Navegación
Inicio
Calendario
Buscar torneos
Buscar xogadores
Buscar partidas
Información
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Inicio
Campeonato de Alava por equipos
Rolda 4
Campeonato de Alava por equipos
Vitoria-Gasteiz, del
2023-01-21
al
2023-03-18
Árbitro:
AF Rakel Romero Martinez de Zabarte
Ritmo de xogo:
90 min + 30 seconds per move
Menú do torneo
Menú do torneo
Ranking inicial
Composición
Emparellamentos e resultados
Rolda 1
Rolda 2
Rolda 3
Rolda 4
Rolda 5
Rolda 6
Rolda 7
Rolda 8
Rolda 9
Clasificación
Variación FIDE
Calendario
Estatísticas
Cadro cruzado
Partidas
Emparellamento da rolda 4 o
2023-02-11
ás 16:00
Excel
PDF
View per boards
View per teams
M.
Brancas
Pts.
FIDE
Fed.
Res.
Negras
Pts.
FIDE
Fed.
1
Buztinzuri A
5,0
1840
ESP
1.5 - 2.5
Eguidazu A
5,0
2023
ESP
1
Lomas Romero, Benat
1815
ESP
0.5 - 0.5
Fernandez De Pinedo Orive, Jose Antonio
1879
ESP
2
Fernandez Etxaburu, Joxe Agustin
1709
ESP
0 - 1
Veiga Ramil, Jesus Angel
1720
ESP
3
Inchaurregui Ortiz De Zarate, Javier
1556
ESP
1 - 0
Cid Armada, Antonio
1673
ESP
4
Rivero Rivero, Jose Maria
1491
ESP
0 - 1
Rodriguez Parra, Francisco Javier
1640
ESP
2
Martintxo A
5,0
1762
ESP
2.0 - 2.0
San Viator A
5,0
1726
ESP
1
Khoroshykh, Yaroslav
1704
UKR
0.5 - 0.5
Llave Nevado, Ruslan
1783
ESP
2
Guinea Fernandez, Damian
1552
ESP
0.5 - 0.5
Osuna Sanchez Infante, Raul
1597
ESP
3
Fernandez Santiago, Mikel
1297
ESP
1 - 0
Collado Sanchez, Carlos
1645
ESP
4
Busto Tovar, Aimar
1199
ESP
0 - 1
Diaz De Espada, Julen
1565
ESP
3
San Viator B
4,0
1707
ESP
2.0 - 2.0
Eguidazu B
4,0
1542
ESP
1
Filibi Lopez, Borja
1772
ESP
0 - 1
Herrera Berenguer, Miguel Angel
1584
ESP
2
Furundarena Achaerandio, Inigo
1657
ESP
0 - 1
Mendiluce Orbegozo, Inaki
1506
ESP
3
Ruiz Andrade, David
1415
ESP
1 - 0
Vegas Simal, Guillermo
1442
ESP
4
Saez De Gordoa, Josu
1430
ESP
1 - 0
Perianes Garcia, Erik
1316
ESP
4
Martintxo D
3,0
1462
ESP
3.0 - 1.0
Martintxo C
4,0
1350
ESP
1
Morante Rafael, Aritz
2119
ESP
1 - 0
Palomo Tamayo, Jose Maria
1329
ESP
2
Reguero Garcia, Markel
1105
ESP
1 - 0
Arenzana Garcia De Madinabeitia, Oier
1207
ESP
3
Ochoa de Eguileor Garcia, Mario
0
ESP
0 - 1
Tellaeche Coello, Marco
1179
ESP
4
Preciado Matas, Daniel
0
ESP
1 - 0
Gonzalez Rivero, Matias
1006
ESP
5
Martintxo E
3,0
1241
ESP
2.0 - 2.0
Laudio Xake Taldea
3,0
1819
ESP
1
Dominguez Martin, Antton
1380
ESP
1 - 0
Nograro Fernandez, Jose Miguel
1299
ESP
2
Perez Fernandez De Larrinoa, Anto
1198
ESP
0 - 1
Martin Ochoa De Retana, Ane
1163
ESP
3
Rodriguez Quillay, Eduardo Angel
0
ESP
1 - 0
Eguia Larrinaga, Itasne
0
ESP
4
Arroyo Santos, Gema
0
ESP
0 - 1
Corbella Trujillano, Julen
0
ESP
6
Buztinzuri B
2,0
1714
ESP
2.0 - 2.0
Martintxo B
2,0
1544
ESP
1
Hornas Flores, Francisco
1536
ESP
0 - 1
Mendieta Gomez, Andres
1535
ESP
2
Zabala Larrinaga, Jesus
1582
ESP
0.5 - 0.5
Goitia Tejado, Ekai
1367
ESP
3
Urkiza Etxebarria, Ion
0
ESP
0.5 - 0.5
Recio Sanz, Jorge
1192
ESP
4
Lasarte Iribarren, Jose Javier
0
ESP
1 - 0
Astasio Lopez, Maria del Casar
0
ESP
7
Amurrio
2,0
1000
ESP
4.0 - 0.0
Danubio
1,0
1706
ESP
1
Martinez Ruiz, Urko
0
ESP
+ - -
2
De la Varga Campo, Miguel
0
ESP
+ - -
3
Etxebarria San Jose, Oscar
0
ESP
+ - -
4
Ugarte Arza, Alberto
0
ESP
+ - -
8
Buztinzuri C
0,0
1540
ESP
2
1
Coullaut Arino, Jose
1701
ESP
+ - -
2
Feal Iturralde, Inaki
1610
ESP
+ - -
3
Varona Iglesias, Bonifacio
1437
ESP
+ - -
4
Llorente Munoz, Carlos
1412
ESP
+ - -