec
Menú do torneo
Menú do torneo
Ranking inicial
Composición
Emparellamentos e resultados
Rolda 1
Rolda 2
Rolda 3
Rolda 4
Rolda 5
Rolda 6
Rolda 7
Rolda 8
Rolda 9
Rolda 10
Rolda 11
Rolda 12
Rolda 13
Clasificación
Variación FIDE
Calendario
Estatísticas
Cadro cruzado
Partidas
Emparellamento da rolda 13 o
2017-07-01
ás 10:00
Excel
PDF
View per boards
View per teams
M.
Brancas
Pts.
FIDE
Fed.
Res.
Negras
Pts.
FIDE
Fed.
1
FOMENTO CULTURAL
38,5
2037
ESP
3.5 - 0.5
BILLABONA
12,5
823
ESP
1
Agirretxe San Sebastian, Jesus
2132
ESP
0.5 - 0.5
Mendia Rezola, Jokin
1760
ESP
2
Alvarado Fernandez, Mikel
1872
ESP
1 - 0
Atxaga, Unai
0
3
FM Ros Eskisabel, Jose Ramon
2098
ESP
1 - 0
Berjollo, Laury
0
4
Galarza Cenzano, Inigo
2044
ESP
1 - 0
Parron Luceno, David
1530
ESP
2
GROS X.T.
34,5
1843
ESP
1.0 - 3.0
EASO
38,5
2120
ESP
1
Olaizola Ortega, Luis
2148
ESP
1 - 0
FM Beudaert, Xavier
2282
FRA
2
Montolio Benedicto, Cesar
1830
ESP
0 - 1
Lakunza Oyarbide, Juan Carlos
2087
ESP
3
Cantabrana Garona, Alejandro
1734
ESP
0 - 1
Segovia Sanchez, Antonio
2045
ESP
4
Benaito Villagarcia, Mikel
1658
ESP
0 - 1
WGM Herasimovich, Volha
2065
BLR
3
HONDARRIBI-MARLAXKA
22,5
1401
ESP
3.5 - 0.5
ARRASATE-ARLUTZ
19,0
1345
ESP
1
Moreno Estebanez, Patxi
2134
ESP
1 - 0
Hernando Casas, Jose Manuel
1981
ESP
2
Nogues Fernandez, Ramon
1948
ESP
1 - 0
Rayo Sierra, Cayetano
1847
ESP
3
Cuesta Senosiain, Asier
1520
ESP
1 - 0
Mendizabal Guridi, Ekaitz
0
4
Telletxea, Eduardo
0
0.5 - 0.5
Estevez Iglesias, Antonio
1550
ESP
4
IZEAGA
30,0
1414
ESP
3.0 - 1.0
ALFIL
33,0
1487
ESP
1
Berdote Alonso, Carlos
1884
ESP
1 - 0
Fernandez Zubitur, Jokin
2031
ESP
2
Izquierdo Arruferia, Joseba
1912
ESP
0 - 1
Lakunza Plazaola, Asier
2006
ESP
3
Diez Viera, Oscar
1861
ESP
1 - 0
Beitia Amador-Carrandi, Ernest
1911
ESP
4
Ibarra, Nathaniel
0
1 - 0
Blazquez, Borja
0
5
SANTURTZI
5,5
0
ESP
1.0 - 3.0
ABADIÑO
20,5
986
ESP
1
Rodriguez, Pablo
0
0 - 1
Martin Echeandia, Ibon
2158
ESP
2
Rodriguez, Alvaro
0
0 - 1
Sotorrio Honorato, Ruben
1785
ESP
3
Fernandez, Ander
0
0 - 1
Cretu, Christian
0
4
Fernandez, Oscar
0
1 - 0
Michey, Anatoly
0
6
ZARAUTZ
31,5
1959
ESP
3.5 - 0.5
C.D. EIBAR B
8,0
452
ESP
1
Martin Iribar, Ander
2043
ESP
1 - 0
Beorlegi Erena, Xabier
1806
ESP
2
Ladron De Guevara Galar, Fco J
2104
ESP
1 - 0
Aja, Lander
0
3
Arocena Uria, Jaime
1911
ESP
1 - 0
Martinikorena, Adrian
0
4
Arrondo Carbonell, Pablo
1743
ESP
0.5 - 0.5
Beorlegui, Aitor
0
7
ZORNOTZA
17,5
1319
ESP
1.5 - 2.5
C.D. EIBAR A
24,5
1874
ESP
1
Goiria Egidazu, Jon Asel
1997
ESP
0 - 1
Perez Cela, David
2023
ESP
2
Betanzos Alonso, Koldo
1620
ESP
0 - 1
Arana Garate, Jon
1963
ESP
3
Piris Gonzalez, Asier
1660
ESP
1 - 0
Gomez Calvo, Jose Ricardo
1879
ESP
4
Muñoz, Luis Enrique
0
0.5 - 0.5
Garrido Dominguez, Jose Antoni
1543
ESP