Navegació
Inici
Calendari
Cercar torneigs
Cercar jugadors
Cercar partides
Informació
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Iniciar sessió
Inici
Campeonato de Asturias por Equipos Primera 2021 Ascenso
Ronda6
Mostrar més tornejos
Campeonato de Asturias por Equipos Division de Honor 2021 Titulo
Campeonato de Asturias por Equipos Division de Honor 2021 Descenso
Campeonato de Asturias por Equipos Primera 2021 Ascenso
Campeonato de Asturias por Equipos Primera 2021 Descenso
Campeonato de Asturias por Equipos Division de Honor de Filiales 2021 Titulo
Campeonato de Asturias por Equipos Division de Honor de Filiales 2021 Descenso
Campeonato de Asturias por Equipos Primera de Filiales 2021 Ascenso
Campeonato de Asturias por Equipos Primera de Filiales 2021 Descenso
Campeonato de Asturias por Equipos Division de Honor 2021
Campeonato de Asturias por Equipos Primera 2021
Campeonato de Asturias por Equipos Segunda 2021
Campeonato de Asturias por Equipos Division de Honor de Filiales 2021
Campeonato de Asturias por Equipos Primera de Filiales 2021
Campeonato de Asturias por Equipos Primera 2021 Ascenso
Asturias, del
2021-10-02
al
2021-12-18
Lloc web oficial
info@ajedrezastur.es
Àrbitre Principal:
Ricardo Curto Rodriguez
Ritme de joc:
90 min +30 s
Menú del torneig
Menú del torneig
Rànquing de l'equip
Composició de l'equip
Emparellaments i resultats
Ronda1
Ronda2
Ronda3
Ronda4
Ronda5
Ronda6
Classificació
Variació FIDE
Calendari
Estadístiques i detalls
Taula creuada del torneig
Partides
Emparellaments de la ronda 6 -
2021-12-18
- 16:30
Excel
PDF
Veure per taulers
Veure per equips
T.
Blanques
Pts.
ELO FIDE
Fed.
Res.
Negres
Pts.
ELO FIDE
Fed.
1
Ateneo Obrero 1881 A
0,0
1901
Asturiana
0.0 - 6.0
Valdesva A
7,0
2043
Asturiana
1
0 Fernandez Suarez, Charles
1875
ESP
0 - 1
0 Suarez Fernandez, Pablo
2115
ESP
2
0 Diaz Garcia Pablo (B3)
1721
ESP
0 - 1
0 Arias Rodriguez, Santiago
2074
ESP
3
0 Garralon Moreno Jesus (B12)
1478
ESP
0 - 1
0 Crespo Gavilan, Abel
2024
ESP
4
0 Gonzalez Lopez Angel Luis (B13)
1474
ESP
0 - 1
0 Aparicio Garcia, Enrique
2061
ESP
5
0 Chaos Fraiz Jose Manuel (B15)
1431
ESP
0 - 1
0 Martinez Riesgo, Jesus
1919
ESP
6
0 Villemur Benito Juan Francisco (B17)
1169
ESP
0 - 1
Iravedra Avello Mario (B21)
0
ESP
2
Alfil
5,0
1903
Asturiana
1.5 - 4.5
Mieres del Camino
8,0
1980
Asturiana
1
0 Gonzalez Ferreras, Jose Antonio
1589
ESP
0 - 1
0 Castelao Rodriguez, Samuel
2154
ESP
2
0 Martin Manzano, Antonio
1847
ESP
0 - 1
0 Girardin, Yves
2132
ESP
3
0 Prieto Gallardo, Francisco Javier
1819
ESP
0.5 - 0.5
0 Diaz Caramazana, Jose Antonio
1888
ESP
4
0 Fernandez Palacio, Eduardo
1752
ESP
1 - 0
0 Fernandez Comba, Daniel
1672
ESP
5
0 Bombin Pinera, Dionisio
1730
ESP
0 - 1
0 Lopez Fueyo, Jorge
1604
ESP
6
0 Carbajal de las Heras, Jose Francisco
1541
ESP
0 - 1
0 Castelao Fernandez, Ismael
1703
ESP