Nabigazioa
Hasiera
Egutegia
Txapelketak bilatu
Jokalariak bilatu
Partidak bilatu
Informazioa
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Hizkuntza
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Hasiera
Campeonato de Asturias de Parejas Mixtas 2022
4. txanda
Txapelketa aukeratu
Campeonato de Asturias de Parejas Mixtas 2022
Circuito de la Amistad Antonio Rico 2022
Campeonato de Asturias de Parejas Mixtas 2022
Gijon,
2022-06-04
-
2022-06-04
Webgune ofiziala
FIDE
Epailea:
Ricardo Curto Rodriguez
Bigarren epaileak: Veronica Sagrado Crespo
Joko-erritmoa:
3 min +2 s
Txapelketaren menua
Txapelketaren menua
Taldeak
Jokalari-zerrenda
Emaitzak
1. txanda
2. txanda
3. txanda
4. txanda
5. txanda
6. txanda
7. txanda
8. txanda
9. txanda
10. txanda
11. txanda
12. txanda
13. txanda
Sailkapena
FIDE elo aldaketa
Egutegia
Estatistikak
Koadro gurutzatua
Partidak
4. txandako partidak
2022-06-04
- 17:50
Excel
PDF
Ikusi jokalariak
Ikusi taldeka
M
Zuriak
Ptk.
FIDE
Fed.
Ema
Beltzak
Ptk.
FIDE
Fed.
1
Diego/Claudia
1,0
1254
ESP
0.5 - 1.5
Carlos/Laura
1,0
1459
ESP
1
Gil Furelos, Diego
1508
ESP
0.5 - 0.5
Monge Garcia, Carlos Eloy A.
1771
ESP
2
Gomez Delgado, Claudia Jessica
0
ESP
0 - 1
Pelaez Manrique, Laura
1147
ESP
2
Samuel/Nerea
4,0
1820
ESP
1.0 - 1.0
Lionel/Silvia
3,0
1715
ESP
1
Garcia Garcia, Samuel
2076
ESP
0 - 1
Sierra Vallina, Lionel
2122
ESP
2
Canon Alvarez, Nerea
1563
ESP
1 - 0
Gonzalez Fernandez, Silvia I
1308
ESP
3
Enrique/Alina
6,0
1934
ESP
2.0 - 0.0
Javier/Olaya
4,0
1375
ESP
1
FM Alvarez Fernandez, Enrique
2329
ESP
1 - 0
Gonzalez Gonzalez, Javier I
1620
ESP
2
Prochaieva, Alina
1539
UKR
1 - 0
Fernandez Rodriguez, Olaya
1129
ESP
4
Ivan/Nina
3,0
1294
ESP
1.0 - 1.0
Miguel/Paula
1,0
1307
ESP
1
Kondrashov, Ivan V
1443
UKR
0 - 1
Menendez Perez, Miguel
1613
ESP
2
Prochaieva, Nina
1144
UKR
1 - 0
Consuegra Trapiella, Paula
0
ESP
5
Tina/Antonio
3,0
1214
ESP
0.5 - 1.5
Aitor/Sara
3,0
2023
ESP
1
Prochaieva, Tina
1214
UKR
0.5 - 0.5
FM Alonso Alvarez, Aitor
2285
ESP
2
Marquez Valles, Antonio
1213
ESP
0 - 1
Olivares Romero, Sara
1761
ESP
6
Iyan/Paula
5,0
2093
ESP
2.0 - 0.0
Lucas/Eden
4,0
1492
ESA
1
FM Gonzalez Guedes, Iyan
2251
ESP
1 - 0
Antuna Pavon, Lucas
1844
ESP
2
Martinez Ramos, Paula
1935
ESP
1 - 0
Alvarez De Diego, Eden
1140
ESP
7
Marien/Mauro
4,0
1517
ESP
2.0 - 0.0
Alvaro/Claudia
0,0
1064
ESP
1
Bagues Castro, Marien
1521
ESP
1 - 0
Biempica Marin, Alvaro
1092
ESP
2
Alvarez Sanchez, Mauro
1513
ESP
1 - 0
Canel Celemin, Claudia
1035
ESP