Nabigazioa
Hasiera
Egutegia
Txapelketak bilatu
Jokalariak bilatu
Partidak bilatu
Informazioa
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Hizkuntza
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Hasiera
Campeonato de Asturias de Parejas Mixtas 2023
3. txanda
Txapelketa aukeratu
Campeonato de Asturias de Parejas Mixtas 2023
Torneo de la Amistad Antonio Rico 2023
Campeonato de Asturias de Parejas Mixtas 2023
Gijon,
2023-06-03
-
2023-06-03
Webgune ofiziala
info@ajedrezastur.es
FIDE
Epailea:
Sergio Arias Torio
Bigarren epaileak: Jose Antonio Castro
Joko-erritmoa:
3+2
Txapelketaren menua
Txapelketaren menua
Taldeak
Jokalari-zerrenda
Emaitzak
1. txanda
2. txanda
3. txanda
4. txanda
5. txanda
6. txanda
7. txanda
Sailkapena
FIDE elo aldaketa
Egutegia
Estatistikak
Koadro gurutzatua
Partidak
3. txandako partidak
2023-06-03
- 17:40
Excel
PDF
Ikusi jokalariak
Ikusi taldeka
M
Zuriak
Ptk.
FIDE
Fed.
Ema
Beltzak
Ptk.
FIDE
Fed.
1
Enrique/Alina
4,0
2057
ESP
1.0 - 1.0
Jonas/Marien
4,0
1986
ESP
1
FM Alvarez Fernandez, Enrique
2299
ESP
0.5 - 0.5
FM Prado Lobo, Jonas
2322
ESP
2
Prochaieva, Alina
1814
UKR
0.5 - 0.5
Bagues Castro, Marien
1649
ESP
2
Iyan/Paula
3,0
1965
ESP
1.0 - 1.0
Javier/Lucia
3,0
2125
ESP
1
FM Gonzalez Guedes, Iyan
2121
ESP
1 - 0
FM Fidalgo Fernandez, Javier
2264
ESP
2
Martinez Ramos, Paula
1808
ESP
0 - 1
WFM Fidalgo Fernandez, Lucia
1986
ESP
3
Lionel/Tina
3,0
1801
ESP
1.0 - 1.0
Marcos/Silvia
3,0
1708
ESP
1
CM Sierra Vallina, Lionel
2091
ESP
1 - 0
Gutierrez Garcia, Marcos II
1982
ESP
2
Prochaieva, Tina
1510
UKR
0 - 1
Gonzalez Fernandez, Silvia I
1434
ESP
4
Mireya/Xicu
2,0
1123
ESP
0.0 - 2.0
Adan/Blanca
2,0
1931
ESP
1
Zapico Del Amo, Mireya
1156
ESP
0 - 1
Alvarez Perez, Adan
2086
ESP
2
Gonzalez Guerra, Xicu
1089
ESP
0 - 1
De La Pena Garcia, Blanca
1775
ESP
5
Nicolas/Carolina
2,0
1673
ESP
2.0 - 0.0
Martin/Claudia
2,0
1140
ESP
1
Martin Cabeza, Nicolas
1793
ESP
1 - 0
Fernandez Calvo, Martin
1279
ESP
2
Mulet Durango, Carolina
1553
ESP
1 - 0
Montes Pintado, Claudia
0
ESP
6
Ivan/Yelizaveta
1,0
1480
ESP
1.0 - 1.0
Lucas/Eden
2,0
1496
ESP
1
Kondrashov, Ivan V
1525
UKR
0 - 1
Antuna Pavon, Lucas
1746
ESP
2
Prochaieva, Yelyzaveta
1435
UKR
1 - 0
Alvarez De Diego, Eden
1245
ESP
7
Carlos/Laura
0,0
1367
ESP
1.0 - 1.0
Olha/Daniel
1,0
1220
ESP
1
Monge Garcia, Carlos Eloy A.
1661
ESP
1 - 0
Prochaieva, Olha
1238
UKR
2
Pelaez Manrique, Laura
1073
ESP
0 - 1
Tuero Rodriguez, Daniel
1202
ESP
8
Miguel/Paula
0,0
1468
ESP
2
1
Menendez Perez, Miguel
1765
ESP
+ - -
2
Consuegra Trapiella, Paula
0
ESP
+ - -