Nabigazioa
Hasiera
Egutegia
Txapelketak bilatu
Jokalariak bilatu
Partidak bilatu
Informazioa
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Hizkuntza
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Hasiera
Division de Honor
3. txanda
Txapelketa aukeratu
Division de Honor
DH.Final
DH.Final Permanencia
1ª
1ª.Final Ascenso
1ª.Final Permanencia
Division de Honor Filiales
DHF. Final
DHF.Final Permanencia
1ª Filiales
1ª Filiales.Final Ascenso
1ª Filiales.Final Permanencia
2ª
Division de Honor
Asturias,
2019-02-09
-
2019-03-23
Webgune ofiziala
info@ajedrezastur.es
FIDE
Epailea:
Mario Menéndez
Joko-erritmoa:
90 minutos + 30 segundos/jugada
Txapelketaren menua
Txapelketaren menua
Taldeak
Jokalari-zerrenda
Emaitzak
1. txanda
2. txanda
3. txanda
4. txanda
5. txanda
6. txanda
7. txanda
Sailkapena
FIDE elo aldaketa
Egutegia
Estatistikak
Koadro gurutzatua
Partidak
3. txandako partidak
2019-02-23
- 16:30
Excel
PDF
Ikusi jokalariak
Ikusi taldeka
M
Zuriak
Ptk.
FIDE
Fed.
Ema
Beltzak
Ptk.
FIDE
Fed.
1
Siero A
2,0
2162
ESP
2.0 - 4.0
Real Oviedo A
3,0
2322
ESP
1
Presa Villa, Andres
2063
ESP
0 - 1
IM Andres Gonzalez, Alberto
2489
ESP
2
Gonzalez Fernandez, Pedro
1982
ESP
0 - 1
Vergara Anton, Diego
2022
ESP
3
FM Vigil Alvarez, Luis
2208
ESP
0.5 - 0.5
FM Acosta Sosa, Juan Manuel
2287
ESP
4
Lopez Rodriguez, Hector
2212
ESP
0 - 1
Gonzalez Guedes, Iyan
2084
ESP
5
Quidiello Prado, Manuel Rogelio
2112
ESP
0.5 - 0.5
FM Andres Gonzalez, Ivan
2323
ESP
6
Vigil Vigil, Juan (B1)
2158
ESP
1 - 0
Badillo Ramos, Steve (B1)
1929
ESP
2
Grupo Covadonga A
4,0
2221
ESP
5.5 - 0.5
Ensidesa A
3,0
2141
ESP
1
Marino Bravo, Miguel Angel
2181
ESP
1 - 0
Sanchez Vigon, David
2237
ESP
2
Vinuela Diaz, Saul
2275
ESP
1 - 0
Perez Nunez, Saul
2185
ESP
3
Centron Antuna, Daniel
2194
ESP
1 - 0
FM San Claudio Gonzalez, Fco. J.
2221
ESP
4
FM Cenal Gutierrez, Ruben (B2)
2105
ESP
1 - 0
Alvarino Cazon, Jose Manuel
2071
ESP
5
WFM Fidalgo Fernandez, Lucia (B3)
2085
ESP
0.5 - 0.5
Lanza Garcia, Miguel Angel
2026
ESP
6
Lobo Rodriguez, Jesus Angel (B4)
2051
ESP
1 - 0
Garrido Moreno, Angel Luis (B1)
2032
ESP
3
Oviedo 93 A
4,0
2229
ESP
1.5 - 4.5
Universidad de Oviedo A
0,0
2244
ESP
1
Villemur Tamarit, Juan
2174
ESP
0 - 1
Sanchez Repullo, Daniel
2255
ESP
2
FM Bajo Gutierrez, Ignacio
2261
ESP
0 - 1
Capote Robayna, Nathaniel
2207
ESP
3
Rodriguez Fernandez, Juan R.
2190
ESP
0.5 - 0.5
FM Roiz Baztan, David
2203
ESP
4
Menendez Rey, Francisco Javier
2183
ESP
0.5 - 0.5
Martin Iribar, Ander
2151
ESP
5
Vega Viejo, Marcelino
2110
ESP
0 - 1
FM Montes Gutierrez, Ignacio
2207
ESP
6
Cabello Aguilar, Enrique (B3)
2036
ESP
0.5 - 0.5
Prieto Busto, Luis (B1)
1984
ESP
4
Grupo 64 A
0,0
1993
ESP
1.5 - 4.5
Pablo Moran A
0,0
2100
ESP
1
Lopez De Lerma Ruiz, Jesus
1942
ESP
0 - 1
Prado Lobo, Jonas
2193
ESP
2
Fernandez Ponce, Luis Miguel
1878
ESP
0.5 - 0.5
Blazquez Lopez, Berna
2173
ESP
3
De La Pena Garcia, Blanca
1853
ESP
0.5 - 0.5
Cuevas Fernandez, Jose Alberto
2154
ESP
4
Castro Quijano, Eduardo
1894
ESP
0 - 1
Caso De Los Cobos Martinez, Guil (B1)
1799
ESP
5
Menendez Solar, Jose Carlos (B3)
1816
ESP
0 - 1
Rodriguez Garcia, Jose Antonio (B11)
1892
ESP
6
Alvarez Cueva, Luis (B11)
1630
ESP
0.5 - 0.5
Fanjul Garcia-San Miguel, Jose l (B12)
1957
ESP