Navegació
Inici
Calendari
Cercar torneigs
Cercar jugadors
Cercar partides
Informació
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Iniciar sessió
Inici
Campeonato de Ajedrez Sub-16 por Equipos de Madrid Grupo B 21-22
Ronda5
Selecció del torneig
Grupo A
Grupo B
Campeonato de Ajedrez Sub-16 por Equipos de Madrid Grupo B 21-22
Madrid, del
2021-10-16
al
2021-11-27
Àrbitre Principal:
IA Antonio Perez Trapero
Ritme de joc:
25min + 5sec
Menú del torneig
Menú del torneig
Rànquing de l'equip
Composició de l'equip
Emparellaments i resultats
Ronda1
Ronda2
Ronda3
Ronda4
Ronda5
Ronda6
Ronda7
Ronda8
Ronda9
Ronda10
Ronda11
Ronda12
Classificació
Variació FIDE
Calendari
Estadístiques i detalls
Taula creuada del torneig
Partides
Emparellaments de la ronda 5 -
2021-11-06
- 11:00
Excel
PDF
Veure per taulers
Veure per equips
T.
Blanques
Pts.
ELO FIDE
Fed.
Res.
Negres
Pts.
ELO FIDE
Fed.
1
DIAGONAL ALCORCON - D
8,0
1097
ESP
2.0 - 2.0
BLANCO Y NEGRO - B
8,0
1127
ESP
1
Mata Medina, Andres
1314
ESP
1 - 0
Ruiz Roldan, Esther
1218
ESP
2
Pinar Lozano, Diego
1073
ESP
1 - 0
Hueso Almarcha, Mario
0
ESP
3
Mora Parra, Alex
0
ESP
0 - 1
Hernandez Fuentes, Guillermo
0
ESP
4
Caballero Sanchez, Francisco
0
ESP
0 - 1
Garrido Llorens, Alejandro
0
ESP
2
JAQUE MATE - D
5,0
1179
ESP
1.0 - 3.0
GETAFE - B
6,0
1039
ESP
1
Ibanez Valentin, Gabriel
1163
ESP
1 - 0
Alcantara Fernandez, Marcos
1156
ESP
2
Uriel Adrada, Daniel
0
ESP
0 - 1
Bonilla Almeida, Leo
0
ESP
3
Liu, Isabel
0
ESP
0 - 1
Marquez Larrosa, Alejandro
0
ESP
4
Liu, Kevin
0
ESP
0 - 1
Nunez Rojo, Flavio
0
ESP
3
ALCALA DE HENARES - C
5,0
1000
ESP
3.0 - 1.0
ALKOR VILLALKOR - B
6,0
1000
ESP
1
Saenz Learte, Pablo
0
ESP
1 - 0
Oritz de Apodaca Villaplana, J
0
ESP
2
Ros Coslado, Daniel
0
ESP
1 - 0
Perea Sedeno, Diego
0
ESP
3
Boncutiu, Andrei Nicolae
0
ESP
1 - 0
Cabezas Calvo, Jorge
0
ESP
4
Ros Coslado, Oscar
0
ESP
0 - 1
Lopez Perez, Iago
0
ESP
4
TAJAMAR - C
4,0
1017
ESP
1.0 - 3.0
GREDOS SAN DIEGO LAS ROZAS
4,0
1000
ESP
1
Pan, Angel Jiaye
1067
ESP
1 - 0
Pando Pancorbo, Luis
0
ESP
2
Gutierrez Gutierrez, Hector
0
ESP
0 - 1
Romanos Casado, Jacobo
0
ESP
3
Rojas Fernandez, Ana
0
ESP
0 - 1
Tejedor Roson, Carlos
0
ESP
4
Piles Cucayta, Leopoldo
0
ESP
0 - 1
Tejedor Roson, Victor
0
ESP
5
ALCALA DE HENARES - B
4,0
1006
ESP
3.5 - 0.5
PUEBLO NUEVO - B
4,0
1000
ESP
1
Garcia Saiz, Monica
1023
ESP
1 - 0
Dobrin, Ilias Iustin
0
ESP
2
Garcia Saiz, Isabel
0
ESP
1 - 0
Amezquita Caballero, Matius
0
ESP
3
Bilbao Franco, Tomas
0
ESP
1 - 0
Garcinuno Gomez, Dario
0
ESP
4
Rojo Marina, Marco
0
ESP
0.5 - 0.5
Pla Bermejo, Hector
0
ESP
6
MONTPELLIER - B
2,0
1000
ESP
4.0 - 0.0
VIRGEN DE ATOCHA
0,0
1000
ESP
1
Alvarez Garcia, David
0
ESP
1 - 0
Mendez Bodas, Inigo
0
ESP
2
Gea Gomez, Ivan
0
ESP
1 - 0
Moreno-Esgueva Dominguez, Belen
0
ESP
3
Dominguez Gonzalez, Lucas
0
ESP
1 - 0
Rojas Rios, Danna
0
ESP
4
Alvarez Sanoy, Jorge
0
ESP
1 - 0
Ye, Yipeng
0
ESP
7
TAJAMAR - D
0,0
1000
ESP
1.0 - 3.0
DIAGONAL ALCORCON - E
0,0
1000
ESP
1
Oneglio Bustinza, Aitor Leonel
0
ESP
0 - 1
Custodio Ortega, Alan
0
ESP
2
Rapizza Yaya, Giacomo
0
ESP
1 - 0
Vasquez Ubillus, Alfredo Josue
0
ESP
3
Carballo Rodriguez, Jose Fernando
0
ESP
0 - 1
Lopez Herrero, Aitor
0
ESP
4
- - +
Pinzon Duarte, Saul
0
ESP