Navegación
Inicio
Calendario
Buscar torneos
Buscar xogadores
Buscar partidas
Información
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Inicio
Campeonato de Liga por Equipos de Madrid 2020/2021 - Preferente
Rolda 8
Selección de torneo
División de Honor
Preferente
Primera A
Primera B
Segunda A
Segunda B
Segunda C
Segunda D
Tercera A
Tercera B
Campeonato de Liga por Equipos de Madrid 2020/2021 - Preferente
Madrid, del
2021-02-28
al
2021-06-06
Árbitro:
AI Antonio Perez Trapero
Ritmo de xogo:
90 min + 30sec/jugada
Menú do torneo
Menú do torneo
Ranking inicial
Composición
Emparellamentos e resultados
Rolda 1
Rolda 2
Rolda 3
Rolda 4
Rolda 5
Rolda 6
Rolda 7
Rolda 8
Rolda 9
Rolda 10
Rolda 11
Rolda 12
Rolda 13
Clasificación
Variación FIDE
Calendario
Estatísticas
Cadro cruzado
Partidas
Emparellamento da rolda 8 o
2021-04-25
ás 10:00
Excel
PDF
View per boards
View per teams
M.
Brancas
Pts.
FIDE
Fed.
Res.
Negras
Pts.
FIDE
Fed.
1
V CENTENARIO B
5,0
2092
ESP
4.0 - 2.0
POZUELO
4,0
1945
ESP
1
Hernandez Ramos, David
2081
ESP
1 - 0
Rodriguez Rodriguez, Miguel
2044
ESP
2
Anton Veiga, Juan Carlos
2061
ESP
0 - 1
Petru, Lucian Olimpiu
1926
ROU
3
Hernandez Ramos, Alberto
2003
ESP
1 - 0
Jordana Vargas, Julio
1888
ESP
4
Villares Galiano, Luis
1961
ESP
0 - 1
Medrano Del Val, Julio
1777
ESP
5
Paarup, Torsten
1943
DEN
1 - 0
Garcia Nunez, Jose
1676
ESP
6
Arroyo Martinez, Fernando
1883
ESP
1 - 0
Hertz, Robert
1640
ESP
2
BLANCO Y NEGRO B
0,0
2092
ESP
4.0 - 2.0
LA DIDACTICA B
4,0
1857
ESP
1
Rodriguez Melendez, Juan Humbert
2189
PER
0 - 1
Mohamed Lemine, Mohamed
1882
MTN
2
Alba Linero, Emilio
2131
ESP
1 - 0
Ruiz Quevedo, Andres
1833
ESP
3
Martinez Rubi, Alberto
2101
ESP
1 - 0
Toledano Alos, Raul
1831
ESP
4
Bento Iglesias, Pablo
1960
ESP
1 - 0
(*) Aguado Rodriguez, Guillermo
1831
ESP
5
Marquez Leon, Juan A.
1844
ESP
0 - 1
Fernandez Garcia, Ignacio
1804
ESP
6
(*) Ortega Palacios, Alejandro
1755
ESP
1 - 0
Narvaez Parra, Vicente
1802
ESP
3
SAN FERNANDO DE HENARES
10,0
2215
ESP
3.0 - 3.0
JAQUE MATE
11,0
2043
ESP
1
FM Aranda Marin, Cristian
2361
ESP
1 - 0
Blanco Diez, David
2235
ESP
2
Fernandez Blazquez, Diego
2268
ESP
0.5 - 0.5
Arauz Alonso, Fernando
2120
ESP
3
FM Perez Gonzalez, Jose Manuel
2213
ESP
0 - 1
Lopez Mijail, Nicolas
2109
ESP
4
Jimenez Lopez, Antonio
2203
ESP
0.5 - 0.5
Cabanas Bravo, Juan Andres
1962
ESP
5
Garrido Olivares, Ricard
2182
ESP
0 - 1
Fernandez Estremera, Fernando
1935
ESP
6
De La Esperanza Martin, Alberto
2062
ESP
1 - 0
Canales Arranz, Jorge
1896
ESP
4
VILLAVERDE
4,0
2169
ESP
4.5 - 1.5
PUEBLO NUEVO
3,0
1968
ESP
1
Iagar, Razvan-Gabriel
2186
ROU
0.5 - 0.5
Martinez Fresneda, David
2115
ESP
2
Pindado Campos, Raul
2163
ESP
1 - 0
Paredes Mancha, Antonio
1994
ESP
3
Ruiz Saiz, Agustin
2148
ESP
1 - 0
Alvarez Abejon, Amilcar
1972
ESP
4
Salcedo Tornero, Pablo
2128
ESP
0 - 1
Alonso Abad, Enrique
1943
ESP
5
Lopez-Andujar Ocana, Antonio
2089
ESP
1 - 0
Moreno Torrero, Javier
1921
ESP
6
Martin Rodriguez, Emilio
1996
ESP
1 - 0
Gomez Gonzalez, Jose Antonio
1698
ESP
5
EXPANSION
1,0
2020
ESP
2.0 - 4.0
MOSTOLES
11,0
2136
ESP
1
IM Pilgaard, Kim
2420
DEN
0.5 - 0.5
IM Moreno Ruiz, Javier
2424
ESP
2
Gonzalez Perez, Pedro
2071
ESP
0 - 1
Medina Riesgo, Pedro
2162
ESP
3
Salvador Cabo, Cesar
2011
ESP
0 - 1
Dominguez Alcon, Victor
2159
ESP
4
De La Colina Fernandez, Gerardo
1899
ESP
0 - 1
Samuel Lares, Jairo
2055
ESP
5
Santamaria Baeza, Adolfo
1867
ESP
0.5 - 0.5
(*) Navarro Moreno, Juan Carlos
1862
ESP
6
Espinosa Silva, Pedro
1755
ESP
1 - 0
(*) Albert Aparicio, Ismael
1861
ESP
6
LA DIDACTICA A
12,0
2198
ESP
4.5 - 1.5
ALCOBENDAS
8,0
2053
ESP
1
Barraza Caracuel, Ignacio
2135
ESP
1 - 0
Marin Bellon, Federico
2064
ESP
2
De La Puerta Cresis, Javier
2131
ESP
1 - 0
Gomez Palacios, Jose Luis
2061
ESP
3
Gonzalez Garcia, Zoilo
2114
ESP
0.5 - 0.5
Bello Burguet, Glenier Lazaro
2004
ESP
4
Kohler, Sigmund
2013
GER
1 - 0
Gueler Berdasco, Martin
1947
ESP
5
Merayo Lopez, Abraham
2006
ESP
0.5 - 0.5
Sacristan Virseda, Fernando
1918
ESP
6
Baldus Martin, Juan
1954
ESP
0.5 - 0.5
De Vicente Guijarro, Juan
1833
ESP
7
ALCALA DE HENARES-LABORATORIOS VESNA
14,0
2197
ESP
4.0 - 2.0
GETAFE
10,0
2212
ESP
1
IM Candela Perez, Jose
2316
ESP
0.5 - 0.5
IM Alcazar Jimenez, Victor
2366
ESP
2
FM Moreno Ibanez, Miguel
2260
ESP
0 - 1
FM Gago Padreny, Ignacio
2247
ESP
3
Fernandez Lledo, Javier
2242
ESP
1 - 0
Bustos Bernardo, Samuel
2190
ESP
4
Palenciano Escolar, Adrian
2147
ESP
0.5 - 0.5
Cabanas Jimenez, Manuel
2137
ESP
5
FM Yanez Rodriguez, Wilbert
2114
VEN
1 - 0
(*) Perez Gonzalez, Daniel
2073
ESP
6
Cubillo Munoz, Miguel
2104
ESP
1 - 0
Lopez Paniego, Noel
2041
ESP