Navegación
Inicio
Calendario
Buscar torneos
Buscar xogadores
Buscar partidas
Información
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Inicio
Campeonato de Liga por Equipos de Madrid 2020/2021 - Preferente
Rolda 6
Selección de torneo
División de Honor
Preferente
Primera A
Primera B
Segunda A
Segunda B
Segunda C
Segunda D
Tercera A
Tercera B
Campeonato de Liga por Equipos de Madrid 2020/2021 - Preferente
Madrid, del
2021-02-28
al
2021-06-06
Árbitro:
AI Antonio Perez Trapero
Ritmo de xogo:
90 min + 30sec/jugada
Menú do torneo
Menú do torneo
Ranking inicial
Composición
Emparellamentos e resultados
Rolda 1
Rolda 2
Rolda 3
Rolda 4
Rolda 5
Rolda 6
Rolda 7
Rolda 8
Rolda 9
Rolda 10
Rolda 11
Rolda 12
Rolda 13
Clasificación
Variación FIDE
Calendario
Estatísticas
Cadro cruzado
Partidas
Emparellamento da rolda 6 o
2021-04-11
ás 10:00
Excel
PDF
View per boards
View per teams
M.
Brancas
Pts.
FIDE
Fed.
Res.
Negras
Pts.
FIDE
Fed.
1
V CENTENARIO B
3,0
2092
ESP
4.0 - 2.0
LA DIDACTICA B
3,0
1857
ESP
1
Hernandez Ramos, David
2081
ESP
1 - 0
Mohamed Lemine, Mohamed
1882
MTN
2
Hernandez Ramos, Alberto
2003
ESP
1 - 0
Toledano Alos, Raul
1831
ESP
3
Villares Galiano, Luis
1961
ESP
0.5 - 0.5
Fernandez Garcia, Ignacio
1804
ESP
4
Paarup, Torsten
1943
DEN
0.5 - 0.5
(*) Sanchez Romeralo, Jaime
1755
ESP
5
Arroyo Martinez, Fernando
1883
ESP
1 - 0
Tapia Sanchez, Jose Manuel
1738
ESP
6
Santamaria Farran, Pablo
1760
ESP
0 - 1
(*) Palacios Sanchez, Victor
1663
ESP
2
POZUELO
2,0
1945
ESP
3.0 - 3.0
JAQUE MATE
8,0
2043
ESP
1
Rodriguez Rodriguez, Miguel
2044
ESP
0.5 - 0.5
Arauz Alonso, Fernando
2120
ESP
2
Petru, Lucian Olimpiu
1926
ROU
0 - 1
Lopez Mijail, Nicolas
2109
ESP
3
Jordana Vargas, Julio
1888
ESP
1 - 0
Cabanas Bravo, Juan Andres
1962
ESP
4
San Vicente Cosculluela, Jose Lu
1821
ESP
0 - 1
Canales Arranz, Jorge
1896
ESP
5
Medrano Del Val, Julio
1777
ESP
1 - 0
(*) Torres Rebolledo, Victor
1855
ESP
6
Hertz, Robert
1640
ESP
0.5 - 0.5
(*) Torres Rebolledo, Marcos
1294
ESP
3
BLANCO Y NEGRO B
0,0
2092
ESP
2.5 - 3.5
PUEBLO NUEVO
1,0
1968
ESP
1
Martinez Rubi, Alberto
2101
ESP
0 - 1
Martinez Fresneda, David
2115
ESP
2
Mota Cossio, Alberto
2088
ESP
1 - 0
Alvarez Abejon, Amilcar
1972
ESP
3
Perez Diez, Victor
2038
ESP
0 - 1
Alonso Abad, Enrique
1943
ESP
4
Casares Sanchez, Rodrigo
1879
ESP
0 - 1
Moreno Torrero, Javier
1921
ESP
5
(*) Barroso Barroso, Jorge
1879
ESP
0.5 - 0.5
(*) Fernandez Liria, Cristobal
1719
ESP
6
(*) Bernal Viton, Daniel
1726
ESP
1 - 0
(*) Ramos Pinto, Jose Maria
1510
ESP
4
SAN FERNANDO DE HENARES
6,0
2215
ESP
4.5 - 1.5
MOSTOLES
9,0
2136
ESP
1
FM Aranda Marin, Cristian
2361
ESP
0.5 - 0.5
IM Moreno Ruiz, Javier
2424
ESP
2
FM Perez Gonzalez, Jose Manuel
2213
ESP
1 - 0
Medina Riesgo, Pedro
2162
ESP
3
Jimenez Lopez, Antonio
2203
ESP
1 - 0
Dominguez Alcon, Victor
2159
ESP
4
Garrido Olivares, Ricard
2182
ESP
1 - 0
Samuel Lares, Jairo
2055
ESP
5
De La Esperanza Martin, Alberto
2062
ESP
1 - 0
Rebollo Palos, Isaac
1916
ESP
6
Juberias Guillen, Paloma
1885
ESP
0 - 1
(*) Albert Aparicio, Ismael
1861
ESP
5
VILLAVERDE
3,0
2169
ESP
3.0 - 3.0
ALCOBENDAS
5,0
2053
ESP
1
Iagar, Razvan-Gabriel
2186
ROU
0 - 1
Lozano Suarez, Luis Miguel
2139
ESP
2
Pindado Campos, Raul
2163
ESP
1 - 0
Marin Bellon, Federico
2064
ESP
3
Ruiz Saiz, Agustin
2148
ESP
1 - 0
Gueler Berdasco, Martin
1947
ESP
4
Salcedo Tornero, Pablo
2128
ESP
0 - 1
Sacristan Virseda, Fernando
1918
ESP
5
Lopez-Andujar Ocana, Antonio
2089
ESP
1 - 0
(*) Gonzalez Marquez, Jorge
1650
ESP
6
(*) Vazquez Gonzalez, Jesus
1937
ESP
0 - 1
(*) Raskin, Mikhail
1619
ESP
6
EXPANSION
1,0
2020
ESP
2.0 - 4.0
GETAFE
8,0
2212
ESP
1
IM Pilgaard, Kim
2420
DEN
1 - 0
FM Gago Padreny, Ignacio
2247
ESP
2
Gonzalez Perez, Pedro
2071
ESP
0 - 1
Bustos Bernardo, Samuel
2190
ESP
3
Salvador Cabo, Cesar
2011
ESP
0.5 - 0.5
FM Alcazar Jimenez, Jesus
2139
ESP
4
De La Colina Fernandez, Gerardo
1899
ESP
0.5 - 0.5
Cabanas Jimenez, Manuel
2137
ESP
5
Santamaria Baeza, Adolfo
1867
ESP
0 - 1
Lopez Paniego, Noel
2041
ESP
6
Corredor San Jose, Antonio
1854
ESP
0 - 1
Giron Herranz, Juan
1796
ESP
7
LA DIDACTICA A
10,0
2198
ESP
1.5 - 4.5
ALCALA DE HENARES-LABORATORIOS VESNA
10,0
2197
ESP
1
Arriaga Lugo, Ricardo
2251
ESP
0.5 - 0.5
IM Candela Perez, Jose
2316
ESP
2
De La Puerta Cresis, Javier
2131
ESP
0.5 - 0.5
FM Moreno Ibanez, Miguel
2260
ESP
3
Gonzalez Garcia, Zoilo
2114
ESP
0 - 1
Fernandez Lledo, Javier
2242
ESP
4
Merayo Lopez, Abraham
2006
ESP
0.5 - 0.5
FM Yanez Rodriguez, Wilbert
2114
VEN
5
Baldus Martin, Juan
1954
ESP
0 - 1
Cubillo Munoz, Miguel
2104
ESP
6
(*) Diaz-Roncero Gonzalez, Daniel
1552
ESP
0 - 1
Calderon, Manuel Jose
1806
VEN